1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

narkotest z apteki

Dyskusja w dziale Prawo narkotykowe w Polsce rozpoczęta przez zoogyone w dniu 15.10.2017

1. Witam mam problem a mianowicię wczoraj ze znajomym polecielismy i zarzyłem gdzies 1g kryształu.
    Nie chce mówić powodu jaki jest ani żadnych morałów typu było nie wciągać i tak większość osob piszących takie komentarze nigdy nie mieli z tym styczności.
    Ktoś ma jakis sprawdzony bajer?

2. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Wydaje mi sie ze nikt nie zrozumial o co pytasz.

3 people like this.
  3. KWKZ

KWKZ Inspiracja

Naćpał sie, pewnie ktoś (rodzice?) chce mu zrobic test i teraz szuka głupich wymówek. Wal prosto z mostu ze miales ochote coś zajebac i tyle.
    Przypominam ze forum jest od 18 lat

1 person likes this.
  4. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

Zacznijmy od tego że nie musi nikomu nic mówić i chuj to kogokolwiek obchodzi co rb

1 person likes this.
  5. --- Dodano ---

[/COLOR]
    Na pierwszy rzut oka widać że jesteś gimbem co się płucuję z ziomami bo codziennie tłoki pali tak każdy mówił :P

6. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Pierwszy raz dostalem łapke w dół. czemu ja sie pytam. Gościu twoj pierwszy post jest calkowicie nie zrozumialy.

7. Może nie jest idealnie ułożony ale zrozumiec mozna

1 person likes this.
  8. KWKZ

KWKZ Inspiracja

Widać ze tez hujowo "rzucasz okiem". Za mojej edukacji byly 8 letnie podstawowki. Nie wiem jak to jest byc gimbazą.
    Lapka w dół tez ocena :)

Slowo "Płucuje" nie znajduje sie w polskim słowniku

9. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

To zadaj jeszcze raz konkretne pytanie.

--- Dodano ---

jak ci pomoge to cofniesz łapkehaha

--- Dodano ---

czekaj czekaj chyba zrozumialem. nazarles sie krysztalow i cie trzyma jeszcze i nie wiesz co zrobic?

10. PanBadura

PanBadura Weteran

Też chyba nie zrozumiałem o co chodzi ale chyba chodzi o jakiś bajer. Mam w domu kilka bajerów, ale jeden popsuty, a drugi gdzieś leży w kartonie i musiałbym poszukać. Ten trzeci bajer to taki wihajster z pierdolnikiem. Często tego trzeciego używam do bajerowania. Więc odpowiedź brzmi: tak ja mam sprawdzony bajer. :niewiem:

2 people like this.
  11. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

kwkz widać że za twojej edukacji nie było gimnazjum a wiesz skąd wiem? Bo napisałem chujowo przez "h" taki syndrom ludzi zanim powstała gimbaza

12. Sinister

Sinister Zagubiony

Nie chcę sobie robić wrogów na forum, a szczególnie nie pod silnym wpływem alko :P Mimo wszystko, jeśli straszysz kogoś słownikiem, najpierw spójrz na siebie (hujowy przez "h"???). Ja nikogo nie oceniam, a jedynie zwracam uwagę ;p Btw. doszły mnie słuchy, że gimbazy są już zlikwidowane.
    @Zoogyone, niestety nigdy nie wciągałem kryształu i nie mam zielonego pojęcia, czy istnieją jakieś narkotesty potwierdzające obecność mety we krwi. Nasza milicja ma podobno jakieś nowe, ale nie wiem, czy wykrywają tylko THC, czy też inne związki aktywne.

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

Grypsujesz?