Nalewka pozostałości ,łodygi ,liście przytopowe ...

danyy235 23.06.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam ,nie wiem czy dobry temat ale spróbujmy .
    Mam zamiar zrobić coś fajnego z odpadów z krzaczków,mianowicie łodygi i liscie przytopowe zalać alkoholem(spirytusem) Moje pytanie do was czy suszyć to wszystko i suche zalać żeby chlorofil się usunął czy od razu po zerwaniu wrzucić do słoja i zalać ? Dzieki z góry ;)

2. Alko i thc to niezbyt dobre połączenie

• Lubie to x 1
  3. Wielu ludzi sobie chwali wlasnie takie połaczenie i ja takze zamierzam spróbować

4. v3nom

v3nom Użytkownik

Mało wiesz słonko, alko i thc to najlepsze połączenie w przypadku ekstrakcji thc. Alkohol leoiej przyswaja kanabinole niz tłuszcz, wystarczy 10ml takiej naleweczki i na 6 godzin masz odpał i sieczkę z mózgu :)

5. Możliwe ,ja osobiście nie lubię mieszać

• Lubie to x 1
  6. Tylko pytanie czy suche zalewać?

7. v3nom

v3nom Użytkownik

Nic nie mieszasz.
    Gdybyś miała wypić tyle tej nalewki żeby się upić to byś musiała wziąć z tydzień urlopu haha
    Chodzi o sama ekstrakcję a z alkoholem łączy się najlepiej

• Lubie to x 1
  8. Do produkcji oleju cbd zalewają suche (np alko, IPA) i faktycznie alko bardzo dobrze wyciæga canabinoidy

• Lubie to x 1
  9. v3nom

v3nom Użytkownik

Możesz zalać suche, suszenie nie wytrąca właściwości a pomaga się pozbyć chlorofilu który jest gorzki i paskudny.
    czy suche czy świeże wydaje mi się że nie ma to znaczenia ale niech się wypowie ktoś kto robił już takie nalewki bo ja tylko masełko robię :)

10. a dekarboksylacje bedziesz robic??

11. Nie ,tylko chciałem spróbować takiego czegoś co wyjdzie z tego ,zalać liście i łodygi ;)

12. mlynu345

mlynu345 Tuptuś

nie wiem czy coś wyjdzie z tego bez dekarboksylacji - lepiej zrób ją i wtedy zalej, wtedy powinno coś z tego wyjść

13. v3nom

v3nom Użytkownik

Zalewasz spirolem i odstawiasz, od czasu do czasu trzesiesz.
    Prościej by było z masłem

14. 60% spiryt?

15. zrób dekarboksylacje, zalej spirytusem 95% odstaw na jeden dzien i bedzie super ;)
    jeden kieliszek (15-20ml) i niezła kapa przez cały dzien

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...