najmocniejsza odmiana od bebooka

Medicum89 07.02.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

Witam mam pytanko jaka jest najmocniejsza odmiana af od bebooka slyszalem ze hejzomatik xwhite russian i sugar gom czy to prawda jakie jeszcze byscie polecali jego odmianki jak narazie nam jack herer i ogre

2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Niedlugo nowosci beda jakies a na ta chwile to te co podales naleza do najmocniejszych :d

• Lubie to x 1
  3. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

to te wezme co wymienilem i oczywiście czekam na nowosci napewno cos wybiore:)ciekawa jaka cena bedzie pestek czy tez po 10zl

4. Gandalf.

Gandalf. Gość

Ja powiem tak Medikum.
    Póki sam nie wysadzisz każdej z odmian to pewności mieć nie będziesz.
    Bo każdemu palenie inaczej wchodzi.

5. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Co masz na myśli mocne ?
    Bebook ma fajne sativy zresztą każde jego nasiona mi smakowały i odmiany , pytanie zasadnicze to IN czy OUT ?

6. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Tzn ze jak jebniesz bucha to jak male dziecko zakrecony :d sativy to mial lemony a ja wlasnie wole mocne.Bebook pisal ze te najmocniejsze co wykienil wyzej bo ja to jego nie podpisywalem konkretnych odmian ale praktycznie wszystkie mocne.Jedna odmiana jakas lisciasta tylko a tak wszystko w topie i mocarz!przyjmnie sie to palilo :d najlepsza kosa jaka palilem od bebooka to w 2nd i 3rd out AKxGG pol auto :d to miazdzylo a zapach sera!!!

• Lubie to x 1
  7. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

chcialbym dac na out te pestki powoli szykuje sie do sezonu :)

8. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Właśnie mnie cieżko wybrać naj z jego stajni , każda ma swój urok , nie zawsze lubie sie pozamiatać czasem lubie sie zwyczajnie fajnie podkręcić a Bebook ma kilka takich automatów , to w sumie temat morze - Bebook i jego odmiany i tez pewnie różnica wielka lampa a słońce .

TSO wciaż czekam na MRC z Ak pafa , jeszcze chwile poczekam ale pamietam że chwaliłeś na oucie tą odmankę

--- Dodano ---

przeniose ten temat do watku Bebooka moze ci to pomoże w podjęciu decyzji ale ja bym poogladała zeszłoroczne FR chłopaków

9. Sugar gom albo Są x bs to petatdy

10. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

ok dziekuje za informacje:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...