Nasionka ak-47

Stary malpa 13.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Zabawę zaczynam z tym po raz pierwszy. Sadzic do jakiejs większej doniczki? Łodyga idzie na boki

received_1040152032843543.jpeg

2. jaka to jest doniczka i czy to outdoor czy indoor?

3. judaista

judaista Moderator Moderator

To nie jest doniczka tylko pół litrowy kubek.

Tak zdecydowanie musisz przesadzić do większej doniczki, nieważne czy indoor czy outdoor.

4. Automat. Do ilu litrow doniczka ?

5. A ile moze byc automat w domu ? U mnie kiepska pogoda , bo śnieg i deszcz pada. Pogoda ma byc dopiero gdzieś za 2-3 tygodnie
    PozdRawiam

6. To żeś sie pospieszył troche z tymi automatami.

7. No właśnie wiem, nie patrzyłem na pogodę

8. A ile tak mogą byc w domu mniej więcej ? Wiem ze musze sie liczyć z mniejszym zbiorem

9. Właśnie dlatego pytam o sposób uprawy bo jeśli ma jeszcze stać w domu to wsadź ten automat do doniczki lub wiadra 10-15litrów (15 i tak za dużo) i jak juz się pogoda poprawi to nie przesadzaj tylko po prostu przenieś na spot. A jeśli chcesz potem przesadzać jeszcze (gdy będzie pogoda) to 5l, to polecam do doniczek 5l może styknie bo korzenie szybko rosną. Jednak ja bym u nich nie wywoływał szok i od razu wwalił w większe doniczki :karmi:

10. Tyle ile dasz rade je trzymać, możesz nawet do kosy. Ja bym w kwietniu ich nie wynosił noce jeszcze zimne, postaraj dać im teraz jak najwiecej słońca i przesadz do wiekszej donicy tylko możesz dodać do niej chocby perlitu.

• Lubie to x 1
  11. Jak słońce w dzien bedzie moge wystawic smialo na dwor i potem do domu spowrotem?

12. Nie inaczej.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...