Niedobór czy przewożenie ??? Proszę o Pomoc...

Dobry_Człowiek! 10.03.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemanko Dobrzy Ludzie! Potrzebuje waszej pomocy! zaczne od początku...
    Nasionka kalashnikov femi. 17 dzień i szósty dzień od przesadzenia do docelowej doniczki 16 litrów. ziemia canna terra pro plus, wilgotność 60-70% temperatura ok 28-30 stopni. przy przesadzeniu dodałem minimalnie canna terra wega i rhizotonic 4 dni temu sama woda i wczoraj delikatnie rhizotonic PH wody około 6. Myślicie ze nie za szybko dałem odżywki ? proszę o pomoc jak mogę im pomóc.

2. thc-thc

thc-thc Dyskutant

Warto się przyjżeć czym jest nawóz RHIZOTONIC.
    "RHIZOTONIC może być stosowany z jakimkolwiek substratem. Nadaje się do uprawy w ziemi i kulturach wodnych. Często używa się go do spryskiwania liści, możemy go również stosować jako prosty środek zwiększający pH w zbiornikach z nawozem."

Wynika z tego że zwiększa pH. Ogólnie z nawozami należy uważać, zwłaszcza przy przesadzaniu, kiedy roślina musi się zaaklimatyzować. Sprawdź jeszcze raz pH.

pozdrawiam
    THC-THC

3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Spokojnie:) Podnies PH do wartosci 6.2-6.4 -jeszcze nic zlego sie nie dzieje.Czsami takie odbarwienia powstaja pod oswietleniem Led.Z tego co pamietam ziemia ktorej uzywasz jest slabo wzbogacona o skladniki odzywcze,wiec jak najbardziej potrzeba im papu.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...