Niby mocny led 50w - co myślicie

LubięPaczać 22.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Last edited: 22.06.2018
  2. Ja mam też z Aliexpress tyle,że same diody full spectrum 50W 3sztuki( docelowo będą 4) i jakoś dają radę, dają dużo ciepła rozpraszają światło pod kątem 120.
    Akurat te diody są spoko bo nie musisz bawić się z lutowaniem a chłodzenie mam z allegro ;)

• Lubie to x 2
  3. Tak sie zastanawiam czy ta dioda ma faktycznie 50W, chińczycy zawyżają te wartości np mars hydro 240W w rzeczywistości ma 100W

4. Czytałem opinie przed zakupem : wielu użytkowników sprawdziło te ledy i naprawdę wychodziło 50W. Zobaczymy jaki będzie efekt na diodach których używam, na chwilę obecną panny fajnie rosną:)

5. Bardzo fajnie to zrobiłeś ,chłodzenie od procka -podoba mi się takie rozwiązanie. A diody też mają zasilanie 12v?

6. Kupiłem takie radiatory wraz z wentylatorami na allegro i działają na małym zasilaczu, diody są podpięte do kostki z bezpośrednim podłączeniem do listwy kablem od kompa. Na chwilę obecną jest to taka prowizorka, niebawem chce zmontować to troszkę inaczej dodając jeszcze 1 diodę.

7. I jak te diody sie sprawdzily ?

8. Na chwilę obecną dają radę, panny fajnie się rozrosły ( są wyciągnięte ponieważ wcześniej nie miały dosyć świata, tylko 2x Tornado Philipsa)
    Tak wyglądają na dzień dzisiejszy na 3 diodach, niebawem dodam jeszcze 1, temperatura 27-28,5C także spoko

9. Rewelacji chyba niema ?
    Wymienił bys hpsa na te ledy ?

10. Jest to mój pierwszy projekt na tych ledach, nie wiem jaki byłby efekt w tym momencie gdybym używał ich od samego początku. Moje Panny dostały te ledy w drugim tyg życia, więc strasznie późno.
    ZOstanę przy ledach:) HPSa odpuszczę:) zrobię niebawem drugi lepszy zestaw, zobaczymy co będzie;)

11. Zarówki led do roslin tu są tanio www.tech-led.com.pl

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...