1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Neutralizacja zapachu

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez ZjaranyRasta w dniu 15.04.2018

1. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

siema
    mam do was pytanko
    czy mozecie mi poradzic co mam zrobic zeby nie jebalo mi ziolem w aucie
    mieszkam blisko czech i czesto sobie jezdze po temat ale niewielkie ilosci co mi sie nie oplaca zabardzo a wiekszej ilosci boje sie wozic bo strasznie jebie
    i tu do was mam pytanie
    czy mozecie mi cos polecic do neutralizacji tego zapachu ?

ta rzecz nie moze byc jakas wielka bo wiadomo ze miejsc w aucie zeby schowac mniej wiecej 20g nie ma zbyt wiele typu w boczku drzwi czy w jakims pudelku ktore przypocuje do zderzaka
    najgorsze jest to ze czesto mijam sluzbe celna i pare razy juz mnie zatrzymala na szczescie mialem tyle ze nawet nie poczuli

z gory dzieki za pomoc

2. benger

benger Weteran

ja jak już muszę przemieszczać się z ziołem w miejscach publicznych czyli ulica, miasto, sklep itp. to staram się mieć zioło zapakowane w 3 worki zipowe jak nie cztery . Do pierwszego worka chowam zioło, potem ten worek z weedem w kolejny worek i tak dalej aż przestanie śmierdzieć... i oczywiście na gacie kitrać trzeba

3. koleszka84

koleszka84 Geniusz

Ona block sobie kup i postaw w aucie gdzieś jak będziesz wiózł. Nie używasz to zakrecasz wieczko i czeka na swój czas :). Są różne zapachy tego. Wystarczy Ci na sporo takich wypadów

4. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

dzieki za odpowiedz
    ciekawa opcja ale bardziej chodzi mi o neutralizacje niz o jego maskowanie
    wiesz sluzba celna mnie zatrzyma a tam napierdala jablkiem w calym aucie to przypal troche oni glupi nie sa a wiesz przy trzepaniu auta raczej bedzie czuc zapach przy tam miejscu gdzie skitram temat

5. Antonia

Antonia Autorytet Growerka

Wrzuc w opakowanie z kawa mielona. Zneutralizuje zapach.

6. Kultura Haju

Kultura Haju Użytkownik

7. Testowyziom

Testowyziom Autorytet

Jak by prozniowo zapakowana w wegiel aktywny wsadzic?

8. Al Bundy

Al Bundy Expert

Mały słoiczek typu wek, z takim metalowym zamknięciem, i nic nie czuć.

9. W0lNY

W0lNY Wiedza nadprzyrodzona

10. Moonweed

Moonweed Kumaty

Hm, albo po prostu twarda zip torebeczka z suwakiem? ;d Czasami bokserki z tej droższej półki są pakowane w takie.
    Ktoś tam latał z taką 'samarką', wbijał po 15, 20g i po zamknięciu suwaka nie ma opcji że coś się dało wyczuć. :] To tak jakbyś nie chciał kombinować za bardzo, a MOŻE imasz w domu taką torebkę, to tym bardziej git ;d

11. Fubar

Fubar Wiedza nadprzyrodzona

Ja sobie zrobiłem z maty węglowej taką kieszeń i o dziwo się sprawdza ;d

Ale nie ma to jak zgrzewarka :)

nasiona marihuany, nasiona konopi