1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Mleko (Makumba) dla starszej osoby (85l) - dawkowanie i produkcja

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez MariaMagdalena w dniu 01.03.2018

1. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

Dzień dobry

Mleko z normalnych kupnych topów (w miarę dobrych ale bez szału)
    Planuje z 1-2 g na litr.

Czy ktoś ma info jak dawkować mleko dla osoby 85 lat (początki demencji, problemy ze spaniem, bóle stawowe)?
    Bardzo proszę o informacje jeśli ktoś wie coś więcej.

2. 2515

2515 Forumowy guru

1g to chyba dużo za dużo na litr, twoja "babka" albo wyskoczy z butów albo uśnie i już się nie obudzi, a przypuszczam że wypije znaczna ilość od razu.
    Ale to kwestia zawartości THC w danej odmianie, zanim zrobisz jej tą makumbe zapal MarioMagdaleno sama i sprawdź realną moc, jak bedzie mocna to daj jej 1/3 dawki na początek.
    Na problemy ze spaniem, Sativa się nie nadaje.

1 person likes this.
  3. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

Mam detox od THC na dwa miesiące więc sam nie sprawdzę, ale ktoś się znajdzie.
    1g to za dużo na litr ?
    Myślałem, że jak dam mniej to w ogóle nie będzie efektu.

Interesuje mnie jakie są minimalne ilości które klepią przeciętnego obywatela.
    50 ml ?

4. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Znajomego mama/65 lat/,po wypiciu ok.100ml cieplej czekolady spala przez cala noc jak niemowlak.Kobieta cierpi na problemy ze snem.
    Mysle ze przy takiej ilosci THC w 1L mleka spokojnie babcia moze sobie szklaneczke walnac przed snem.

5. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

No tak, ale 65 to nie 85, szklanki bym nie podał.
    Oczywiście i tak sprawdzę na kimś "czystym", w wieku ok. 65.

6. 2515

2515 Forumowy guru

Tak jak napisałem wcześniej, wszystko zależy od mocy odmiany i ilości jaką podasz na raz.
    Albo sprawdzisz to ty MarioMagdaleno albo znajdziesz kogoś innego albo testuj to na "babce".

Proste obliczenie , 1G to 8luf, dasz to na 1L, zakładając ze wypija po 1szklance 250ml, to wychodzi tak jak by zapaliła 2lufy dobrego materiału, a to dużo za dużo ...

Czy efekt MJ po makumbie jest mocniejszy niż po wypaleniu?!

Last edited: 02.03.2018
  7. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Jak dasz gieta na litr to moim zdaniem szklanka takiego mleka będzie miała działanie raczej delikatne:) po gramie na szklankę faza jest dość mocna ale podzielić to na pięć to się robi lekka fazirka co nie, no może bardziej niż lekka ale mniej niż średnia ;d: Ogólnie to nie podawałbym babci takiego mleka. Kabita się przekręci i wyrzuty sumienia nie dadzą Ci żyć. weź to rozważnie zrób i stestuj najpierw bo nie da się określić dawki, każde palenie jest inne ect.

8. 2515

2515 Forumowy guru

Jeśli zakupisz towar z domieszką jakieś chemii to efekt też może być .....niewiadomo jaki.
    Jesli podasz 50ml to by wychodzilo jakies 0.04G, właściwie to nie wiele ale niektóre tematy mają to do siebie ze jeden mach też wystarczy, aby poczuć uderzenie.

Czy ona jest w trakcie przyjmowania innych leków!?

9. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

Zapewne bierze jakieś leki, ale nie wiem w tej chwili jakie.
    Nie zamierzam jej naćpać na amen, tylko trochę znieczulić.

10. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Z tego co piszesz wnioskuję że niepróbowałeś nigdy makumby. To może najpierw przetestuj na sobie japierdole
    Czy ta osoba której chcesz to podać jest sprawna umysłowo i ogarnia co się z nią dzieje? Czy zamierzasz zrobić jej ..."niespodziankę" ? Tego drugiego bym nieradził jak ty nawet nie wiesz jakie leki bierze i na co. Moze ma poważne problemy z ciśnieniem albo z sercem.
    Pozatym takie mleko smakuje tak że :rzygi: więc ciekaw jestem jak zamierzasz ją przekonać do wypicia tego.

1 person likes this.
  11. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

Nie no wymiękłem, niespodziankę 85 letniej chorej osobie..
    Ok. temat do zamknięcia.

1 person likes this.
  12. Ganjamatyk

Ganjamatyk Błyskotlwy

Podawanie na nieświadomce ganji lub czego kolwiek powinno się kończyć KARA dla podającego.

Jakbym bym ci zarzucił 200 uq LSD na imprezie bo bym stwierdził że słabo się bawisz to było by fair ? To jeśli takie coś chcesz babuszce zafundować to lepiej jebnij wiadro z tych 2 g i się zastanów nad sobą

13. 2515

2515 Forumowy guru

No myślę też że, 50ml to dawka bezpieczna, z 1G na 1L. Jak będzie słaby efekt to dodaj w tedy więcej MJ do makumby albo podawaj wiecej, ale wtedy testuj najpierw na sobie. Nie każde zioło ma tą sama moc. Jakiegoś krossa proponuję, który lekko pobudzi jak i rozluźni.

14. chili

chili Expert

Mam pytanie czy nie lepiej zrobić maść czy chociaż nalewkę ?

Ostatnio zrobiliśmy z kolegą uhem maść (na szybko) dla Pana z zaawansowanym zwyrodnieniem stawów gdzie nic już nie pomagało . Zdecydowanie bezpieczniejsza forma aplikacji = działa bez skutków psychoaktywnych . Wstrzymałabym sie z podaniem makumby ( wstrętnej skądinąd w smaku ) bo zniecheci taką starszą osobę .

* luźna sugestia z mojej str .

1 person likes this.
  15. 2515

2515 Forumowy guru

I co zadziałało ?

Smak można zmienić dodając miodu, czekolady, kakao .....

16. chili

chili Expert

Zadziałało lepiej niż można było oczekiwać bo taka maść robiona powinna poleżakować sobie najmniej kilka dni a nam zależało na czasie .
    Będę robić niebawem to wrzucę foto / poradnik , banalna w przygotowaniu a warta polecenia - przeciwbólowa .

1 person likes this.
  17. 2515

2515 Forumowy guru

Ja też muszę przygotować jakąś maść, ale na przebarwienia skórne. Bo pół roku temu chirurg wycinał mi zmiany, dał mi jakąś maść na to, ale słabo zadziałała, nie wiem może za późno zacząłem stosować.

18. MariaMagdalena

MariaMagdalena Tuptuś

Człowieku czy Ty jesteś z gimnazjum, czy może masz IQ50 ?
    Po pierwsze gdzie wyczytałeś, że nieświadomie ?
    Po drugie co to za debilne porównanie z tym LSD na imprezie, nie włączaj się do dyskusji jeśli nie masz umysłowych kompetencji.

2 people like this.
  19. 2515

2515 Forumowy guru

Można zrobić jeszcze tak, tylko nie wiem za bardzo po jakim czasie makumba zaczyna działać, przypuszczam że trwa to z 0,5h.

Dajesz "babce" na start 50ml:flaszka:, czekasz na pierwsze syptomy do 1h, gdy się nie pojawią to lejesz jej znów 50:flaszka:, teraz znów odczekać musisz, tylko krócej.... ale caly czas obserwuj "babke", jeśli nadal będzie nie wzruszona to lej jej jeszcze 50:flaszka:. Gdyby po trzecim rozlaniu nadal nie chciała usnąć to, by znaczyło że masz słaby materiał albo "babka" ma twardszą głowę niż zakładam, chyba że mocna SATIVA to była.

Wtedy należało by może użyć innych metod, bardziej stanowczych....:roluje:, lub jak kto woli.....:Pala:.
    To była tylko dygresja z mojej strony na koniec.

20. fotokot

fotokot Dyskutant

W zeszły weekend strzeliłem makumbę, z liści i gałązek (ogólnie odrzutów), po 1,5h zaczęła działać i było to dość ciekawe doznanie. Lekka relaksująca fazka, parę zawieszek przy wybieraniu filmu, trochę się pośmiałem. Dużo lżej niż przy paleniu, ale jak mi się zajebiście spało to poezja! Użyłem około 50g suszonych listków i gałęzi na 0,7 mleka. Pite na pół z kuzynem który miał trochę lżejszą fazę. W smaku okropne, przypominało bawarkę, pomimo wpierdolenia chyba z 20 łyżeczek rozpuszczalnego kakao. Ogólnie nic specjalnego i raczej nie powtórzę eksperymentu :)

nasiona marihuany, nasiona konopi