1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
  Dismiss Notice

Wpadka Mysłowice: maszerował przez Wesołą z reklamówką z krzakami konopi indyjskich

Dyskusja w dziale Newsy rozpoczęta przez GoHan w dniu 06.08.2018

 1. GoHan

  GoHan Moderator Moderator

  Policjanci z Mysłowic wykonywali czynności operacyjne w dzielnicy Wesoła. Ich uwagę zwrócił młody mężczyzna, któremu z reklamówki wystawały... krzaki konopi indyjskich. Noszenie roślin w reklamówce nie jest niczym nadzwyczajnym. Zwłaszcza w przypadku klientów sklepów ogrodniczych idących z zakupionymi sadzonkami czy działkowców wracających z ogródków z plonami. W przypadku zatrzymanego przez mysłowickich policjantów 21-latka słowo „działka” ma jednak zupełnie inne znaczenie. Wszystko działo się w ubiegły czwartek 2 sierpnia w mysłowickiej dzielnicy Wesoła, gdzie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach prowadzili swoje działania operacyjne.

  Około godziny 13.00 ich uwagę zwrócił młody mężczyzna, któremu z reklamówki wystawały „zielone roślinki” wyglądem przypominające liście marihuany. Policjanci sprawdzili zawartość reklamówki i potwierdzili swoje podejrzenia. Okazało się, że 21-letni mieszkaniec Mysłowic w reklamówce przenosił dwa krzaki konopi indyjskich - relacjonują policjanci z Mysłowic. W toku dalszych czynności, w mieszkaniu młodego mężczyzny stróże prawa znaleźli jeszcze śladowe ilości amfetaminy. 21-letni mysłowiczanin został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Usłyszał już zarzuty, za które grozi mu teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

  INFO: www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/myslowice/a/myslowice-maszerowal-przez-wesola-z-reklamowka-z-krzakami-konopi-indyjskich,13394799/
   
 2. marcopolo

  marcopolo Moderator Moderator

  W samo poludnie spacerek z krzaczkami,nic tylko pozazdroscic myslenia.
   
  koleszka84 likes this.
 3. 2515

  2515 Forumowy guru

  Moim zdaniem najlepiej coś takiego robić w południe, gdy ruch, zamieszanie na ulicy jest duże. Dziwne jest to że krzaki wystawały mu z reklamówki, może chciał wszystkim pokazać co niesie w środku... ?
  Ten artykuł wydaje się być zmyślony częściowo, jest w tym jakiś na pewno idiotyzm...
   
 4. 2515

  2515 Forumowy guru

  Właściwie to niema znaczenia za bardzo pora dnia, bo jeśli coś takiego przenosi sie w reklamówce luzem to, zapach będzie wyczuwalny na odległość kilku metrów i w każdej chwili ktoś może się z orientować.
   

nasiona marihuany, nasiona konopi