Nasionka na pierwszy raz !

Kapitan Bomba 20.04.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Siema,
  Niedługo kończę robić swojego Pcboxa i trzeba pomyśleć o nasionkach wybrałem Lowryder #2 x Blueberry, ponieważ czytałem że jest nie za duża i odporna na błędy początkującego :P Chcę zamówić z tej strony: https://www.f2seeds.fr.pl/lowryder-blueberry-fem-sztuki-p-147.html
  Jest tylko informacja że na 100% będzie kobitka ale nic nie pisze że automat więc jak dobrze rozumiem jest to regular czyli będę musiał zmienić fotoperiod i takie tam i pytanie czy to odpowiednia odmiana na pierwszy raz i czy nie przerośnie mojego boxa wymiary: 18x42x42 szer x dł x wys ?
  Z góry dzięki :D
   
 2. Crash_Kush

  Crash_Kush Tuptuś

  Po pierwsze jest w opisie, że to nie jest automat więc jest to odmiana sezonowa czytaj roślina dnia krótkiego - trzeba zmienić fp aby zakwitła.
  Po za tym mylisz pojęcia, to właśnie regural oznacza to, że jest to nasiono niefeminizowana. A te które wybrałeś są femkami czyli teoretycznie pewna femka ale jak wiadomo w 'przyrodzie' różnie bywa i zdarzają się wyjątki.
   
 3. Miałem blueberry . Jedna z nagradzanych mocnych odmian
  polecam :)
   
 4. Al Bundy

  Al Bundy Zagubiony

  Jakiej odmiany byś nie wybrał, przy takich gabarytach boxa i tak bardzo wskazany będzie trening LST, który pozwoli utrzymać roślinkę w ryzach i ograniczy jej wysokość. Poczytaj o tym, poprzeglądaj fotorelacje i przygotuj się dokładnie, bo najważniejsze jest metodyczne działanie. Jeżeli LST, to nasionka nie wrzucasz na środku doniczki, tylko bliżej jej brzegu, żeby zyskać powierzchnię na naginanie krzaczka, gdy ten będzie już na to gotowy tzn. będzie miał ze 3-4 piętra liści.
   
 5. Powinieneś być świadomy że kupujesz nasiona w sklepie który jest na polskim serwerze, a to lekki przypał przy obecnych ustawach. Policja pisze na suport i dostaje kopie bazy danych z nocy.

  https://domeny.pl/whois.html wpisujemy f2seeds.pl

  NAZWA DOMENY: f2seeds.pl
  typ abonenta: osoba fizyczna
  serwery nazw: ns1.dcsaas.net.
  ns2.dcsaas.net.
  utworzona: 2008.11.12 21:52:18
  ostatnia modyfikacja: 2018.10.17 11:25:47
  koniec okresu rozliczeniowego: 2019.11.12 21:52:18

  REJESTRATOR:
  Ecenter S.A.
  ul. Goździkowa 2
  87-100 Toruń
  Polska/Poland
  +48.566401100
  info@ecenter.pl

  Potem w google dns:
  ns1.dcsaas.net
  ns2.dcsaas.net

  Wynik: Serwery DNS mają następujące nazwy (adresy IP):. dla licencji abonamentowych: ns1.dcsaas.net; ns2.dcsaas.net. Dla licencji abonamentowych, w sytuacji...serwer w Polsce na shoper.pl

  Przypał w huj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...