Moja foliakowa przygoda 2015

MrUk 26.06.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. MrUk

MrUk Użytkownik

View attachment 41809 1. Pochodzenie i odmiany nasion: Nasiona z tej stronki https://www.seed-city.com/ odmiany medyczne 2046 i 1024 dodatkowo zamowilem x2 big buda Af
    2. Charakterystyka spota: Foliak w ogrodku,ziemia gotowa mieszanka specjalna do "pomidorkow " :)
    3. Planowane nawozy: Stosuje Bioo GRoow na Veg i dokupie Bioo Bloom na flo niechce dawac za duzo nawozow wiec mysle ze to wystarczy
    4. Planowany trening: Mysle nad LST
    5. Która to moja uprawa: Jest to moja 2 uprawa pierwsza byla na Indoor i niezbyt udana bo nie mialem dobrego boxa
    6. Jak często planuje robić update mojej fotorelacji: Planuje robic upa co 5 dni zeby bylo widac efekty ;)
    Tu panienki jak mialy 7 Dni slabo im szlo,

tutaj jak mialy okolo 35 dni

A tu dzisiejsze fotki panieki 40 dzien cos takiego :P

• Lubie to x 1
    Last edited by a moderator: 28.06.2015
  2. skurwiel#

skurwiel# Zagubiony

To tyle? haha

3. MrUk

MrUk Użytkownik

Co sadzicie o nich bo nie znam sie na tyle,czekam teraz az mi dojdzie paczke z Big Budem af i dosadze je tam ;)

4. BobBudowniczy

BobBudowniczy Tuptuś

sądzę że idą dobrze a Ty powinienes nauczyć się edytować posta a nie walić 4 jeden pod drugim ;p

5. MrUk

MrUk Użytkownik

Yy no wlasnie nie wiedzialem jak to zrobic ale z biegiem czasu sie naucze raczej ;)

6. mattiv

mattiv Błyskotlwy

ładne i zdrowe, niestety ta folia zatrzymuje duż światła, uprawiałem w zeszłym seznie w takiej;]

7. MrUk

MrUk Użytkownik

hmm tak myslalem ze ta folia moze duzo swiatla zabierac,ale co wyszlo cos z tego ? i pytanko czy sciac im glownego topa czy lepiej zostawic zeby rosly jak natura chciala?

8. Ścięcie szczytu nazywa się FIM, z takiej operacji zamiast 1 odrostu masz 2, jest to Twoja decyzja, ja osobiście robię FIM trochę wcześniej, gdybym miał Twoje roślinki FIM'u już bym nie robił :)
    Ale jak pisałem to Twoja decyzja i możesz ściąć i będzie to również dobra decyzja :)

9. MrUk

MrUk Użytkownik

to nic nie bede z tym robil,zostawie ja samej sobie,czy gnojowka z pokrzyw nadaje sie do pryskania przed robactwem? i czy podlewac tym razem z bio growem jak do tej pory?

10. Oprysk z gnojówki z pokrzyw nadaje się do ochrony przed szkodnikami polecam stosunek gnojówki z wodą 1:10.
    Podaj skład tego nawozu, i napisz czy roślina już kwitnie.

11. mattiv

mattiv Błyskotlwy

nic nie przycinaj, co najwyżej możesz pózniej poodgniac boczne odrosty, rosnąc u mnie rosły, ale niestety nie doszły :policeman:

12. MrUk

MrUk Użytkownik

TU masz opis tego nawozu co uzywam kolego;)

Bio-Grow to nawóz na fazę wzrostu, zapewnia bujny rozrost rośliny, w 100% organiczny. Zawiera naturalne cukry, zapewniające idealne oddziaływanie z bakteriami zawartymi w ziemi, zawiera 70 mikroelementów i witaminy B1, B2, C i E.

Bio-groow może być dodatkowo stosowany podczas fazy kwitnienia jako środek wzmacniający rośliny. Do zastosowania w uprawach glebowych, powinien być dodawany do każdego podlewania przez cały okres wegetatywny rośliny.

Dawkowanie: 2-4 ml na 1 litr wody.

Skład: azot N 4%, fosfor P2O5 3%, potas 6%, 70 mikroelementów oraz witaminy B1, B2, C i E

NPK: 4-3-6

Pojemność opakowania : 1 litr

Produkty BIOBIZZ posiadają ekologiczne certyfikaty: Omri, Skal,

Mysle rowniez nad podsypaniem panienek konskim lajnem :P co o tym sadzicie?i podlewac to wszystko gnojowka z pokrzyw i nawo na grow dalej az do pierwszych kwiatow ktorych jak dotad brak,ale mysle pozytywnie poniewaz jak narazie nie wykazuja zbytnio zadnych nie doborow moze gdyby mialy wiecej swiatla ale maja jeszcze 3 miechy ponad to moze cos urodza :D Ile obstawiacie po scinie beda foty japierdole :P

13. MrUk

MrUk Użytkownik

Pytanko o trening :P

Siemnako !! ;) dzisiaj zrobilem im maly trening oo takie cos :> heh co o tym sadzicie moze jakies sugestie? ii chyba mam mszyce"zielone malutkie muszki" bo kilka widzialem na lisciach..czym to zwalczyc? oczywiscie naturalne srodki tylko :)

14. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Oprysk z gnojówki nie wystarczył ?
    Jeśli nie pomógł , polecam CANNA CURE - wpisz w google , dobry naturalny środek przeciw robactwu .

15. MrUk

MrUk Użytkownik

nie pryskalem ta gnojowka bo nie mam jej przygotowanej,ile to musi dni sie robic zeby nadawalo sie do uzycia?

16. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Zależy jakie warunki ( im cieplej tym szybciej ) często mieszając zwiększasz szanse na szybką fermentacje , czas ok 7 - 10 dni w optymalnych warunkach ( 25 Stp. C )

* gotowa gnojówka nie tworzy bąbli na powierzchni ( fermentacja zakończona ) = gotowe

• Lubie to x 2
  17. MrUk

MrUk Użytkownik

ok dzieki za info jutro zaczne to robic :) no i chyba dojda mi nasionka AF Big Bang :) pozdro blancik leci ;)

18. MrUk

MrUk Użytkownik

Witam dzisiaj doszly mi nasionka:) zobaczymy czy to dobry wybor i pytanko czy po 12h moczenia na talerzyku mozna w ziemie ladowac?

19. ja daje na 24h do wody z odrobina wody utlenionej potem na talerzyk na watę aż kiełka puści :) potem w glebę :D

20. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Ja auto 48h mocze wtedy dobre zazwyczaj kiełki puszczają i na chusteczki z 2 dni.Wtedy do gleby...

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...