1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

new york city diesel af - baranie rogi

Dyskusja w dziale Wszystko o uprawie konopi rozpoczęta przez LastNinja w dniu 07.11.2018

1. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Witam i oproszę o pomoc bo nie mam pojęcia co im dolega . mam problem z rośliną a mianowicie New york city diesel af od dutch pasion wykielkowany 20.IX tak że ma troche dni . roślina była pod cob'em ledisona 20w + plantphotonic 32 , ziemia to biobiz lightmix a nawozy to 1xbio grow i 1x 50% bio bloom. swiatło 24h. i od ok 3 tygodni ma taki problem , a od 2 samą wodę dostaje , ph nie jestem w stanie określić bo chyba test kropelkowy wali w ch. i czekam na nowy. mam odstane 12 litrów wody i moge w poniedzialek płukankę zrobić ale nie wiem czy to coś da

obok w tych samych warunkach na większych dawkach pasą się młodsze o 9 dni Think Difrent AF x2 od dutch pasion.ale one mają się świetnie

Last edited: 07.11.2018
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Co one takie czorne aż? Czy mi się wydaje albo balans kuleje?

3. Heniekzbagien

Albo takie mają być skoro z nju jork ;d

LastNinja likes this.
  4. LastNinja

heheheheh jest ciemny to fakt , musze poćwiczyć robienie fotek moim tosterem

5. LastNinja

dobra zmotałem tester i ph jest ok 8,5
    mam baniak z kranówką na balkonie co by się odstała i jutro flusz

6. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Jak ci tak wyszło to octem sobie reguluj przed podlaniem...na balkonie to trochę zimna ta woda...Dobrze dla korzeni by miała te 20'C

LastNinja likes this.
  7. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Octu daj 1.5-2ml na butelkę wody 1.5 litra i będzie idealnie. Ja lałem z nakrętki i nieraz na oko naprawdę dużo więcej przy krańcówce z pH 7.4 odstanej ledwo 10 minut a system się sprawdzał świetnie. Ocet spirytusowy 10%

LastNinja likes this.
  8. LastNinja

Oczywista sprawa że wniose ja najpierw co by sie ogzala bo jeszcze i tak na godzinke ppmpke akwariowa z kamykiem napowietrzajacym wrzuce tam do wody. wniose potem wyreguluje ph potem napowietrze a na koncu jeszcze raz sprawdze ph. Tam mikoryza musiala nie odpalić bo wszedzie indziej jest 6.5 jak w morde strzelił. dodać do flusza jakiegoś suplementa ? Mam fiszmix od biobiz

9. Heniekzbagien

Ja przy srogim flushowaniu to najpierw lałem prosto z prysznica odmierzone 10l z obniżonym ph do 5,5, potem kontrola z podstawki i jeszcze 3l wody odstanej albo niegazowanej najtanszej mineralki, z obniżonym ph. Następnie znowu kontrol podstawki i jak było ok to odczekałem z 2-3h i lałem każdej po pół litra z małą dawką nawozu bo wypłukane wszystko było siłą rzeczy. Tako rzecze Henryk

LastNinja likes this.
  10. LastNinja

w czwartek poszło płukanie w ilości ok 20 litrów wody o wyregulowanym ph i w piątek z rańca musiałem wyjechać wczoraj wróciłem i sytuacja wygląda tak . Donnica nie jest jakoś bardzo ciężka więc to raczej nie przelanie i jest lepirj bo odzyskała kolor i puściła włosy , ale dalej coś chyba jest nie tak.

11. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

W jakim litrarzu ja masz?jak podlewasz to konkretnie raz a dobrze ze dołem wyleci i najlepiej trzymać na podstawce by od spodu popila sobie...jak dla mnie przesuszona bryła korzeniowa i trochę zejdzie nim to się naprawi...dolomitu podsyp po takim płukaniu dodatkowo oprysk z siarczanu magnezu...będziesz podlewal po 1l co 2/3 dni i później zwiększaj sobie

LastNinja likes this.
  12. LastNinja

5,5 litra donnica i podlewam ok 1 litr co 2 dni , z wyjatkiem jak po flushu wyjechalem na 4, dzisiaj wypadalo by podlac to zaleje ja porzadnie

13. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

A nie masz tam malych zyjatek???

LastNinja likes this.
  14. LastNinja

muszki latają ale bez jakiejś większej liczby , tyle co zwykle , larw czy czegoś innego w ziemi czy na podstawce nie zaobserwowalem.

15. pod liscmi patrz czy pajeczynki nie mo

mi jak roslinka wbila na flo noname to 2l z nawozaami dzien w dzien dostawala i nie narzekala nic ;d

LastNinja likes this.
  16. benger

benger Weteran

po flushu cale papu wyleciało dołem, dobrze by było jej dać coś do jedzenia

LastNinja likes this.
  17. LastNinja

tak się właśnie zbieram do podlewania. poleje jej chyba 1,5 litra i dam 5ml mishmix i z 10 bio bloom

18. Heniekzbagien

Muszki masz? To uważaj bo jak to ziemiórki to one lubią korzeń wpierdalać i mnożą się na potęge

LastNinja and uho667 like this.
  19. LastNinja

Liście idą do góry . Wydaje mi się że oklapnięcie było następstwem flusha co za tym idzie przelania + wypłukania całego papu. Jutro wrócę do normalnego podlewania i karmienia to podrzucę od razu jakieś foto.

20. ogolnie nie podlewaj pod sama rosline teraz , najlepiej 2x dziennie po trochu w podstawke niech korzenie szukaja wody , przy czym szukajac wody rozdbuduwuja sie bardziej

LastNinja likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi