1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Namioty do hodowli... Pomocy na ten temat potrzebuje ;)

Dyskusja w dziale Kiedy ścinać rozpoczęta przez Gordon w dniu 30.09.2013

1. Gordon

Gordon Użytkownik

Witam i mam pytanie na temat namiotów do hodowli... Czy sa one dobre ?? CZy nie bedzie sie wydobywać żadne z ciepła które bedzie tam, a chodzi mi żeby żadne z psów nie zauważylo z helikoptera ze coś u mnie sie dzieje ;) bo mieszkam w uk... I jak wiecie to powiedzcie ile lamp po 400w moge mieć w namiocie żeby nie wykryli hahaha proszę o pomoc od starych ogrodników ;) dzięki

2. Crune

Crune Stary wyjadacz

Co do lamp, to zależy jakie będziesz miał wymiary tego namiotu ;]. Te firmowe są dobre, nie przepuszczają światła, a folia mylard diamond 100% jest antytermowizyjna ;d

3. Gordon

Gordon Użytkownik

Chcem mieć namiot 2m na 2m i chcem tam dwie lampy po 400w czy jedna starczy na 7 drzewek ??? No i co do namiotów to dzięki, na ten temat juz wiem co chcem ;) haha

4. ZjaranyMiś

ZjaranyMiś Forumowy guru

Co do lampy to nie patrz na ile krzaków starczy, tylko czy starczy na taką powierzchnie boxa ;]

Gordon likes this.
  5. Crune

Crune Stary wyjadacz

Chłopie na taką powierzchnie to potrzebujesz 200 tysięcy lumenów,2 lampy chyba nie będą starczyły..

Gordon likes this.
  6. Gordon

Gordon Użytkownik

Przed chwila czytałem ze 400w hps wystarczy na 2.5m kwadratowego...

7. wariat10

wariat10 Tuptuś

na taki namiot potrzebujesz około 180 000 - 200 000 lumenów. Jedna lampa HPS 600w ma około 90 000 lumenów w zależności od marki, więc ty będziesz 2 x 600w potrzebować jak coś.

po drugie to chyba w UK można hodować 2 krzaki na własny użytek, ale być może się myle.

Gordon likes this.
  8. Gordon

Gordon Użytkownik

Mozna ale i tak nie legalnie bo poprostu oni sobie nie zawracają dupy paroma krzakami, oni tylko wylatują na Duza plantacje... Ale uważać trzeba ;) pozdro

nasiona marihuany, nasiona konopi