Na końcówkach liści pojawia się biały kolor, pierwsze "kuliste" praktycznie białe.

gaznikhodowca 28.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witajcie użytkownicy, lubię eksperymentować i postanowiłem wykiełkować jedno z moich nasionek. Wszystko przebiegło pomyślnie, wrzuciłem to pod szybę, ma ciepło ponieważ są tam wkłady, czarny worek pod spodem. Rośnie rośnie i tu takie coś

Jeśli to zły dział, proszę żeby ktoś go przeniósł bo jeszcze nie potrafię się tutaj zorientować gdzie co i jak mam pisać xd.

56237549_846349209047791_829733723913060352_n.jpg

2. Dodam, że roślinka ma prawie dwa tygodnie.
    Wcześniej roślinka wyglądała tak, niz teraz. Listek został bezpiecznie ucięty, na zdjęciu widać jak się troszkę zregenerował.

54524881_2098381956944647_6063096089270026240_n.jpg

3. wywal to nic z tego nie bedzie

4. Podaj mi chociaż przyczynę, dlaczego tak się dzieje.

5. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

za male, jeszcze jakis no name. nie wiem skad je masz ale to mozna tylko wywalic, jak chcesz eksperyentowac to zaczyna sie sezon na outa a pestki sa juz od 20zl.
    20zl a masz juz cos swojego i pewnego:)

6. ma za zimno , ona juz nie urosnie.

7. Ogólnie jest to sour diesel haze auto. Może nie potrzebnie zacząłem eksperymentować i poczekać z tym do maja?

8. W ogóle jak może mieć kurwa za zimno? To jest niemożliwe, w okopie ma cieplutko.

9. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

nawet jesli nie to to moze byc przelana lub cokolwiek innego co jej pasuje. normalna roslina wyglada tak w 3 dniu, wywal, 20ziko i bedziesz zadowolony

10. Nie wiem zobaczymy, potrzymam to i wtedy się przekonam, mam dużo nasion o to jest jako taki eksperyment tak jak wspominałem :)

11. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

aaa, chyba ze tak... to i tak nie ma co, cos musiales zjebac. na zdjeciu ziema w chuj mokra korzenie moze nie maja jak sie rozwijac, zle ph, musisz to wysztko sprawdzic ale jak na 2 tyg i automat to nie ma co...

12. Wtedy kiedy zdjęcia były robione, plant był podlewany, ale bardzo małą ilością. A podlewałem to kranówką odstaną z 2/3 dni. Wierze w to, że zacznie rosnąć, może dam jej trochę ale ciupinkę biohomusa? To jej pierdolnie? Co o tym myślisz.

13. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

no spoko, generalnie nastepnym razem nie kupuj automatow, im musisz zapewnic serio fajne warunki zeby cos z nich bylo(automatycznie wchodza na flo... mam teraz bubblegum od 00seeds i po okolo 2 tyg kwitnie...)

14. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

mowie ic dla mnie nie maco, nawet biohomusj jej juz nie pomoze, jej nie brakuje zadnych skladnikow odżywczych. przez cos musiala sie calkiem zablokowac

15. Jestem początkującym, a to taki eksperyment podjebany od jednego człowieczka, któremu wszystko ładnie wychodzi. Teraz to nie ma co gadać o warunkach w maju to dopiero zacznie się :) Bo w maju planuję sour diesiel haze auto wrzucić troszkę bo to regularki. Amnesia Haze x3 od ggs i Amnesia Haze Gold, ale nie pamiętam od kogo już.

16. A czekaj! Coś mi się przypomniało,że plant został podlany taką wodą z strumyczka, ale chyba z 2 razy, ale to małymi ilościami i to może tego wina, dasię coś z tego zrobić?

17. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

no to spoko, rzycze ci powodzonka w uprawie i duzych batow

18. Cebulaczek

Cebulaczek Tuptuś

nie raczej nie, chyba ze byla jakos w chuj zanieczyszczona, ale watpie, nie ma juz co rozmyslac. to wyjeb i lec z twoimi planami

19. Dzięki, przez taki eksperyment nabywam powoli doświadczenia hehe

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...