Moja pierwsza roślina

Endrjuuu 18.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam , od jakiegoś czasu śledzę forum i w tym roku postanowiłem sam coś wychodować.Jest to amnesja XXL auto. Po kilku dniach na parapecie wsadzona na spota ok 5 maja . Ziemia ze spota wymieszana z krowim obornikiem , raz została podlana gnojówką z pokrzyw . Kwitnie od ok 1 lipca . Spot mam dość daleko od domu i ciężko mi się na niego wyrwać , dlatego też moje pytanie : kiedy mógłbym się spodziewać zbioru ? Wiem że ciężko to tak po zdjęciach ocenić ale chciałabym sobie jakoś zaplanować wypady na spota.I jak waszym zdaniem lepiej ciąć tydzień wcześniej czy później ? (Czytałem że podobno gdy się za późno zetnie to już inna bania jest nie taka jak być powinno w fotel kładzie zamiast rozweselać i pobudzać a tego bym nie chciał ) i jak oceniacie mojego pierwszego planta ? Będzie coś dobrego z niego ? W tą niedzielę będę na spocie jakieś porady ? Podlać czymś jeszcze ? Screenshot_20190718-214614.png Screenshot_20190718-214614.png Screenshot_20190718-214533.png Screenshot_20190718-214533.png

Screenshot_20190718-214533.png

2. Myśle że spokojnie miesiąc jeszcze, ja też zawsze niecierpliwy jestem jeżeli chodzi o ścinke, ale w tym roku sie przekonałem ze warto poczekać. Z fartem

3. cały chuj zbierzesz ale roślina piękna :D
    pierwszy tydzien wrzesnia mysle bd ok
    skad brałes ja ze fioletowo wyszlo ? albo jaki seedbank :)

4. cały chuj zbierzesz ale roślina piękna :D

5. cały chuj zbierzesz ale roślina piękna :D

6. Nasionka mam od female seeds

7. Nasionka mam od female seeds

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...