Moby Dick 2x, (White Widow x Amnesia, Og Kush x Amnesia)GGS 150w HPS[0,36m2]

Glutek 28.03.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Glutek

Glutek Tuptuś

Witam Was serdecznie ;]

Przyszedł czas na uruchomienie boxa!! Ogólnie będzie to bardzo ciekawa uprawa haha Postawiłem na automaty choć nigdy nie miałem z nimi do czynienia jeśli chodzi o indoor ;D Mam nadzieje, że nie będzie żądnych komplikacji i problemów, a w razie czego pomożecie mi i poratujecie dobrą radą ;] Podstawowy sprzęt do uprawy in posiadam, czyli regulatory ph, miernik ph. Jeśli chodzi o uprawę in wiele doświadczenia nie mam, do tego z automatami... Będzie ciekawie haha Nie liczę na żaden wynik, ile będzie to będzie i będę zadowolony :) Mam nadzieję, że jak najwięcej haha

Jest to moja druga uprawa indoor, licząc out w sumie 4.
    Nasiona to 2x Moby Dick auto(Dziękuję pewnej kobiecie za poratowanie, mam nadzieję, że to czytasz hehe ;]), White Widow x Amnesia auto od GGS, Og Kush x Amnesia auto od GGS :).
    Growbox 60x60x150 wyłożony resztką mylaru, reszta boxa obklejona ekranami grzejniowymi.
    Oświetlenie 150w HPS, świece 20/4.
    Wentylacja: pasowy wlot, na wylocie dosyć mocny wentylator komputerowy, na flo wjedzie do tego jeszcze filtr własnej roboty.
    Ziemia Canna Terra Professional wymieszana z perlitem 1/3 (Dzięki TSO za info ;])
    Donice 11l.
    Nawozy: na weg biohumus, na flo planton k lub burza kwiatów. Mam też bioheaven od biobizza z przeszłej uprawy out ale nie wiem jak to jest z mieszaniem nawozów organicznych z mineralnymi(Liczę tutaj na wskazówkę od Was ;]).
    Trening jaki planuje to lst.

WW x Amnesia i OG Kush x Amnesia mają 5dni, Większy Moby Dick ma 7dni, drugi dopiero dziś wylazł na powierzchnie więc ma 1 dzień :) Nie są za małe jak na ten czas? Co o tym myślicie?

Warunki na ten moment to:
    Temp dzień/noc 27*C/20*C
    Wilgotnośc 45%/70%

Moby Dick dzień 7

WW x Amnesia dzień 5

Og Kush x Amnesia dzień 5

Moby Dick dzień 1

Widzimy się za tydzień, pozdrófffkkkiii nagitarze

2. Glutek

Glutek Tuptuś

Up!

Witam Was po 8 dniach. Tak sie prezentują panienki na dzień dzisiejszy ;] Końcówki liści na każdej z roślin się zawijąją, foto na samym dole, co im jest? Chyba czas je kłaść na glebe panowie, co wy na to? Mniejszy Moby Dick coś wolno rośnie ale myślę, że ruszy ;D Co powiecie o ich wyglądzie? Dobrze rosną jak na ten dzień? Łapcie foty:

Warunki:
    dzień/noc
    Temp:26*C/18*C
    Wilgotność:60%/80%

Og Kush x Amnesia dzień 13

White Widow x Amnesia dzień 13

Moby Dick dzień 15

Moby Dick dzień 8

Całość

Zdjęcie jednego z listków, dlaczego się tak zaczynają zawijać?

Pozdroo nagitarze

Coś foty nie działają :( łapcie w załączniku

3. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Jak wysoko trzymasz hpsa?

4. Glutek

Glutek Tuptuś

W tym momencie jakieś 20-25cm nad panienkami ;]

5. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Troszkę za nisko moim zdaniem.

6. Glutek

Glutek Tuptuś

Na jaką wysokość podnieść?

7. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Połóż rękę nad roślinę i sprawdź. Jeśli po chwili będzie nieprzyjemnie to ponosisz lampę. Strata metoda :) 20 cm to zdecydowanie za blisko roślin, hps dużo ciepła wydziela.

8. Glutek

Glutek Tuptuś

Szybki up z treningu lst. Jak oceniacie? ;] Lampę podniosłem ;D Panny dostały pierwsza dawkę biohumusa, oprócz małego Moby Dicka

Pozdro nagitarze

9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

W tej ziemi z canny pro terra często wyskakuje niedobór magnezu pod koniec fazy weg :d bynajmniej ja tak często mam i w zanadrzu dolomit leci...ładnie śmiga pozdRo

10. REPOSTA

REPOSTA Gość

Też mam tą ziemie, i faktycznie tak jest. Narazie chyba nawet nie ma potrzeby żeby jej cokolwiek lać, bo na start ma wszystkie składniki potrzebne do rozwoju. LST dobrze, teraz sukcesywnie tylko doginaj każdy nowy odrost. Już się nie zawijają widzę, a to od ciepełka było oczywiście :d Ale byki już są, podskoczyły od wtedy co je widziałem ostatnio ;]

11. Glutek

Glutek Tuptuś

Mordeczko, troche czasu już mineło... ;] Czas zapierdala heh.

Panowie i Panie, jutro up nagitarze

12. Glutek

Glutek Tuptuś

Update nagitarze

Tak nagiąłem Moby dicka, że ułamał się główny szczyt... Tragedia haha ale lecimy dalej. Tak się prezentują na dzień dzisiejszy. Jak oceniacie? Zdjęcia sprzed i po lst ;] ] ​

Moby Dick #1 dzień 25
    Moby Dick #2 dzień 18
    Og Kush x Amnesia dzien 23
    White Whidow x Amnesiadzien 23

Warunki bez zmian

Zaczyna jebać ziołem ;f

13. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Szkoda ze go całkiem złamałeś. Ja podczas lst złamałem główny szczyt w ok 80 %. Poszła taśma i się pięknie zrosło:)

14. Glutek

Glutek Tuptuś

Poszedłem z rana obczaić boxa i ten szczyt leżał już na ziemi, także nie było mowy o sklejeniu :(

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...