No name koleżki kiedy ściąć ?

Barszczykk420 21.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Tak jak w tytule
    Tylko problem jest taki ze nie wiem ktory to dzien na flo jest SAVE_20180621_140645.jpeg

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Jesli masz lupke zobacz, kolor trichomkow,mozesz wspomoc sie aparatem z dobrym zoomem.Ja osobiscie, bym ja jeszcze potrzymal,fajnie puchnie.

3. Okej
    Ile jej jeszcze dac tydzien dwa ??

4. marcopolo

Trzymaj jeszcze, przynajmniej 2 tygodnie.

5. debilpolski

debilpolski Banned Zbanowany

Koleszko co ty najlepszego zrobiłeś? Po pierwsze to kiepskie zdjęcie dałeś ale mimo tego raczej 2 tygodnie lub 3 niż tydzień. Po drugie - Masz świadomość tego, że w kodzie źródłowym tego twojego zdjęcia jest zapis geolokalizacji w której to robiłeś to zdjęcie. Normalnie to mają mnie tutaj za ostatniego chuja i trolla, ale z uwagi na to, że krzak jest z nie mojego rejonu to daje ci tylko informacje, że robiąc to zdjęcie nie wyłączyłeś geolokalizacji i dane geograficzne są zapisane w kodzie źródłowym. Jeżeli przegląda to forum jakiś pies a pewnie tak jest to lepiej albo zrób zdjęcie normalnym aparatem albo idź to przesadzić albo zrób kosę, bo po wrzuceniu współrzędnych mam dokładną lokalizację miejsca w którym masz tego krzaka. Przecież policja wykrywająca ludziom spoty z forów konopnych właśnie bada zdjęcia pod kątem zapisu geolokalizacji w kodzie źródłowym zdjęcia i tak jest w twoim przypadku. Mówię ci to ja złodziej krzaków i konfident, który zna techniki panów z komendy ! Piszę to choć nie powinienem, żeby mnie nie uważali za ostatniego chuja, który tylko szkodzi ludziom.

Pozdro

• Lubie to x 2
  6. A mi banie zryłeś xD

7. marcopolo

Cierpliwosci,ale jak Cie lapki swedza-ciachnij malego sampelka i sie dowiesz,czy jest moc

8. debilpolski

9. Przy nastepnej wizycie ciechne juz mialem jednego na oku ale nie mialem czym uciąć :(

10. debilpolski

lepiej jpg usuń bo masz zapis geolokalizacji. Do jutra to ty już tego krzaka mozesz nie mieć

11. Pozyjemy zobaczymy ^^

12. debilpolski

Wakacje w kiciu za planta nienajlepsza sprawa. Tak czy siak na przyszłość nie rób zdjęć z włączoną geolokalizacją. Jak ktoś jest kumaty w tych sprawach i jest z twojego regionu to już pewnie z latarką ci krzaka goli. Wiesz ile ja takich krzaków opędzlowałem znając jak to robić? Ja nie wydaje hajsu na zioło, nie uprawiam,ja lokalizuje namierzam i likwiduje w swoim czasie:P

13. Alez debil skad tego kundla wzieliscie

14. Staryy wroce jutro bo zabardzo porobiony jestem
    Ale coś jebniety jestes hahabez obrazy

15. debilpolski

Będziesz się śmiał jak apokalipsa nadejdzie haha bez obrazy :P

• Lubie to x 1
  16. 2515

2515 Tuptuś

Muszę przyznać że sam przez chwilę maiłem obawy, o włączoną lokalizacje w moim aparacie. Dzięki za zwrócenie na to uwagi.
    Informacja o tym powinna być przypięta na samej górze. Krótki wpis, co robić aby nie dać się namierzyć. Aby każdy to widział i mógł uniknąć dzięki temu niemiłego zaskoczenia.

17. debilpolski

My konfidenci wiemy wszystko:)

18. Moze mi ktos powiedziec mile by z tego wyszla tak mniej wiecej ?

19. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

niecala dycha xd
    lej tam burze kwiatów i czekaj cierpliwie

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...