1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Na czym podwiesić odbłyśnik ??

Dyskusja w dziale Dobór oświetlenia rozpoczęta przez Inator w dniu 26.04.2014

1. Inator

Inator Inspiracja

Witam otoz mam blache do pieczenia wywiercilem w niej otwory,wsadzilem lampki :) Ale co mam to przymontować od górnej strony blachy,żeby to zawiesić na tym łańcuchu ? Myślałem,zeby zgiac gwozdzie,ale to trzeba/by bylo lutować ? a ja nie mam narzedzi

2. TSW

TSW Weteran

haha pytanie jak wymagające konferencji naukowej, ja jebe. Zrób dziurę w blasze byle szpicem i wsadź drut albo coś w ten deseń. Chyba że masz hartowaną formę do hardcorowych wypieków. Ewentualnie daj komuś do spawania tylko powlekaną blachę będzie ciężko z łańcuchem zespoić. Lutowanie odpada.

3. VejderSkun

VejderSkun Weteran

Elo! Zrób otwory u góry i na dole blachy po obu stronach w ściankach,żeby były na przeciwko siebie,przeciągnij przez te otwory coś na czym chcesz powiesić ten odbłyśnik i wyreguluj wysokość i tanim kosztem i jak w Twoim przypadku bez narzędzi,masz gotowe ! Pozdrawiam!

4. Giecik

Giecik Forumowy guru

Nie lepiej haczyki ? prosta rzecz i zawieszasz o tyle ogniw ile potrzebujesz ;] haczyki maja gwint wiec mozna je wkrecic ;]

5. WujAs

WujAs Weteran

ja kupilem 4 smycze dla psa z funciaka ;d odcialem kawalek i lancuchy jak ta lala ;d a do odblysnika daj wkrety jak wieszaki i nie ma problemu .

nasiona marihuany, nasiona konopi