Nasiona VictorySeeds. nl - krótkie przedstawienie producenta

VictorySeeds.nl 28.08.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Dzień dobry,
    firma Victory Seeds - dobrze postrzegany producent nasion feminizowanych w Europie chcąc mocniej zaistnieć na polskim rynku zaprasza do promocji, gdzie nagrodą będą oczywiście nasze nasiona.
    Na wstępie zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą która dostępna jest na naszej stronie internetowej ( Home page ).
    Jednocześnie informujemy, że oficjalnym dystrybutorem naszych nasiona na polskim rynku są sklepy: taniesianie.pl oraz seedfarm.pl.
    Zapraszamy do zakupów.

Wychodząc naprzeciw użytkownikom tego forum, którzy chcieliby sprawdzić jakość Naszych nasion postanowiliśmy, że zorganizujemy OPEN SEED, w których rozdamy 150 nasion, także zachęcamy do zgłaszania się po nie:

[Open Seed] - Victory Seeds - Pochwal się swoją podopieczną. 150 nasion do rozdania!

Serdecznie pozdrawiamy
    VictorySeeds.nl

• Lubie to x 3
    Last edited: 29.09.2015
  2. wszystko fajnie a os dla outdoorowców na zimę ;)

• Lubie to x 1
  3. Dzień dobry,

OS dla OUTDOORU w okresie OUTDOORU.
    Do zgarnięcia 4 odmiany automatyczne i jedna fotoperiod, także nikt do przyszłego sezonu czekać nie musi. :)

VictorySeeds.nl

4. szkoda bo chciałem wziąć udział ale nie mam outdoora za to ładne zdjęcie z ina mam ;)

ciekawią mnie u was 2 odmianki mianowicie bubblegum+ i carmelino, które wygląda wręcz bosko

5. W takim razie usuwamy z regulaminu OPEN SEED wymóg uprawy outdoor, także startuj! :)
    Jeżeli się na wspomniane odmiany zdecydujesz bądź cokolwiek Naszej produkcji to przydzielimy Ci 25% rabatu w jednym z Naszych sklepów patronackich. ;d

VictorySeeds.nl

• Lubie to x 2
  6. SKORO USUNELISCIE OPEN SEED TO JA TAKZE WEZME CHETNIE UDZIAL :banan:

7. Dzień dobry,

odmiana Ultra Power Plant w ww. ilości znajduje się w jednym z Naszym sklepów partnerskich, mianowicie w TanieSianie.pl
    (zarówno w wariancie 10szt. x 3 opakowania, jak również w 3szt. x 10 opakowań, 5szt. x 6 opakowań również dostępne).

VictorySeeds.nl

--- Dodano ---

Dzień dobry,

OPEN SEED nie usuwamy, lecz sam wymóg outdooru, od teraz indoory również będa brane pod uwagę.
    A więc zapraszamy! :)

VictorySeeds.nl

• Lubie to x 1
  8. [/COLOR]

Dzień dobry,

OPEN SEED nie usuwamy, lecz sam wymóg outdooru, od teraz indoory również będa brane pod uwagę.
    A więc zapraszamy! :)

VictorySeeds.nl

Przepraszam, źle się wyslowilam.

9. #joker

#joker Zagubiony

w jakim stadium flow maja być kwiaty sprawdził bym co tam macie aczkolwiek moje dopiero zaczynają kwitnąc

10. właśnie ja tak celuję na 3 turę rozdania to może coś już będzie się działo chociaż to też nie będzie tak bardzo okazałe

11. Dobry wieczór,

no oczywiście im bardziej zaawansowane stadium tym lepiej, aczkolwiek w wymogach nie uwzględniliśmy stopnia flow, ma być flow i tyle, także śmiało. :)

VictorySeeds.nl

--- Dodano ---

Zapraszamy! Jest sporo nasion do rozdania, także być może zgarniesz coś i Ty. :)

VicorySeeds.pl

12. Dzień dobry,

dokładnie - Nasz OG Kush posiada genetykę Reserva Privada.

VictorySeeds.nl

• Lubie to x 1
    Last edited: 01.09.2015
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...