1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Nasiona z palenia

Dyskusja w dziale Nasiona rozpoczęta przez lolFace w dniu 24.11.2012

1. lolFace

lolFace Kumaty

Siema, dzisiaj kolega dał mi 10g w samarce zauważyłem 3 nasionka takie dość małe.. Czy mogę je posadzić? Bez żadnych innych rzeczy? Po prostu do kiełkowania i już? W samarce 10g White Window.
    :Peace:

2. SiePali

SiePali Geniusz

Lepiej najpierw na wacie je wykiełkować, ale rób co wolisz ;d

3. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

jeśli nasionka są dojrzałe to coś może z tego być ;d poczytaj na forum jest wiele tematów o kiełkowaniu ;] a dla white widow warto spróbować

4. DRX

DRX Weteran

Jasne że możesz je posadzić;] Większość osób gada żę pestki z palenia dadzą herme zazwyczaj. Ja tam zostaje przy tezie - że najlepiej samemu się przekonać. Także wrzucaj je do kiełkowania i niczym sie nie przejmuj;d pozdro

5. lolFace

lolFace Kumaty

Wiem jutro dam fotkę z kiełkowania jak dobrze pójdzie. ;d

6. lolFace

lolFace Kumaty

Jutro dam jakąś fotkę może :)

7. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Pokaż fote to zobaczymy czy w ogóle dojrzałe.

8. lolFace

lolFace Kumaty

Przed chwilą porozgarniałem i pokruszyłem trochę to co było w samarce. Przy okazji znalazłem jeszcze 7 nasion z czego 3 są normalnej wielkości nasiona oraz taki sam wygląd jutro wrzucę foto :) Mam nadzieje że będzie dobrze kiełkowało przynajmniej 2 i żeby cos porządnego żeńskiego wyrosło :) 2 nasiona za free z nieba nie spada :)
    :Peace:

9. dzonson.

dzonson. Weteran

dojrzale, nie dojrzale i tak próbuj je kiełkowac.. w Pakietach OP tez byly zielone pestki i kielkowaly

10. DRX

DRX Weteran

Jasne że tak. Zawsze sobie sprawdzam, ściskając w palcach mocno pestke czy jest dobra. Jak nie pęknie to oznaka że wykiełkuje, jeśli pęknie to do wyjebania odrazu jest. Przed swoją pierwszą uprawą, 2 pestki takie też z palenia petardy zatrzymałem sobie, leżały jakieś 2-3 lata w samarce w dobrym miejscu. I wykiełkowały mi jeszcze szybciej niż te które zamówiłem i uprawiam obecnie. To tak na testa wtedy było, bo mam jeszcze z 15 takich. W tym 3 na bank pewne - amnesia haze;d Prosto od shermionej matki;] Z fartem, niech kiełkują;d

11. lolFace

lolFace Kumaty

Oto fotki :) Nasion jest 15 i wydaje mi się że ładne pestki.. Oceńcie. :)

Last edited: 26.11.2012
  12. DRX

DRX Weteran

Eleganckie git pestki. Tak jak wspominałem ostatnio na czacie - każdą po kolei ściśnij w palcach i jak nie pęknie to możesz śmiało wrzucać do kiełkowania:) Z fartem

13. lolFace

lolFace Kumaty

Te są bardzo twarde ;d

14. DRX

DRX Weteran

To do dzieła i startuj ;d

15. Bardzo ładne i zdrowe pechy, śmiało możesz startować.

16. lolFace

lolFace Kumaty

Powiedz mi jak najlepiej bo ostatnio bez światła zrobiłem i chuj był :) Wrzuce na cały dzień do szklanki z wodą i potem na chusteczkę, jaką temp. ma mieć woda i ile ma być naświetlona .. ?;d

17. DRX

DRX Weteran

Nie motaj sie w ten sposób. Już Ci mówię jak zrobić i masz to jak w banku że wykiełkuje. Mi w ten sposób dwa razy wykiełkowało raz po 23h, a drugi raz po około 32h moje wr'ki. Nalej wody do kieliszka, wrzuć pestki. Następnie dodaj dwie krople wody utlenionej i powtarzaj tak co 24h dotąd aż nie wykiełkuje. I tylko czekasz, w końcu pojawią się kiełki to delikatnie je wyciągasz i do ziemi! GOTOWE!;]

lolFace likes this.
  18. lolFace

lolFace Kumaty

Thx :)

19. lolFace

lolFace Kumaty

Używać światła? Czy w ciemności może być?

20. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

jak do ziemi pójdą to pod światło ;]

nasiona marihuany, nasiona konopi