Nawozy outdoor

Kaczynski 02.04.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Mam pytanie odnośnie nawozów, czy na wega wystarczy mi bio-grow od biobzz w którym skład NPK wygląda następująco 4-3-6 ? Chce kupić coś w płynie bo na granulowany już trochę za późno żeby sie przegryzł a nie chce popalić plantow bo troche już zainwestowałem w przygotowanie spota i szkoda by było żeby ten czas i siano zainwestowane poszlo sie jebac.. jeśli macie jakieś inne dobre nawozy na wega to czekam na propozycje. Pozdro

• Nie lubie. x 1
  2. Serio ciężko znaleźć? Sam byłem początkujący no ale kurwa czytanie nie boli

• Lubie to x 1
  3. Kup azofaske w płynie

4. Pytam kompetentnych ludzi, twoje komentowanie jest zbędne.
    Poza tym to chyba po to jest forum żeby pytać a nie szukać jakichś postów z przed 10 lat tak że zastanów się zanim następnym razem coś napiszesz bo przez takie osoby jak ty forum umiera bo zamiast odpowiedzieć na pytanie srasz sie jak jebany dzieciak. Pozdrawiam Kaczynski.

• Nie lubie. x 1
  5. W0lNY

W0lNY Użytkownik

Jak dla mnie temat do zamknięcia. 254542534532 na forum to samo

• Nie lubie. x 1
  6. 3 dni temu chyba ktos tez pytał o takie rzeczy nawet zabardzo szukać nie trzeba nikt ci tu nic nowego nie poleci

7. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Kup sobie granulat kurzaka/wystarczy 2-3 tygodnie przed sadzeniem wymieszac z ziemia/,a pozniej gnojowka z pokrzyw.Ja dodaje jeszcze do tego maczke kostna+blood+fish bone I caly weg mam luz.
    PS.Po wymieszaniu podlej ziemie woda,szybciej bedzie postepowal rozklad nawozu.

• Lubie to x 1
  8. Dzięki marco za odpowiedź ,zamówiłem wczoraj 60 tabsów guerilla tabs do tego kupie jeszcze tego kurzaka myśle że bedzie spoko na wega. W między czasie będę jeszcze używał gnojówki z pokrzyw tak jak piszesz. Pozdro

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...