1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Najszybszy automat out

Dyskusja w dziale Wszystko o uprawie konopi rozpoczęta przez wdz w dniu 16.05.2018

1. wdz

wdz Dyskutant

Siema, chcialbym zapytac czy ma ktoś jakieś sprawdzone jak najszybsze dobre odmiany auto na outdoor? Najlepiej zeby były gotowe w 60 dni chyba że są szybsze i żeby chociaz te 20g z jednej były. Jak mozecie podajcie sative i indice.

2. mlynu345

mlynu345 Autorytet

O chłopie nie wiem czy to możliwe automat w 60 dni na outdoorze i jeszcze 20g z niego... Pewnie 60 dni to on będzie kwitnąć + jeszcze miesiąc wega.

3. Medicum89

Medicum89 Expert

Zerknij na 60 day wonder lub na green o matic speed+ itp pelno jest takich szybkich afow ale czy na out dojda w 60 dni nie wiem :)

4. marcopolo

marcopolo Weteran

Moim zdaniem nie dadza rady w 60 dni na out-cie.Mialem w zeszlym roku pare autosow i minimum 3 miechy.

5. wdz

wdz Dyskutant

Nie chce poprostu ryzykowac poniewaz rok temu mi zajebali i teraz chce wszystko jak najszybciej zrobic zeby nie ryzykowac

6. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Jeśli tak trzęsiesz dupą to znajdź dobrą miejscówkę albo po prostu się nie baw, bo ta zabawa potrafi człowiekowi zniszczyć nerwy (szczególnie outdoor). Pozdro.

QrczaK likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi