1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Nabijanie blantów z fikcyjnych kont

Dyskusja w dziale Info NASIONAKONOPI.PL rozpoczęta przez Mroczny w dniu 08.09.2017

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mroczny

Mroczny Weteran

Witam.Przeglądawszy co niektóre fotorelacje zauważyłem iż co przez niektórych forumowiczów stało się modne stawianie sobie blantów z fikcyjnych kont.Nie będę tutaj wymieniał nickami każdy oszust wie ze oszukuje.Nie rozumiem czym to jest spowodowane może dowartoścowywaniem samego siebie.Aż razi w oczy gdy w fotorelacji widzę że osoba który nic nie wniosła do tematu ba nawet nie udzieliła się w tej fotorelacji postawiła 10 blantów za bzdurne wypowiedzi np. Ok dzięki prowadzącemu fotorelacje.Może zróbmy wszyscy fikcyjne konta i walmy blanty samym sobie to w 2 miesiące prześcigniemy elite tego forum którzy musieli zapracować na blanty swoimi postami.
    Niech każdy oszust przemyśli swoje postępowanie i niech pomyśli że robi coś nie fer w stosunku do innych forumowiczów którzy na blanta muszą sobie zapracować swoimi przemyślanymi wypowiedziami.
    Z powazaniem dla wszystkich fer forumowiczów
    Mroczny Pomiot

6 people like this.
  2. Zielarz Gepard.

Zielarz Gepard. Inspiracja

Takich lbow tylko do wora zapakowac i pogonic.
    Jebani :konik::konik::konik:

1 person likes this.
  3. Pan Ferdek

Pan Ferdek Dyskutant

serio ludzie takie rzeczy robią? ;d
    zaskakująca sprawa, sam nie wiem czy bardziej śmieszna czy żałosna :)

aha, co do nicków. Może faktycznie nie ma konieczności upubliczniania ich, tym bardziej że nie jesteś moderatorem forum.
    Uważam natomiast że powinieneś te nicki, które zaobserwowałeś - zarówno fikcyjnych kont, jak i tych nabijaczy, podać jakiemuś miodkowi albo adminowi.
    Myślę że będą wiedzieli co z nimi zrobić:)

4. Medicum89

Medicum89 Expert

nie wiem po co ludzie tak robia zeby miec blantow wiecej i co komu to da jakas nagrode za to dostanie heh. mnie tam ilosc blantow postow nie interesuje ale fajnie nie raz jak sie starasz i ktos ci da blanta ale nie samemu sobie heh

5. KWKZ

KWKZ Inspiracja

Poźniej na przerwach sie dzieci chwalą kto jest lepszym growerem hyh :)

1 person likes this.
  6. -RaStA-

-RaStA- Rasta it's my life

co za psychole hehe nie wiem co im to da, z czasem sie okaze jaką mają wiedzę i doświadczenie :)

7. TheSpecialOne

TheSpecialOne Banned

Chca thespecialone przescignac haha ;d ja stracilem okolo 2 tysiace za watki ;d zostaly te za pomoc ;d: chuj w te blanty i ta liste tak na prawde ;d widac ze glupkow nie brakuje ;d:

3 people like this.
  8. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Afera blantowa haha

Ja tam nikomu nie mogę rozdawać blantów,mogę tylko zbierać ;]

9. uho667

uho667 Moderator Moderator

kto tak robi bo jebne

10. ChatBot

ChatBot Forumowy guru

dobra nagle wam o blanty sie ujebało? a thc sobie napierdala sam komenty (co widać gołym okiem) od x czasu i nikt nic nie robi...

1 person likes this.
  11. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

ciągle pierdolicie o tym thc nie wiem macie jakas obsesje po prostu mu to udowodnijcie logami to sie skończy ... a co do blantów to nie wiem duzo jest tu kont co typ wbija i daje jednego blanta w jednym watku i ucieka

"stado psów szczekało i już zawsze beda szczekać my tworzymy historie inni musza na nią czekać"

Last edited by a moderator: 08.09.2017
  12. ChatBot

ChatBot Forumowy guru

ja ciągle nie pierdole tylko mówię co widzę... a Ty mi tu ze szczekaniem wyjeżdżasz... dobry jesteś japierdole

13. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Prośba -

Zgłaszać takie osoby - posty i sytuacje , już było kilka takich delikwentów i adi / salam resetował . wszystko jest do sprawdzenia a nieuczciwość kłamstwo ma krótkie nogi i wyjdzie prędzej czy później....

Dzięki za info !

Thread Status:
Not open for further replies.

nasiona marihuany, nasiona konopi