1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

nasionbank.pl -opinie

Dyskusja w dziale Pytania o sklep rozpoczęta przez jaracz52 w dniu 09.01.2014

1. jaracz52

jaracz52 Błyskotlwy

Siema wszystkim! Mam zamiar kupić kilka pestek i interesuje mnie sklep nasionbank.pl
    Jest ciekawy bo można sobie kupić po jednym nasionku i wypróbować różne odmiany. Ceny też dobre. Pytanie tylko o to czy to nie oszuści czy coś? Zamawiał tam ktoś cokolwiek?

2. Legal

Legal Forumowy guru

Nie słyszałem opinii o tym sklepie ale nie lepiej kupić z jakiegoś pewnego sklepu. Wiele jest seed banków które oferują pestki na sztuki, np thc-thc

3. EasyJane

EasyJane Błyskotlwy

tez mnie zaciekawil ten sklep, ktos ma z nim jakies doswiadczenia?

4. dzonson.

dzonson. Weteran

pierwsze slysze o tym sklepie. Powiem Ci tak - ja nie zamawiam ze sklepów których wogóle nie znam. tyle sie teraz mówi o oszustach. weź lepiej zamów w jakims sprawdzonym sklepie bo nie ma co ryzykowac.

5. Crune

Crune Stary wyjadacz

Weź ze sprawdzonego sklepu, ja też pierwszy raz o tym słysze. Jest mnóstwo polecanych seedbanków sprzedających pestki na sztuki.

6. Smakosz

Smakosz Wiedza nadprzyrodzona

Widzieliście kategorie na tym sklepie ;d śmiechawka ,rozkminka ;d
    Polecam thc-thc ;]

7. EasyJane

EasyJane Błyskotlwy

hmm ...no szkoda ,bo za wydane 100 zl masz za free 5 pestek i kuriera

8. jaracz52

jaracz52 Błyskotlwy

no chyba kubie z thc-thc.com. Dzięki za szybką odpowiedź:-) Jakby ktoś podał jeszcze jakiś przykładowy pewny sklep gdzie można tanio kupić nasiona na sztuki
    to się uciesze.

9. Crune

Crune Stary wyjadacz

10. marian127

marian127 Wiedza nadprzyrodzona

f2seeds.fr.pl pewniak i gratisy dobre,thc-thc.com,seed.powiew.com

11. NASIONBANK.pl

NASIONBANK.pl Zagubiony

Witam. Proszę się nie obawiać. Sklep gwarantuje miłe doświadczenia :-) Tylko NASIONBANK.PL

Last edited: 02.02.2014
  12. RAS K.O

RAS K.O Wiedza nadprzyrodzona

jak zobaczyłem śmiechawke i rozkminkę to jebłem na plecy ;d

13. NASIONBANK.pl

NASIONBANK.pl Zagubiony

A co takiego w tym śmiesznego?

14. Wujo

Wujo Guest

15. RAS K.O

zobacz inne strony z pestkami i napisz czy gdzieś podobnie jest tak napisane, śmiechawka i rozkminka to brzmi tak jakby dzieci miały u Was zakupy robić a nie poważni klienci hehe takie jest moje zdanie

likes this.
  16. Kondziorixo

Kondziorixo Dyskutant

Dobre ;d "Rozkminiajace planty" ;d albo Smiechawkowe ;d

17. Wujo

Wujo Guest

Prawda Panie doktorze. Pacjent niestabilny :]

18. RAS K.O

doktor wie co mówi, poza tym NASIONBANK jest od września 2013 na tym forum, a ma 2 posty dodane heh to już mówi samo za siebie

Last edited: 02.02.2014
    iluzion88 likes this.
  19. NASIONBANK.pl

NASIONBANK.pl Zagubiony

Nie interesują nas inne strony z nasionami. Sklep ma trafiać do doświadczonego klienta jak i początkującego. Dla każdego co innego :) Jeśli nie chcesz kupować w naszym sklepie to nie musisz tego robić. Pozdrawiam NASIONBANK.PL

20. RAS K.O

jak dla mnie pewniak to pewniak, a co do innych to "róbta se co chceta" ja nie polecam, dziękuje DOBRANOC ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi