Możliwy przypał

somersby 23.09.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam.Mam 3x Ruderalis Skunk #2 od thc.Byłem ostatnio na spocie popryskać dziewczynki topsinem,bo ulewy idą i boję się pleśni.Spot w pobliżu drogi,pierwsza czy druga w nocy.Było ciemno,więc świeciłem sobie latarką.Podczas doglądania nie zauważyłem,jak nadjechał samochód (taki model i kolor ma okoliczna drogówka).Latarkę szybko wyłączyłem i padłem w krzaki.Samochód cały czas jechał,ale zwolnił w linii najbliżej od spota i przyglądali się przez parę sekund,jestem pewien że zauważyli światło,potem pojechali dalej.Do zbiórki czeka mnie pewnie ze 2-3 tygodnie.Pytanie-czy jeśli była to drogówka,to mogą wysłać tam antyblanty na przeszpiegi,ewentualnie podlecieć dronem?Teren jest niedaleko zakazu latania dronami prywatnymi i komercyjnymi do 5 km od tamtego miejsca.Nastraszyli mnie,nie mam zamiaru aż do ścinki tam chodzić,żeby nie było przedwczesnego przypału.Czy mogą ustawić tam patrol,żeby śledził potencjalnych chętnych na planty?Jak z fotopułapkami?Boję się,że jeśli to znajdą to mogą coś ustawić/zaczaić się.Słyszałem,że za 3 rośliny nie będą raczej robić wielkiego najazdu,raczej pójdą i je rozwalą (choć w sumie dla komendy już 3 duże krzaki to może być ilość godna ganiania obywatela po krzakach...),a nie będą czatować na growera,szczególnie jak przez parę tygodni się tam nie pojawię.Jak myślicie?Szkoda mi trochę 3 plantów po 1,7m,ale nie chcę mieć niczego wbitego w papiery,żadnych sanek itp.Myślicie,że jeśli żadne podejrzane samochody itp się nie będą kręcić ani stać przez ten czas to można zaryzykować ścinkę?

2. Jak nie jesteś pewien kto to był to nikt ci tu nie powie czego sam byś nie wiedział. Chodź normalnie i obserwuj, jak psy to pal flora oczywiście wszytko na bukier przerzuć i na spokojnie. A tak apropo co za spot że z drogi widać ? Aa no i gdybyś poszedł na tego spota o 17stej to by nikt na ciebie nie wrócił uwagi nawet. Najciemniej pod latarnią, jak coś robisz nielegalnego nie może falować badeja.

3. pozytyw

pozytyw Użytkownik

radziłbym deliktanie obserwowac miejsce, raczej jakby chcieli to by wyszli, wzieli swoje latarki, giwery i chcieli cie dojechac od razu

4. Ta najlepiej nawet w dzień chodź i obserwuj na spokojnie w razie co to udawaj że robisz jakies skłony czy cos jogging xD , ja sam sie bałem jak psy były 15 m ode mnie i roslin i nic heh także na spokojnie , stalowa zasada nic nie wiem , nic nie widziałem , nic nie słyszałem , a jak cos to by Cie tam złapali to mówisz , że poczułeś dziwny zapach i chciałes to sprawdzić , pozdro mordo z farcikiem ;)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...