1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Niby mocny led 50w - co myślicie

Dyskusja w dziale Warsztat - dział techniczny rozpoczęta przez LubięPaczać w dniu 22.06.2018

1. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Last edited: 22.06.2018
  2. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

3. myszka and Zielarz Gepard. like this.
  4. myszka

myszka Tuptuś Growerka

Tak sie zastanawiam czy ta dioda ma faktycznie 50W, chińczycy zawyżają te wartości np mars hydro 240W w rzeczywistości ma 100W

5. Czytałem opinie przed zakupem : wielu użytkowników sprawdziło te ledy i naprawdę wychodziło 50W. Zobaczymy jaki będzie efekt na diodach których używam, na chwilę obecną panny fajnie rosną:)

6. myszka

myszka Tuptuś Growerka

Bardzo fajnie to zrobiłeś ,chłodzenie od procka -podoba mi się takie rozwiązanie. A diody też mają zasilanie 12v?

7. Kupiłem takie radiatory wraz z wentylatorami na allegro i działają na małym zasilaczu, diody są podpięte do kostki z bezpośrednim podłączeniem do listwy kablem od kompa. Na chwilę obecną jest to taka prowizorka, niebawem chce zmontować to troszkę inaczej dodając jeszcze 1 diodę.

8. dawid92sc

dawid92sc Kumaty

I jak te diody sie sprawdzily ?

9. dawid92sc

dawid92sc Kumaty

Rewelacji chyba niema ?
    Wymienił bys hpsa na te ledy ?

10. Jest to mój pierwszy projekt na tych ledach, nie wiem jaki byłby efekt w tym momencie gdybym używał ich od samego początku. Moje Panny dostały te ledy w drugim tyg życia, więc strasznie późno.
    ZOstanę przy ledach:) HPSa odpuszczę:) zrobię niebawem drugi lepszy zestaw, zobaczymy co będzie;)

11. Zarówki led do roslin tu są tanio www.tech-led.com.pl

nasiona marihuany, nasiona konopi