1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

nasionamarihuany.pl wasze opinie

Dyskusja w dziale Pytania o sklep rozpoczęta przez JanekSkun w dniu 18.12.2013

1. JanekSkun

JanekSkun Zagubiony

Czy ktoś już kupował w tym ciekawym sklepie ? ;]

2. High FIVE

High FIVE Guest

istnieje wiele ciekawszych niz ten. moim zdaniem bez urazy.

JanekSkun likes this.
  3. dzonson.

dzonson. Weteran

ja bym tam nie zamawial.. jest kilka dobrych sprawdzonych sklepów i tam trzeba brac ;] teraz duzo sie mowi o oszustach ;]

JanekSkun likes this.
  4. marcin3652

marcin3652 Autorytet

Ja tam kupowałem, wysłali mi nasionka

Last edited: 18.12.2013
  5. Ekwador

Ekwador Forumowy guru

Ja wolę stare sprawdzone sklepy, thc-thc.com lub f2seeds

JanekSkun likes this.
  6. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

Polecałbym ci raczej tanie sianie albo holenderskiego skuna.

JanekSkun likes this.
  7. JanekSkun

JanekSkun Zagubiony

dziekoweczka wam :)

8. Ja też nie mam zastrzeżeń do tego sklepu, ale z Holenderskiego Skuna dają najlepsze gratisy.... ;d

9. Ja osobiście po ostatnim zamówieniu z tego sklepu jestem niezadowolony a i tym odradzam. Zobaczę jeszcze ze strony sklepu jaka będzie odpowiedź na mojego maila. Dnia 7.05.2015 zamówiłem nasiona mamy dzień 15.05.2015 nasion jeszcze nie ma ale być może dzisiaj już będą .... Z rozmowy telefonicznej wynikało że sprzedają nasiona których nie posiadają w sklepie a więc tu już był kilku dniowy poślizg potem ich wysyłka 2015-05-11 19:18 czyli traktowana jest jakby doręczył ją kolejnego dnia i tak sobie czekam na nasiona. Wszystko przygotowane od dawna a nasion brak! Brak profesjonalizmu i czas realizacji odradzają mi kolejnych zakupów w tym sklepie. A na haszysz.com usuwają mój wpis odnośnie tego sklepu więc mają jakąś umowę widocznie

10. Ja tam kupuję od lat i zawsze jest ok, szybko sprawnie i full kontakt ze sprzedawcą.