monster mass,xll bublegum,+speed sweet, BC rerly blueberry, 8 Ball kush,big bud XXL,Blue mystic

MrUk 26.03.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. MrUk

MrUk Użytkownik

Siema, mam kilka sezonów do oceny,zdjęcia narazie dam nie za ładne z czasem coś dodam lepszego jest to ich 20 dzień życia i są już po treningu FIM,lecę metoda 12/1 i jak narazie jestem zadowolony ;) przez 7 dni nie miałem nawilzacza ale już po problemie,jakieś pytania?;)pozdrawiam

• Lubie to x 1
  2. Ngu

Ngu Tuptuś

Nigdy nie uprawialem sezonow wiec nie pomoge ale jak na moje okolo bardzo ladne krzaki noo co po niektore wydaja mi sie ciemne jakby zaduzo azotu dostaly ;)

3. MrUk

MrUk Użytkownik

Tak myślałem i właśnie dzisiaj je przelałem sama woda tak trochę :) wrzucę później fotkę z Boxa jak to na dzisiaj wygląda.

4. Stary Zgreed

Stary Zgreed Użytkownik

Łeee tam ładne planty...co do kolorków,to im więcej genów indicy tym mocniejsza zieleń,także masz tak trochę gatunków i nie ma co patrzeć,że się odcieniami zieleni różnią...jak idą w górę i nic się nie dzieje to jest ok.Jak dobrze widzę to pod HPS siedzą,a jakie papu dostają...?

5. MrUk

MrUk Użytkownik

Tak jak widzisz kolego to HPS 600, roślinki siedzą w 15 litrowych donicach,Narazie dostawaly biobizz grow i multitotal od Duch pro,na flo będę je karmil Cenna terra Flores i shooting powder jako booster..chyba że coś jeszcze proponujemy??kilka fotek przy okazji ;]

• Lubie to x 1
  6. MrUk

MrUk Użytkownik

Siema jakoś to leci,na 9 panien trafił się jeden automat,tak to reszta zapierdala, 7 dzień indukcji,jest zielono,pozdrawiam

7. MrUk

MrUk Użytkownik

Cześć wam wszystkim :d
    Wrzucę coś tam do obejrzenia
    20 dzień flo, pozdro :peace:

• Lubie to x 1
  8. MrUk

MrUk Użytkownik

Siemanko, przy okazji wrzucę Kilka fotek,kobiety idą jak dobrze,dostają na przemian wodę i cała dawkę nawozów tych co pisałem plus zakupiłem Canna Cal mag, dzisiaj dojdzie Explod Dutch to poczęstuje tym je trochę ;] pozdro :]

• Lubie to x 1
  9. MrUk

MrUk Użytkownik

Hej 30 dzien flo pozdro

• Lubie to x 2
  10. MrUk

MrUk Użytkownik

Siemaneczko 37 dzien flo
    Dołożyłem do namiaotu hps 250w czyli razem teraz jest 800w mam nadzieję ze to pomoże i pały będą puchły! :) pozdrom

• Lubie to x 1
  11. MrUk

MrUk Użytkownik

Siemka 45 dzien flo

• Lubie to x 2
  12. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

No ladnie leca,jeszcze powinny przybrac na masie po dolozeniu nowego swiatelka:>Powodzonka
    napisz prosze jak i czym je karmisz:rolnik:

• Lubie to x 1
  13. MrUk

MrUk Użytkownik

Marco powiem Ci ze dostają na przemian nawozy i wodę a dokładnie dostają Explode,shooting powder P 35% k 23% do tego dostały z 2 razy Canna calmag agent, dzisiaj podam im 100% dawki nawozów i ostatnie 2 tyg tylko woda

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...