NoName (OUTDOOR) 2013

MajorWeed 16.07.2013

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam to moja pierwsza fotorelacja, nasionko zostało wyciągnięte z palonka.
    Aktualnie roślina ma 123 dni, przez pierwszy miesiąc trzymałem ją na parapecie a potem
    wyrzuciłem ją na out.

Nawozy:
    Weg - Biohumus
    Flo - PlantonK

Trening tylko LST

Aktualizacje będą myślę co tydzień

Zacznijmy od początku, opinie i porady mile widziane. Miłego oglądania :)

Już na OUT

LST:

Tutaj widać problemy (zżółkłe liście) ale wszystko ogarnięte zostało:

Tutaj mamy kolejne naginanie:

No a tu zdjęcie z przed 3 dni :D

Stwierdzam że chyba panienka, jak myślicie ??

• Lubie to x 1
    Last edited: 16.07.2013
  2. Ładnie wygląda, a już pokazała płec?

3. Rewelacja :P porządnego krzaka wychodowałeś..też mnie interesuje sprawa z płcią. Ciekawy zbiór będziesz miał jeżeli to dama :D

• Lubie to x 1
  4. Oby była panią ;]

5. Kondziorixo

Kondziorixo Kumaty

Zajebisty plancior ciekawe jak obrodzi :D

6. Także jestem ciekawy co to będzie :D

7. Jak okaże się panną, to będzie co palić w zime :D

8. 100% panienka już na całości pojawiły się preflowery, powoli nie mieści się w obiektyw :D

9. Trochę długo nie było UP'a ale miałem problem z netem :D Roślinka ma się dobrze oto kilka nowych fotek:

A tutaj moja kotka przyłapana na gorącym uczynku :P

No i oczywiście łodyga

Mam jeszcze pytanko do doświadczonych growerów, dlaczego plant jeszcze nie kwitnie ??? Pre-flowery pojawiły się już jakieś 2 tyg. temu ale kwiatostanów jeszcze nie widać a to już 140 dzień.

• Lubie to x 1
  10. Moze to jakas dlugo zakwitajaca odmiana bo rozumiem ze to jest sezonowka?

11. fajnego masz tygrysa a po za tym zajebisty plancior tylko coś długo zakwita .

12. Tak roślinka jest pełno-sezonowa, może po prostu potrzeba jej więcej czasu jeszcze :) Poczekamy zobaczymy :P

13. Długo nie było upa, ale stwierdziłem że wrzucę następne fotki jak zacznie kwitnąć. No i jakoś 2 tyg. temu zaczęły się pojawiać kwiatostany, jak myślicie zdąży dojść ?? czy zabiją ją zbyt niskie temperatury czego bym nie chciał. I jeszcze jedno pytanko czy tak długi okres kwitnienia może być spowodowany tym że roślina jest dość sporych rozmiarów ??

OTO Fotki:

14. Myślę że da rade :D

15. Stringer

Stringer Zagubiony

Jak temperatura nie spadnie do -1 to będzie ok ;) Moje maroci też powoli kwitną , oby pogoda dopisywała to będzie dobrze , sezonowka kwitnie ok 3miesiecy
    Moja miala byc do sciecia pod koniec sierpnia / wrzesnia a scinac ja bede w pazdzierniku , lejesz jej nawozy ?

16. Tak dostaje PlantonK dawka 100% przy każdym podlaniu, jak myślicie coś jeszcze dokupić czy sam planton starczy ??

17. Starczy sam Planton K. Powinna dać rade dojść.

18. Upd@te :D roślinka ma się dobrze, bez problemu znosi niższe temperatury i obfite opady deszczu. Oto fotki:

• Lubie to x 2
  19. mattiv

mattiv Dyskutant

ja na dniach bedę miał odżywki z hesi, bardziej do automatów, ale moje no name, w mniej więcej takie same, tez poczęstuje, chociazby foforem. Co do temperatur niskich to ja mam w donicach na balkonie. z fartem

• Lubie to x 1
    Last edited: 11.09.2013
  20. Zwiększyłem dawkę plantonu na 150% i myślę że ten tydzień będzie ostatnim tygodniem z tym nawozem, ponieważ mam zamiar zakupić coś bez azotu lub przerzucić się na naturalny organiczny nawóz z własnego kompostu :D Na zdjęciach nie widać tego dokładnie ale najmłodsze liście przy topowe mają czerwony odcień, ale to raczej od niskich temperatur niżeli od odmiany. Jak na razie jestem zadowolony z postępów kwitnienia a oto kolejna porcja fotek :)

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...