1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Moj pierwszy out ;}

Dyskusja w dziale Niedokończone fotorelacje rozpoczęta przez Barszczykk420 w dniu 08.06.2018

1. Witam jest to moj pierwszy outdoor
    Zamowilem 5 amnesia haze od Pan Pestka
    Polecam w gratisie dostalem punk devil auto ktora ma dopiero tydzien 4 amnesie mi wyszly mają około 3 tyg i postanowilem im zrobic LST ale no dupa cos mi sie zdaje ze zile zrobilem i dlatego tu pisze
    Spot jest ladnie oswietlony
    Jedną roslinke cos zaczelo jesc wiec zaprzestalem jej lst z obawą ze cos ją zje do konca i uschnie
    A i jeszcze jedno kiedzy pokazą plec ?

Licze na wasze wsparcie

Attached Files:

2. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Siemka Barszczyk.
    Co Ty tam masz to białe? styropian?
    Zainwestuj w ślimakol, daje rade, ślimaki zdychają w oczach ;d
    A z tym lst, główny szczyt nie może być wyżej od reszty, bo jak będzie, to i tak roślinka najwięcej będzie pakować w niego.
    Ja bym je jeszcze puściła, niech się wzmocnią, i tak jeszcze małe bidulki a tu taki stres. Asahi SL im chociaż zapodaj :)
    A płeć pokażą, jak zakwitną.

Pozdro i powodzenia!

3. Tak styropian bo perlitu nigdzie nie moglem znajsc :/ Tak wlasnie myslałem ze to slimaki
    Czyli mam zostawiv zeby rosly i nie robic lst ? Co pomoza asashi ? Zaczolem je podlewac biohumusem od 10 dnia zycia

4. Myśle jeszcze wsadzic cos jakiegos auto albo pafa bo sesonówka pewnie nie dojdzie jak myslicie ?

5. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Im więcej tym lepiej ;)

6. Zamówiłem ak 420 f1 fast version od panpestka mysle ze bedą dobre

7. UP
    Dzis bylem na spocie roslinki dostaly dawke biohumusu i zaprzestalem tymczasowo LST
    Mysle ze panie ładnie sie wyprostują

8. Daje upa

Dzis bylem odwiedzic roslinki
    2 dni delikatnie kropilo w moim rejonie i postaniwilem zobaczyc jak sie sprawy mają u moich dziewczynek
    Powiem tak
    Te chwasty coraz bardziej mnie zaskakują 3 dni temu byly totalnie przywiazane do ziemi a dzis patrze wszystkie wyprostowane tak pozytwnego spotkania sie nie spodziewalem
    2 roslinka jest najladniejsza ze wszystkich ale dzielnie licze na wszystkie

Wczoraj domowilem 3 pafy czekam aby na paczke i do wody lecą

Attached Files:

9. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Podsyp i ziemi bo doleczki sie porobily.Nastepnym razem dobrze je ponaginaj -powodzonka.

10. Uppp
    Ziomeczki bylem na spocie i sprawy mają sie tak
    Panie maja sie dobrze troszke podrosly podlalem biohumusem 150% dawki

Przyszly mi pestki w srode dalem je do wody i wykielkowalem przed chwila wsadzilem je do ziemi i mam dobre mysli w stosunku do nich.
    PS. Polecam sklep Pan pestka z calego serca zamias 3 AK 420 fast version przyszlo mi 4 i jeszcze punk devil auto jednego akacza i PD dalem kolezce
    A tutaj zdjecia
    Jakies pytania porady hejty pisac wszystko przyda sie na przyszlosc

Attached Files:

11. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

moja sugestia tylko taka żeby wszystkie trawy, krzaki i dziadostwa w promieniu 50cm od krzaków wykarczować

12. Postaram sie to zrobic
    Teraz pytanie moja mama kupila taki nawoz Mocznik on posiada 46% azotu i mam te pafy i zastanawiam sie czy nie wsypac go do dolka i zalac woda co o tym myslicie ?

13. Upp
    No to tak wyplewilem co z grubsza obok panienek
    Wykopalem 3 po ok 25l dolki pod pafy jutro dosypie ziemie i po pół garsci moczniku wymieszam i zaleje woda;d:o
    Akcze juz zrzucaja czapeszki mysle czy w niedziele juz nie powedruja na spota
    Zrobilem im LST powiedzcie czy zrobilem dobrze??Bo ostatnio mialem problemhaha
    I jeszcze jedno zauwarzylem ze jedna z pan ma urwany szczyt powiedzicie mi co z tym zrobic:o IMG_20180619_124212.jpg

Attached Files:

14. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Z urwanym szczytem nic nie zrobisz. Musi sobie dalej rosnąć, a skoro jest w dobrej kondycji to da radę

15. Up
    Bylem u swoich malych i powiem wam ze ... A z reszta sami zobaczcie
    Mocznik nue popalił mi sadzonek wiec jestem szczesliwy
    Pani z urwanym szczytem ladnie sie zregenerowala i puscila 2 nowe odrosty
    Powiedzcie mi czy juz lac im nawoz na kwitnienie jak tak to jaki polecacie ? I czy podrosną coś jeszcze bo troszke małe są :/ IMG_20180621_125315.jpg IMG_20180621_125348.jpg IMG_20180621_125309.jpg IMG_20180621_125258.jpg IMG_20180621_125245.jpg

16. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Tam już widać chyba białe włoski więc na flo polecam burzę kwiatów ale jako że nie kwitną jeszcze zaawansowanie to ostatni raz czymś na weg możesz dobrze zalać

17. Mały up
    2 pafy wyszly mają po 5 dni
    jedna roslinka nie dala rady ale to moj bład gdyz jedna pani uschła
    Na wieczor beda zfjecie 8)

18. Będę tu zaglądał, z fartem 8)

19. Juz sie powoli zaczynalem martwic ze ta FR zacznie pusrkami wiać :/haha

20. Nie ma opcji, tu zawsze ktoś kibicuje, nawet jeśli po cichu ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi