Noname przejęty od ziomka z parapetu...ile mu jeszcze zostało i jaki plon?..pomożecie?

green kondor402 18.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam...no name w szafie ze słabym wegiem...nie liczyłem ile kwitnie...nawozy green sensation i agrecol żel do kwitnących...lampy 2xCFL 250w barwa 2100...jak oceniacie ile jeszcze i co z tego będzie?

IMG_20190818_160149.jpg

IMG_20190818_160118.jpg

IMG_20190818_143909.jpg

IMG_20190818_143845.jpg

IMG_20190818_143816.jpg

IMG_20190818_143748.jpg

IMG_20190818_143727.jpg

IMG_20190818_141529.jpg

IMG_20190818_141433.jpg

IMG_20190818_141401.jpg

2. z miesiac bier pan i po rekach ziomka calouj
    5 g bd moze

3. nie przesadzasz że tylko piona?

4. ktoś jeszcze się wypowie?

5. Dorzucam fotę z butlą muszyniany 1'5l dla porównania

IMG_20190818_172201.jpg

6. Czy ta roślina była cały czas oświetlana pod tymi 2x CFL 250W?Czy kolega od którego dostałeś krzaczek świecił czymś innym? Pytam bo też mam te żarówki ale używam jednej z odbłyśnikiem bo growbox mam nie za duży. Od dawna używasz tych lampek? Jak ci się sprawują ?Pozdrawiam ,życzę lepszego plonu niż ta piątka :)

7. no właśnie całego wega i początek flo był na parapecie i to słabo doświetlonym...lampki są elegancie...przy pierwszej uprawie i średnich warunkach wyciągałem po 40g z auto ak47 2.0 tych które były bliżej lamp...bardzo ładnie popuchły wtedy...miałem 14 tych krzaczków i wyszło 360g bardzo dobrego palonka więc lampy są jak najbardziej ok

8. Przytrzymaj co najmniej miesiac. Bedzie z niej ponad 20g

9. Przytrzymaj co najmniej miesiac. Bedzie z niej ponad 20g

10. dzięki Bonusik:) będę starał się wyciągnąć ponad 30 ale zobaczymy co z tego wyjdzie:)

11. judaista

judaista Moderator Moderator

Ale chyba nie świecisz na to 500 watami.. Weź sobie kielkuj od razu nowe pestki, sobie podwegujesz zanim to dojdzie, bo tak to to marnowanie pradu.

12. no właśnie walę 500 wat na to...wiem że trochę marnowanie prądu i myślałem żeby coś dorzucić tylko jak przeprowadzić wega kiedy jeszcze przez miesiąc będzie świecić się tylko 12 godzin dziennie? teoretycznie mógł bym zmienić godziny świecenia na bardziej nocne a młode dziewczynki z rana na parapet ale wtedy ta roślinka świeciła by się w nocy przy zamkniętej szafie bez wentylacji (śpimy z laską w tym pokoju co szafa więc otwarta szafa w nocy odpada) a nie chciał bym żeby miała za gorąco bo już ma dosyć ciężkie warunki...wentylacji w szafie robić nie chcę bo musiał bym zniszczyć nową szafę a boxa prawdziwego chciałem złożyć dopiero jak to zakończę

13. no właśnie walę 500 wat na to...wiem że trochę marnowanie prądu i myślałem żeby coś dorzucić tylko jak przeprowadzić wega kiedy jeszcze przez miesiąc będzie świecić się tylko 12 godzin dziennie? teoretycznie mógł bym zmienić godziny świecenia na bardziej nocne a młode dziewczynki z rana na parapet ale wtedy ta roślinka świeciła by się w nocy przy zamkniętej szafie bez wentylacji (śpimy z laską w tym pokoju co szafa więc otwarta szafa w nocy odpada) a nie chciał bym żeby miała za gorąco bo już ma dosyć ciężkie warunki...wentylacji w szafie robić nie chcę bo musiał bym zniszczyć nową szafę a boxa prawdziwego chciałem złożyć dopiero jak to zakończę

14. judaista

judaista Moderator Moderator

Z jednej strony szkoda to ciac teraz, bo jest jeszcze mocno niedojrzale, ale tez jest na tyle zaawansowane flo ze szkoda wyrzucic. No ale z drugiej strony jebac piecset watow dla dyszki ma 15g, ale to na prawde jak ci sie przyfarci, wiecej z tego nie bedzie. Niewiele napuchnie na pewno przez mala doniczke i oglnie widac po lisciach ze ta roslina cierpi :D

15. nie no wywalenie roślinki nie wchodzi w grę bo za prąd dopłacę jeszcze koło stówki bo realne zużycie prądu tych lamp to 350w łącznie a mam zamiar przynajmniej 20 gietów z niej wyciągnąć...a z resztą nawet jak by 5 było to warte więcej niż ten prąd:) myślę że sporo napuchnie jeszcze przy odrobinie szczęścia...teraz puchnie z dnia na dzień...doniczka była mała dlatego wyjebałem dno i wrzuciłem do miski z ziemią żeby tam korzenie puszczało

16. za 2-3 dni będzie up to sam zobaczysz różnicę:) boję się tylko że wszystkie liście zżółkną za szybko a nie wiem dokładnie czego im brakuje...stawiam na azot i leję trochę żelu z agrecola do roślin kwitnących bo na n 4 ale nie wiem czy to zatrzyma żółknięcie

17. I jak się sprawy mają ?

18. wygląda na to że całkiem dobrze...cały czas leję potrójną dawkę green sensation na przemian z wodą z kranu i agrecolem żelem do roślin kwitnących...puchnie a włosy dalej białe...liście żółkną ale nie w jakimś martwiącym tempie

IMG_20190825_102756.jpg

IMG_20190825_103023.jpg

19. sam oceń:)

20. Sprawdź trichomy

21. myślałem nad tym dzisiaj i pewnie to zrobię z ciekawości ale i tak będę trzymał do oporu...20% bursztynów mnie nie interesuje...chcę 100% :) wolę cbn of thc:)

22. na moje oko 5-10% bursztynów ale dużo mleka...przezroczystych resztki

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...