Nieudany debiut i próba poprawy

Rasamaka 10.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam,
    Chciałem spróbować jak to jest ze swoim własnym tematem. Zakupiłem 3 pestki, popełniając gafę z zamówieniem na swój real adres. Zmieniło to moje zamierzenie uprawy indoor na outdoor. Mimo wszystko przez 2 tygodnie roślinki rosły sobie w domku przy szybko skleconym boxie i były całkiem pokaźne. Potem przyszedł czas otrzeźwienia i szybkie poszukiwania spota. Wybór padł na pobliski las. Teraz po ponad miesiącu sytuacja wygląda tak. 2 panienki zniknęły w buszu młodnika i nie mogę ich znaleźć, a jedna rośnie z marnym skutkiem na niezbyt udanej miejscówce i chyba nic z niej nie będzie. Mimo wszystko chciałbym zobaczyć jak smakuje swoje i planuje jeszcze jedno podejście.
    Mam jedno nasionko, potrzebuje dużo szczęścia, rad co do składu gleby (sklepowa ziemia, dolomit, azofoska, kurczak) i propozycji gdzie szukać bezpiecznego ale użytecznego spota mieszkajac w duzym mieście.

2. Jeżeli chodzi o kurczaka to polecam przed wyprawą na spota.:D:

3. Zacznij od szukania na mapach jakiegoś strumyku, polanki, albo bagien i wybierz się tam raz ;) To chyba jedyna słuszna metoda... Potem zacznij się zastanawiać nad resztą. Dopóki nie masz spota, który zminimalizuje Twoją szansę na przypał to nie ma sensu głowić się nad innymi rzeczami. Ja też to przerabiałem aż w końcu zdecydowałem, że jak już mam to robić to porządnie, a nie na odpierdol.

4. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Jak tylko 3 pestki to lekko mozesz sadzić w domu ale z kolei mieć lato i nie wykorzystać możliwości outa to żal kiedy słońce za darmo ;)

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...