new york city diesel af - baranie rogi

LastNinja 07.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Witam i oproszę o pomoc bo nie mam pojęcia co im dolega . mam problem z rośliną a mianowicie New york city diesel af od dutch pasion wykielkowany 20.IX tak że ma troche dni . roślina była pod cob'em ledisona 20w + plantphotonic 32 , ziemia to biobiz lightmix a nawozy to 1xbio grow i 1x 50% bio bloom. swiatło 24h. i od ok 3 tygodni ma taki problem , a od 2 samą wodę dostaje , ph nie jestem w stanie określić bo chyba test kropelkowy wali w ch. i czekam na nowy. mam odstane 12 litrów wody i moge w poniedzialek płukankę zrobić ale nie wiem czy to coś da

obok w tych samych warunkach na większych dawkach pasą się młodsze o 9 dni Think Difrent AF x2 od dutch pasion.ale one mają się świetnie

Last edited: 07.11.2018
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Co one takie czorne aż? Czy mi się wydaje albo balans kuleje?

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Albo takie mają być skoro z nju jork :D

• Lubie to x 1
  4. LastNinja

heheheheh jest ciemny to fakt , musze poćwiczyć robienie fotek moim tosterem

5. LastNinja

dobra zmotałem tester i ph jest ok 8,5
    mam baniak z kranówką na balkonie co by się odstała i jutro flusz

6. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Jak ci tak wyszło to octem sobie reguluj przed podlaniem...na balkonie to trochę zimna ta woda...Dobrze dla korzeni by miała te 20'C

• Lubie to x 1
  7. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Octu daj 1.5-2ml na butelkę wody 1.5 litra i będzie idealnie. Ja lałem z nakrętki i nieraz na oko naprawdę dużo więcej przy krańcówce z pH 7.4 odstanej ledwo 10 minut a system się sprawdzał świetnie. Ocet spirytusowy 10%

• Lubie to x 1
  8. LastNinja

Oczywista sprawa że wniose ja najpierw co by sie ogzala bo jeszcze i tak na godzinke ppmpke akwariowa z kamykiem napowietrzajacym wrzuce tam do wody. wniose potem wyreguluje ph potem napowietrze a na koncu jeszcze raz sprawdze ph. Tam mikoryza musiala nie odpalić bo wszedzie indziej jest 6.5 jak w morde strzelił. dodać do flusza jakiegoś suplementa ? Mam fiszmix od biobiz

9. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Ja przy srogim flushowaniu to najpierw lałem prosto z prysznica odmierzone 10l z obniżonym ph do 5,5, potem kontrola z podstawki i jeszcze 3l wody odstanej albo niegazowanej najtanszej mineralki, z obniżonym ph. Następnie znowu kontrol podstawki i jak było ok to odczekałem z 2-3h i lałem każdej po pół litra z małą dawką nawozu bo wypłukane wszystko było siłą rzeczy. Tako rzecze Henryk

• Lubie to x 1
  10. LastNinja

w czwartek poszło płukanie w ilości ok 20 litrów wody o wyregulowanym ph i w piątek z rańca musiałem wyjechać wczoraj wróciłem i sytuacja wygląda tak . Donnica nie jest jakoś bardzo ciężka więc to raczej nie przelanie i jest lepirj bo odzyskała kolor i puściła włosy , ale dalej coś chyba jest nie tak.

11. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

W jakim litrarzu ja masz?jak podlewasz to konkretnie raz a dobrze ze dołem wyleci i najlepiej trzymać na podstawce by od spodu popila sobie...jak dla mnie przesuszona bryła korzeniowa i trochę zejdzie nim to się naprawi...dolomitu podsyp po takim płukaniu dodatkowo oprysk z siarczanu magnezu...będziesz podlewal po 1l co 2/3 dni i później zwiększaj sobie

• Lubie to x 1
  12. LastNinja

5,5 litra donnica i podlewam ok 1 litr co 2 dni , z wyjatkiem jak po flushu wyjechalem na 4, dzisiaj wypadalo by podlac to zaleje ja porzadnie

13. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

A nie masz tam malych zyjatek???

• Lubie to x 1
  14. LastNinja

muszki latają ale bez jakiejś większej liczby , tyle co zwykle , larw czy czegoś innego w ziemi czy na podstawce nie zaobserwowalem.

15. pod liscmi patrz czy pajeczynki nie mo

mi jak roslinka wbila na flo noname to 2l z nawozaami dzien w dzien dostawala i nie narzekala nic :D

• Lubie to x 1
  16. benger

benger Użytkownik

po flushu cale papu wyleciało dołem, dobrze by było jej dać coś do jedzenia

• Lubie to x 1
  17. LastNinja

tak się właśnie zbieram do podlewania. poleje jej chyba 1,5 litra i dam 5ml mishmix i z 10 bio bloom

18. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Muszki masz? To uważaj bo jak to ziemiórki to one lubią korzeń wpierdalać i mnożą się na potęge

• Lubie to x 2
  19. LastNinja

Liście idą do góry . Wydaje mi się że oklapnięcie było następstwem flusha co za tym idzie przelania + wypłukania całego papu. Jutro wrócę do normalnego podlewania i karmienia to podrzucę od razu jakieś foto.

20. ogolnie nie podlewaj pod sama rosline teraz , najlepiej 2x dziennie po trochu w podstawke niech korzenie szukaja wody , przy czym szukajac wody rozdbuduwuja sie bardziej

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. barani róg liście uprawa

Loading...