Można sadzić w lipcu?

Tomix1922 05.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, zakupiłem ostatnio nasionka ICE (Indica crystal extreme) moje pytanie brzmi czy można zasadzić w lipcu? Niestety mam wątpliwości co do tego ponieważ napewno nie jest to automat i nie wiem czy sezonówka czy półsezonowka niestety nie pisze na stronie ☹️ jeżeli sezonówka to niestety jestem w dupie. Wie ktoś czy to pół czy sezonówka? Z góry dziękuję!

• Gowno ! x 2
  2. uho667

uho667 Moderator Staff Member

siemka zalezy jaki producent nikt ci nie powrozy z fusow ,

3. uho667

uho667 Moderator Staff Member

siemka zalezy jaki producent nikt ci nie powrozy z fusow ,

4. a jakiej to firmy?

5. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

ICE ma długi okres dojrzewania, także nie wyrobisz się.
    Znajdź jakiś automat szybko kwitnący - polecam od siebie LSD-25 od Fastbuds - 6-7 tyg kwitnienia (nie wiem, jak jest w broszurze, ale miałam dwa i obydwie sztuki doszły w dokładnie tym samym okresie czasu)

6. Royal queen seeds

7. niby 10 tygodni "tylko " wg RQS możesz próbować jak juz masz a jak masz obawy to kup auto jakie
    chyba ze opcja jest tylko na ICE to kiełkuj lepiej wszesniej sciac i miec co palic niz nie sadzic i kupowac od dila

8. Właśnie wrzuciłem do ziemi wykiełkowane, może jakaś mniejsza donica skróci wzrost?

9. skrócić nie skróci ale plon zmniejszy , kup jakis booste kwitnienia i tyle choć niby 10 tyg to polowa wrzesnia wiec nie najgorzej nawet bez boostera do konca wrzesnia na miekko powinno byc z pogoda ok

tylko ofc jakies cos na pleche i jedziesz
    tez dziś sezony do wody dałem :D
    1 frost 6 , 1 x serious maroc i 1x super early x (s6 x hindu kush )
    ewentualnie bd w pazdzierniku ciachał to co bd ,jak oczywiscie pogoda zjebana bd bo jak bd ok to trzymac bede ile się da
    znaczy poki nie bd to po chuju wygladał ze wsio łyse wokół a tu 2m zielony krzok stoi :D

10. Właśnie doznałem skrujki 10 panienek. i szczerze mówiąc co mi szkodzi posadzić 10 auto może nie dojdą A może dojdą. Jeśli nie spróbuje to będę sobie w zimie pluł w mordę że nie spróbowałem i muszę teraz motki robić. Zawsze warto spróbować. Te które mi ukradli to rosły jakbym im dostał jakiegoś spida w 2,5 tyg po włączeniu na spota miały coś ok 1 metr A po 3,5 tyg pojawiły się topy. Więc nasionka już leżą i kielkuja

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...