1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Nieustające kłucie i ból w klatce piersiowej.

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez Mr Cookie w dniu 20.02.2018

1. Witam,
    borykam się z pewnym problemem. Zaczęło się to stosunkowo niedawno bo mój "staż " trwa już jakieś 6/7 lat.
    Nie wiem czy moja dolegliwość jest związana z paleniem jednak po dobrym buchu odczuwam straszny dyskomfort i ucisk w klatce piersiowej, czasem promieniuje delikatnie na lewo i prawo mniej więcej centymetr dwa pod mostkiem.
    Nieraz nje potrafię ogarnąć schizy i nie spać całą noc z obawą że rano mogę się nie obudzić.
    Wiem że może to być problem natury psychicznej tzw nerwica, jednak wolę zwrócić się do was bo wszyscy jesteśmy jedną rodziną i chce zasięgnąć rady co mam dalej zrobić. Jeśli będzie trzeba to zerwę z MJ, jednak złamie to moją duszę. :(
    Rozmawiałem niejednokrotnie z kumplami, jednak według nich to sam sobie "zmyślam" te bóle, a ja wiem że coś może być nie tak.
    Pomocy bracia i siostry.

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

Strzyga cię dojeżdża ;d
    A tak serio to ten ból pojawia się tylko po spożyciu MJ???

3. Są momenty kiedy nie mam randki z MJ a ból doskwiera. Czasem po szlugu z rana albo wieczorem.
    Po MJ wzmaga się i czuje to dwa razy bardziej. Już nawet wykształcił mi się TiK nerwowy w lewej ręce bo cały czas próbuje to rozmasować i o dziwo czasem pomaga xd
    Bol pojawia się też w stresujących sytuacjach albo jak ktoś mnie za przeproszeniem wkur*wia.

--- Dodano ---

Są momenty kiedy nie mam randki z MJ a ból doskwiera. Czasem po szlugu z rana albo wieczorem.
    Po MJ wzmaga się i czuje to dwa razy bardziej. Już nawet wykształcił mi się TiK nerwowy w lewej ręce bo cały czas próbuje to rozmasować i o dziwo czasem pomaga xd
    Bol pojawia się też w stresujących sytuacjach albo jak ktoś mnie za przeproszeniem wkur***

4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

Nerwica na 99%
    A jak się np na maxa porozciagasz to ci coś nie chrupanie i przestaje boleć?

5. Czasem postrzelam sobie szyją lub kręgosłupem ale raczej ulgi to nie przynosi
    Co najdziwniejsze jak próbuje bekać i pobekam tak z 3 4 razy to przestaje
    Najgorsze jest to że cały czas mam w głowie wizje zawału i żyć mi to nie daje

6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

Na badania nie zaszkodzi pójść. Jakieś podstawowe EKG itp.
    Bardziej mi chodziło czy ci w mostku coś strzela. Równie dobrze ten ból może iść od kręgosłupa. Na mj bym nie zwalał

7. mattiv

mattiv Expert

Sami medycy, do lekarza chłopie idź, bo jak coś boli to znaczy że jest coś nie halo.

2 people like this.
  8. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Dział : Problemy ze zdrowiem - po to powstał żeby sobie pomagać no nie? Jeśli ktoś ma problem a ktoś inny w jakiś sposób go rozwiązał lub ma wiedzę na ten temat to chyba warto rozmawiać i wymieniać się poglądami.

2 people like this.
  9. mattiv

mattiv Expert

ale ja tutaj żadnej konkretnej pomocy nie widze, za to pitolenie o strzelaniu kośćmi
    za to wiem jak się kończy czasem takie kłócie w okolicy serca i słuchanie rad znachorów z przypadku

10. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Do lekarza po skierowanie i zrobic serie badan.Takie gdybanie co?,jak?-mija sie z celem.U jednego moga to byc nerwobole,a u innego stan przedzawalowy.
    Tak jak mattiv napisal: skoro boli,to cos nie tak..,jak najszybciej do lekarza:)

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

Mattiv daj sobie na wstrzymanie. Jakiś czas temu miałem podobne akcje, i zdziwiłby się jeden z drugim co było odpowiedzialne u mnie za to. Do tego mam 2 specjalistów w rodzinie, którzy mnie przemielili opór. Nieważne.
    Na chuj się czepiać? To, że badania to podstawa to chyba każdy wie. Skoro typ się tu pyta, to odpowiadam. Z czym Wy macie problem?

12. mattiv

mattiv Expert

"znających" się na wszystkim w tym kraju nie brakuje, ale jak na tym forum 5 lat jestem, to lekarza jeszcze nie spotkałem, a gość nie pyta o katar po MJ, tylko coś poważniejszego (sam opis na to wskazuje), i tak jak marcopolo pisał, może być zawianie, nerwobóle i chuj wie co jeszcze, ale moze być i coś gorszego, weżmiesz odpowiedzialność za swoje rady w razie "w"?
    ps. a to ze pyta tutaj, a nie idzie do lekarza, to swiadczy właśnie o nieodpowiedzialności, bo to (przypominam) forum o czym innym
    peace

13. Stary Zgreed

Stary Zgreed Banned

Kłucie ucisk po mostkiem,po paleniu czy to MJ czy papierosa,przy silnym wzburzeniu emocjach...często są to problemy gastryczne (ja tak miałem) generowane przez skoki poziomu kwasu w żołądku,wrzody lub ich początek lub refluks gardłowo przełykowy...powody to najcześciej palenie,stres,lipna dieta,nadmierne zakwaszanie organizmu,spożywanie alkoholu.Wal jak najszybciej do lekarza...

2 people like this.
  14. GanjaFarmer.pl

GanjaFarmer.pl Dyskutant

Duspatarin retard. Kuracja 60 dni i bedzie git. A jak nie przejdzie to rak! Haha ;d żartowalem, na 99% przejdzie ;)

2 people like this.
  15. 2515

2515 Forumowy guru

Żaden duspatalin, ten lek stosuję się w przypadkach gdy motoryka układu pokarmowego jest zaburzona..... no chyba że masz jakieś problemy z wypróżnianiem.
    To może być, układ nerwowy co sam zauważyłeś albo układ sercowo naczyniowy, może to tylko przemęczenie i potrzebujesz odpoczynku.
    Może to któryś z organów, żołądek, trzustka, czy wątroba daje taki objaw.
    Przypuszczać można wiele, odstaw MJ zobacz jak będzie wtedy.... mniej stresu, a jeśli to uczucie nie zniknie to może warto pomyśleć o badaniach.

16. Alibaba

Alibaba Forumowy guru

Miałem kiedyś podobnie, nie jestem w stanie stwierdzić co mi pomogło ale ogólnie zacząłem dbać o siebie, rzuciłem fajki, jogging 2-3x w tyg., kompleks witamin (polecam doctor's best multivitamin), czystek zamiast herbaty, ostropest plamisty na wątrobe/detox, magnez, potas, witamina d 5000 jednostek + witamina k2mk7, zacząłem jeść często kiszonki. Ogólny detoks organizmu i po czasie czuję się jakbym urodził się na nowo, przestały się pojawiać jakiekolwiek dolegliwości.

1 person likes this.
  17. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

O i właśnie o takie coś mi chodzi. Żebyśmy zrozumieli,że to tylko my sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie a nie jakiś tam lekarz.
    Mój stan zdrowia poprawił się kiedy przestałem chodzić do moich rodzinnych lekarzy i całkowicie wypisałem się z przychodni a jak bym dalej słuchał tych głupot od mojej dentystki,że ten ból lewej strony głowy na pewno nie jest od zęba to dalej bym zdychał w męczarniach.

Nie chcę krytykować wszystkich lekarzy bo są bardzo dobrzy specjaliści tacy jak chirurdzy czy ortopedzi co elegancko nas poskładają,ale kiedy przeginamy z lekarzami to wpadamy w niekończący się wir ufaniu,że ktoś inny zrobi za nas robotę i da nam magiczną pigułkę,tracimy przy tym nasz własny instynkt, zamiast my sami zainteresować się naszym trybem życia i pomyśleć,poczytać skąd są takie objawy.

18. Ghost Rider

Ghost Rider Forumowy guru

Nerwica zoladka ;) Jezeli sie porzadnie zaciagasz to czesc dymu laduje w zoladku. Zaraz po mozgu najbardziej unerwiony jest zoladek. Mam tak czasami ze telepawka mnie bierze i chore shizy sie nakrecaja. Zoladek sie zamula i taka klucha w przelyku podchodzi sprawia to dziwne stany porownywalne do objawow zawalu. Ja mam tak ze jak mi sie juz porzadnie odbije po jakis 15-20m to zoladek sie uspokaja i rozplywam sie w zajebistym odprezeniu. Gdy bylem mlody i kupowalem towar z miasta to tez czasem w nocy po paleniu nie spalem i myslalem ze skonam. Glowa do gory ale badania nie zaszkodzi zrobic. Rura endoskopowa hardkor ale masz pewnosc ze zoladek czysty od wrzodow ;) Trzeba nauczyc sie nad tym panowc. Najlepiej zajsc sie fizyczna robota niezby ciezko i przechodzi elegancko stan paniki przynajmniej u mnie.

Duzo zdrowka zycze

GR

19. 2515

2515 Forumowy guru

Czystek ma zastosowanie w infekcjach bakteryjnych, co może być właśnie tym problemem. Na uspokojenie dobry jest korzeń mniszka lub arcydzięgla, poprawiają też trawienie, tylko trzeba uważać bo po tych ziołach efekt MJ jest o wiele mocniejszy.

Jest jeszcze taka opcja że, to wywołane może być prze jakiś skurcz, chyba mniszek/arcydzięgl maja działanie rozkurczowe na mięśnia, czyli w sumie w tym przypadku duspatalin może pomóc też.

Last edited: 21.02.2018
  20. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Nieznam się więc się wypowiem.
    Moim zdaniem to problemy z sercem. MJ wpływa na przyśpieszenie pracy serca. Jak ktoś ma słabą pikawę to może właśnie się to dawać we znaki po spożyciu.

nasiona marihuany, nasiona konopi