Mławscy kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację.

Al Bundy 12.06.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Al Bundy

  Al Bundy Zagubiony

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Mławie zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Zabezpieczyli też niemal 1,5 tys. gotowych porcji marihuany. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mężczyznę.

  Sprawę rozpracowywali mławscy kryminalni, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W wyniku prowadzonych ustaleń policjanci dokładnie zlokalizowali uprawę marihuany. Znajdowała się ona w jednym z budynków na terenie gminy Stupsk. W specjalnie przystosowanych i wyposażonych pomieszczeniach funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli doniczki z roślinami marihuany. W sumie 6 sztuk o wysokości ok. 2m. Pomieszczenia posiadały specjalne urządzenia służące do pomiaru wilgotności czy temperatury, a całość była oświetlana specjalistycznymi lampami. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli również gotowy poporcjowany susz roślinny. W sumie blisko 1,5 tysiąca porcji o wartości rynkowej ponad 80 tysięcy złotych.

  Rośliny oraz gotowa do sprzedaży marihuana zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany. 22-latek został przewieziony na komendę. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.


  źródło: Mławscy kryminalni zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali plantację - Aktualności - Policja.pl
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...