no name w szafie zdjęty z parapetu

green kondor402 18.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. no bo straci na jakości haha co ty, nie czytasz w ogóle infoirmacji tylko sięgasz po gotowe odpowiedzi ?
    nawozy trzeba wypłukać bo palenie będzie chujowe w smaku, uprawa organiczna to nie to samo co podlewanie nawozem organicznym no ale na pewno to wiesz skoro jesteś taki najmądrzejszy
    różnicy nie będzie bo nie uprawiałeś wcześniej więc nie będziesz mieć porównania - to i skąd bedziesz wiedzieć czy palenie jest dobre czy nie?
    i w takim razie, skoro i tak robisz po swojemu to v3nom zadał chyba najbardziej trafne pytanie:
    po co cały ten wątek ?
    trzeba być idiotą żeby lać nawóz do samego końca i nie płukać roślin ale czytając cały ten twój wątek prawdopodobieństwo pomyłki maleje z każdym twoim kolejnym postem :)

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Za chwile wjedzie z nowym nickiem i prośbą o porady :D
    S.Lem to kiedyś podsumował w punkt.

3. wiem że nawozy należy wypłukać i czytałem o tym nie raz ale dawno i nie pamiętałem czy organiczne też...teraz i tak leję wodę samą bo ostatnio było dużo gsa dojebane a roślinka mniej już pije...zastanawiam się czy przed samą ciemnią ostatni raz gsa polać źeby się w ciemni oszroniło jeszcze trochę...albo miodku...nie mam zamiaru heniu...dociągnę to do końca:)

4. v3nom

v3nom Użytkownik

ciekawe skąd on czerpie swoją wiedzę że takie rzeczy wymyśla jak podlewanie miodem w ciemni :D
    nie dość że nie czyta ze zrozumieniem to jeszcze przekręca hahahahahaha
    ripenem podlej

5. Up...roślinka rośnie ostatnio powoli...białych włosów jeszcze sporo ale brozowieją stopniowo...delikatnie przenawożona...trzykrotna dawka green sensation stosowana systematyczne to jednak za dużo dla takiej małej rośliny...teraz od kilku dni leci na samej wodzie...nie wiem ile jeszcze jej zejdzie ale coś jej się nie spieszy:)

IMG_20190912_165151.jpg

IMG_20190912_165142.jpg

IMG_20190912_164605.jpg

6. GoHan

GoHan Zagubiony

yo lej 2 -3 tyg sama wode 6,5 , niech pozjada liście i kosa :))) to jeszcze napuchnie włosków hoho ... sama woda moim zdaniem ...

7. dzięki za odzew...no też już się przekonałem że ten niedobry Venom chyba miał rację żeby na samej wodzie jechać...ciężko mi z tym ale będę musiał przyznać Mu rację:) wodę odstaną mam ph 6.8 ale poszukam źródlanki co ma 6.5 ...w tej ziemi już jest tyle nawozu że nawet liści nie chce żreć jak samą wodę leję ale chyba w końcu wyje ten nawóz i obejdzie się bez flusha:)

8. v3nom

v3nom Użytkownik

Płucz to bo nawozu jest tyle że do świąt tego nie wyżre, ona nie jest delikatnie przenawożona jak to pięknie ująłeś tylko wręcz popalona. Wyreguluj ph wody do 6,4 i jebnij tam jednorazowo ze 20L wody w tego krzaka, potem woda 6,5 do samego końca
    Nigdzie juz nie kupisz wody mineralnej ani źródlanej o ph 6.5
    Czym dokładnie mierzysz ph wody

9. z tym przepłukaniem 20 litrami wody będzie ciężko bo dolna ''doniczka'' to miska z trzema małymi dziurkami...będę musiał jakoś dno wyjebać żeby tak przelać tego krzaka...z drugiej strony nie wiem czy warto bo od dwóch dni zaczęła pachnieć lepiej niż kiedykolwiek i szroni się dobrze więc może nie ma sensu skoro wszystko idzie jak należy? ph wody mierzę klasycznym żółtym miernikiem z allegro...a jakie sposoby na obniżenie ph polecasz? zamawiać ph- jakieś czy domowe sposoby na patencie jakieś się sprawdzą?

10. v3nom

v3nom Użytkownik

Płucz to bo nawozu jest tyle że do świąt tego nie wyżre, ona nie jest delikatnie przenawożona jak to pięknie ująłeś tylko wręcz popalona. Wyreguluj ph wody do 6,4 i jebnij tam jednorazowo ze 20L wody w tego krzaka, potem woda 6,5 do samego końca
    Nigdzie juz nie kupisz wody mineralnej ani źródlanej o ph 6.5
    Czym dokładnie mierzysz ph wody

11. v3nom

v3nom Użytkownik

Ocet, butelka 2L i sprawdzanie co kilka kropel wody jak zmienia sie ph
    Przy 6,8 nie bawilbym sie w obnizanie tylko kazde nastepne podlanie z wyregulowana woda.
    Dla 2l butli najpierw stosowalbym 3 krople octu, zakrecic korek i mocno wstrzasnac po czym znowu sprawdzic ph. Jak przejebiesz to odlewasz troche z butli i nalewasz odstanej i tak az do wartości ktora cie zadowoli.
    Dolna doniczka ma 3 dziury a gorna?
    Zdejmij gorna do wanny i tam pierdolnij grubo woda z kranu a potem, na koniec jak juz woda przestanie odplywac z zuemi to odstana woda wez przelej i bedzie gitara

12. v3nom

v3nom Użytkownik

Ocet, butelka 2L i sprawdzanie co kilka kropel wody jak zmienia sie ph
    Przy 6,8 nie bawilbym sie w obnizanie tylko kazde nastepne podlanie z wyregulowana woda.
    Dla 2l butli najpierw stosowalbym 3 krople octu, zakrecic korek i mocno wstrzasnac po czym znowu sprawdzic ph. Jak przejebiesz to odlewasz troche z butli i nalewasz odstanej i tak az do wartości ktora cie zadowoli.
    Dolna doniczka ma 3 dziury a gorna?
    Zdejmij gorna do wanny i tam pierdolnij grubo woda z kranu a potem, na koniec jak juz woda przestanie odplywac z zuemi to odstana woda wez przelej i bedzie gitara​

13. ocet jest w chałupie to zaraz robię roztwór i niech sobie czeka bo teraz mała śpi a podlana jest obficie...górna doniczka ma dno całe wyjebane bo jak ją przejąłem od ziomeczka to w ogóle siatka jednorazowa była w tej doniczce i korzenie się kisiły to wyjebałem dno i tą siatkę i włożyłem do miski żeby tam korzenie puściła...trochę strach teraz tą miskę od doniczki rozdzielać że korzenie uszkodzę...wezmę jutro boszkę bezprzwodową z pracy a pojutrze przed pracą utnę delikatnie dno żeby przelać ją z rana żeby podeschła trochę ta ziemia za dnia pod lampami bo to chujowa ziemia i bagno się zrobi na pewno...dzięki za rady:)

14. ocet jest w chałupie to zaraz robię roztwór i niech sobie czeka bo teraz mała śpi a podlana jest obficie...górna doniczka ma dno całe wyjebane bo jak ją przejąłem od ziomeczka to w ogóle siatka jednorazowa była w tej doniczce i korzenie się kisiły to wyjebałem dno i tą siatkę i włożyłem do miski żeby tam korzenie puściła...trochę strach teraz tą miskę od doniczki rozdzielać że korzenie uszkodzę...wezmę jutro boszkę bezprzwodową z pracy a pojutrze przed pracą utnę delikatnie dno żeby przelać ją z rana żeby podeschła trochę ta ziemia za dnia pod lampami bo to chujowa ziemia i bagno się zrobi na pewno...dzięki za rady:)

15. Siemano...w szafie mały progres...pojawiły się nowe sionka...moczone 12 godzin a następnie umieszczone w krążkach torfowych a krążki przysypane ziemią plargon light mix...wrzucone do krążków mniej więcej dobę temu...w szafie brakuje wentylacji i chcę ogarnąć to jak najszybciej więc wystosowuję pytanie do mistrzów:) czy dwa takie wentylatory kanałowe będą wystarczające jako jeden wpuszczejący powietrze a drugi wydmuchujący?(dojdzie jeszcze jeden mieszający) https://allegro.pl/oferta/wentylator-kanalowy-osiowy-euro-150mm-280m3-h-7315727753 niby tanie ale według opisu wydajne jak na taką cenę...z montażem sobie poradzę...chodzi mi czy taka wydajność jest wystarczająca...kilka fotek szafy...odbłyśnik i lampy również ulegną modernizacji w najbliższym czasie

IMG_20190915_083757.jpg

IMG_20190915_083729.jpg

IMG_20190915_083652.jpg

16. Siemano...w szafie mały progres...pojawiły się nowe sionka...moczone 12 godzin a następnie umieszczone w krążkach torfowych a krążki przysypane ziemią plargon light mix...wrzucone do krążków mniej więcej dobę temu...w szafie brakuje wentylacji i chcę ogarnąć to jak najszybciej więc wystosowuję pytanie do mistrzów:) czy dwa takie wentylatory kanałowe będą wystarczające jako jeden wpuszczejący powietrze a drugi wydmuchujący?(dojdzie jeszcze jeden mieszający) https://allegro.pl/oferta/wentylator-kanalowy-osiowy-euro-150mm-280m3-h-7315727753 niby tanie ale według opisu wydajne jak na taką cenę...z montażem sobie poradzę...chodzi mi czy taka wydajność jest wystarczająca...kilka fotek szafy...odbłyśnik i lampy również ulegną modernizacji w najbliższym czasie

17. Właśnie powstała ławeczka dla dzieci:)

IMG_20190915_162930.jpg

18. Critical orange punch i skunk nl 5 wyskoczyły z ziemi po 2 dobach...sionka nie były pęknięte przed wsadzeniem

IMG_20190916_063131.jpg

IMG_20190916_063012.jpg

19. Porozcinaj albo wywal te krążki torfowe póki możesz, przez nie nie przebijają się korzenie.

20. Critical orange punch i skunk nl 5 wyszły na tyle że zostały przysypane spłukaną ziemią plargon light mix...skorupki jeszcze nie spadły...przez ziemię zaczynają przebijać się gorilla glue i jeden white widow x big dud...wentylatory zamówione...niedługo modernizacja szafy...jak no name zostanie ścięty to lecimy z nową fotorelacją

IMG_20190916_173025.jpg

IMG_20190916_173036.jpg

IMG_20190916_173017.jpg

21. Critical orange punch i skunk nl 5 wyszły na tyle że zostały przysypane spłukaną ziemią plargon light mix...skorupki jeszcze nie spadły...przez ziemię zaczynają przebijać się gorilla glue i jeden white widow x big dud...wentylatory zamówione...niedługo modernizacja szafy...jak no name zostanie ścięty to lecimy z nową fotorelacją
    myślałem nad tym ale czytałem że korzenie nie mają z tym większych problemów...na razie nie grzebię tam bo dzieciaczki za malutkie...zastanowię się za kilka dni jak trochę podrosną

22. No napewno nie korzenie konopi możesz sobie zobaczyć nawet u mnie w fotorelacji, nawet pół korzenia bokiem nie wyszło.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...