Mikoryza

skolopendra 07.11.2019

Mikoryza 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. v3nom

v3nom Użytkownik

skad ty żeś wziął ten opis ?
    poza tym, nawet jeśli to nie jest to taki szał jak uważasz. jest to zwykły stymulator do chuja pana a nie cuda i wianki dzięki którym osiągnie się nie wiadomo jakie krzaki, z tym stresem jest dosyć mocno poleciane że redukuje, pewnie jest to opis z jakiegoś pseu ale niech i tak będzie. jebać to w każdym razie tak samo jak jebać ten cały green sensation, nie jest to produkt godzien uwagi porządnego hodowcy a tym bardziej wart swojej ceny.
    reasumując:
    jest to dodatek na flo więc zapewnia pożywienie bogate w potas i fosfor, warto więc odstawić wszystkie nawozy na ten etap.
    zastępuje on asahiSL i można go z powodzeniem stosować w oprysku po HST
    zapobiega chorobom więc nie ma zmartwień o pleśnie, mączniaki itd ?
    polepsza smak - bo to wiadomo od zawsze że smak jest zależny od nawozów a nie od genów rośliny, wszystkie terpeny i walory smakowe są chuja warte w samej roślinie i są zależne tylko od nawozów, w tym przypadku ten powoduje że smak jest cudowny ?!
    i teraz najważniejsze - zwiększa plon. i tu chyba mogę się zgodzić bo skoro zatrzymuje cukry w roślinie to pewnie zwiększa się też jej objętość.
    możesz sobie dalej wierzyć w te bajeczki, ja wierzę tylko w dwie: zwiększenie finalnego wyniku oraz że jest bogaty w skłądniki fosfor i potas jednak nie zastąpi on nawozu na FLO, jest to dodatek, STYMULATOR PIERDOLONEGO KWITNIENIA który, dzieki dużej zawartości potasu zmusza roślinę do wypuszczania nowych kłaków.
    i to cudo kosztuje tylko 60,- za 100ml ? przy takich warunkach jakie da się osiągnąć powinien kosztować co najmniej z 1600,- za 100ml haha haha haha haha haha
    cudowny środek green sensation na który dają się łapać takie niedowiarki jak green kondor.
    faktycznie, jesteś bardzo green :D :D
    a z tym płukaniem ziemi
    nie zrobiłeś niczego "pomiędzy light mixem a allmixem" skoro wypłukałeś ziemie w wannie, zrobiłeś z niej najzwyklejszy lightmix i kurwa stary przestań wymyślać jakieś popierdółki tego typu bo stawiasz się jakby twoje zawsze musiało być na wierzchu bez względu na tłumaczenia i nie przyjmujesz racjonalnych treści pisanych.
    i pamiętaj że green sensation to ściema która daje zarabiać producentowi ale pewnie i tak twoje będzie musiało być na wierzchu

• Lubie to x 1
    • HAHA XD x 1
  2. Lightmix na 70 dni przy metrowych plantach i braku nawożenia? Ją myślę że jednak trochę więcej tego nawozu tam zostalo...60zł za 100 litrów(bo tyle wychodzi po rozcieńczeniu) nawozu 4w1 to tak dużo w porównaniu do innych markowych nawozów? Dwie średniej wielkości uprawy indoor można na tej buteleczce opierdolić dorzucając jedynie nawóz podstawowy na flo...nie wiem czy to przepłacanie ale ja jestem w stanie wydać na nawóz 60zł na pół roku...nie jest to żaden cudowny środek tylko po prostu środek 4w1 a jak kto go wykorzysta to już prywatne podejście...może i lepiej jest mieć te 4 środki osobno ale ja nie mam nic do zarzucenia swoim plantom ani z tej ani z poprzedniej uprawy które jechały jedynie na gs+terra flores...był odpowiedni plon i odpowiednia jakość...po co miał bym coś zmieniać?

3. v3nom

v3nom Użytkownik

jeżeli coś jest do wszystkiego to zazwyczaj jest do niczego, w przypadku green sensation nie jest inaczej.
    czepiasz się suchych faktów, nie brakowało Ci nawozów na weg bo w lightmix też pociśniesz, pewnie zostało więcej nawozów po płukaniu ale nie możesz tego porównywać do czegoś 'pomiędzy lightmixem i all mixem', został z tego po prostu lightmix
    po co to w ogóle płukałeś ?
    środek 4w1 no kurwa zajebiście że jest to w ogóle sprzedawane jako nawóz
    i chwalisz to wszędzie gdzie się da i cuda wianki opisujesz z tym green sensation a prawda jest taka że nie stosowałeś innych boosterów więc guzik możesz powiedzieć w temacie produktów dostępnych na rynku, masz swój cudowny 4w1 środek przeciw wszystkiemu to go sobie stosuj, proszę bardzo ale nie opisuj go w nie wiadomo jakich superlatywach bo nie dość, że jest drogi jak na booster, jest chujowy to jeszcze jest to złoty środek na wszystko.
    a jest to średniej jakości produkt, ciekaw jestem ile bym na tobie zarobił jakbym wypuścił własną gamę nawozową i dorzucił jeszcze w opisie że działa na wszelakie robactwo, nie da się tym przenawozić i że zwiększa plon o 400%
    łykasz jak pelikan wszystko a prawda jest taka że dajesz się naciągać na te wszystkie opisy.
    tak samo pewnie jak w opisach pestek wyczytujesz że od nasiona do zbiorów 70 dni ?

4. Płukałem i przesadzałem w odpowiednim czasie po to żeby osiagnąć dokładnie taki efekt jaki osiągnąłem...długi weg bez nawożenia i przypalenia roślin...miałem na celu wypłukać tylko część nawozów z allmixa i chyba to osiągnąłem bo gdyby tak nie było to szybciej by się niedobory pojawiły...nie wszystko jest czarne albo białe...jak medium ma wiecej nawozu niż light mix a mniej niż allmix to nie jest to light mix tylko właśnie coś pomiędzy ale widzę że ciężko Ci to pojąć...nie wiesz w jaki dokładnie sposób płukałem ale od razu zakładasz że wypłukałem tyle że został light mix...nie stosowałem innych boosterow ale mam znajomych którzy stosują i nie mają lepszych efektów poza tym mam oczy i oglądam inne fotorelacje i widzę efekty po innych nawozach...nie interesuje mnie ani opis producenta ani Twoje zdanie...używam gs bo miałem na nim dobry wynik w poprzedniej uprawie i tym głownie tym się kieruję i własnymi spostrzeżeniami i puki co nie widzę powodu żeby to zmieniać...poza tym stosuję go również jako pk a nie tylko booster...poruszanie kwestii ceny jest śmieszne bo poł roku nawożenia kosztuje 60 zł i nie należy brać pod uwagę tak śmieszniej kwoty tylko kupować takie nawozy na jakie ma się ochotę...a Ty uprawiałeś kiedyś na gs według zaleceń producenta czyli stosując przez prawie całe flo tylko gs+nawóz podstawowy? Nie sądzę więc Ty również nie masz żadnego porównania a wyjeżdzasz że gs jest na pewno mega chujowy....hipokryta? A przede wszystkim to znowu umknęło Ci całe meritum bo po prostu poleciłem go jako organiczne pk bo takie było pytanie...jeśli znasz lepsze organiczne pk to po prostu również je poleć jakoś to argumentując...ja uważam że gs to dobre organiczne pk Ty możesz uważać że inne jest lepsze...każdy ma prawo do własnego zdania a o stosowaniu gs według zaleceń producenta wiesz tyle samo co ja o stoswaniu nawozów biobizz czyli nic bo nigdy tak nie robiłeś więc na jakiej podstawie twierdzisz że to złe rozwiązanie? W Twoim przypadku to tylko przypuszczenia a ja gs stosowałem i wiem że daje dobre rezultaty dlatego polecam i mam większe prawo polecać niż Ty twierdzić że jest chujowe bo Ty nie używałeś gs w taki sposób jak ja tylko raz albo dwa razy na uprawę jako dodatek więc skąd możesz wiedzieć jakie daje rezultaty?

5. W ogóle to puki co ta rozmowa nie ma sensu bo argumenty nie mają pokrycia w dowodach...poczekajmy aż moja fr się zakończy a efekty działania gs będą udokumentowane i wtedy będzie można oceniać...może okaże się że nie miałem racji i efekt będzie mierny a może wyrosną zajebiste pały...czas pokaże a puki co dalsza dyskusja nie ma sensu

6. v3nom

v3nom Użytkownik

po pierwsze to PÓKI a nie puki.
    po drugie stosowałem green sensation, wypada mega słabo na tle innych boosterów, co prawda inne środki nie są tak wyjebiście super ekstra jak green sensation bo one są po prostu zwykłymi boosterami niemniej jednak lepiej mieć coś, co zostało stworzone do bycia boosterem niż jako środek od wszystkiego.
    po trzecie stosujesz go jako środek zamiast pk, jako booster, jako odstresowywacz, jako środek na zwiększenie plonu, jako papier toaletowy, sypiesz zamiast cukru do herbaty i pewnie spuszczasz się jeszcze do środka green sensation,
    zrobiłeś light mix z all mixa i czy to zrozumiesz, czy nie to twój problem ale nie pisz że zastosowałeś ziemię allmix bo to, że jej użyłeś nie znaczy że wykorzystujesz jej potencjał.
    wypłukałeś ją, czaisz ?!
    TO. NIE. JEST. ALL MIX !!!!!!
    nie potrafię tego konkretniej wytłumaczyć, rzucając grochem w ścianę osiągnąłbym lepszy efekt bo przynajmniej po pewnym czasie zaczęła by się dziura żłobić.
    srasz się tym green sensationem
    i oczywiście że masz prawo do własnego zdania. ale ja mam prawo je mieć w dupie dopóki srasz takimi z dupy poradami w każdym poście
    i uwierz mi że dyskusja ma jak najbardziej sens bo doradzasz ludziom którzy nie mają pojęcia związanego ze startem z uprawą i słuchają cie, dostosowują się do twoich porad. osobiście bym mocno uważał na to co piszesz i to co komu doradzasz bo stosujesz szajs na którym 'jakoś ci idzie'.
    to tak nie działa
    twoja FR i tak niczego mnie niczego nie udowodni oprócz tego że jesteś naiwny i łatwowierny.

7. @v3nom kolejny raz kopiesz się z koniem. odpuść mu bo z nim nie ma tłumaczenia, jego racja to jego racja bez względu na wszystko.
    też wychodzę z założenia że przy wypłukaniu ziemi zrobił z tego lightmix i w końcu podstawowe pytanie brzmi po co kupować all mix skoro mógł wzbogacić lightmix ?
    Tak swoją drogą to ja też stosowałem green sensation tylko że to było już jakiś czas temu, może ze dwa lata wstecz i jakiegoś wielkiego szału na mnie nie zrobił i na pewno nie jest to żaden odstresowywacz a na pewnio nie można tym zastąpić nawozów na FLO, trzeba dolewać bo jest to booster bogaty w potas i tylko dzięki temu składnikowi roślina zmuszona jest do wypuszczania włosów. dokładnie sam na to wskazałeś.
    jeśli jemu odpowiada to całe dziadostwo to niech je stosuje, jego pieniądze i jego dziewczyny, to jakiś amator który nie ma doświadczenia więc pisze spostrzeżenia oparte tylko na jednym ''nawozie''.
    i przyznam szczerze że śmiechu warte jest to że to środek "na wszystkie troski". zwykły booster średniej jakości a producent opatrzył to etykietką plagron więc trzeba zapłacić i tyle.
    odpuść mu bo bez względu na twoje stwierdzenia do niego i tak nie dotrze.

8. Czepianie się jednego błędu ortograficznego w kilometrowym poscie tylko uświadamia Twoje delikatnie mówiąc mało profesjonalne nastawienie...Chyba masz podgłąd w moim kiblu że wiesz jak mocno przepłukałem ziemie:) a jak zrosiłem go szklanką wody to też już jest light mix? Moje medium to delikatnie przepłukany allmix a nie lightmix czaisz? Gs stosuję jako pk i booster w jednym a reszta przy okazji...to że u Ciebie wypadł blado nie znaczy że u każdego...na forach jest wiele opinii ludzi stosujących gs oraz inne boostery którzy twierdzą że gs jest lepszy

9. v3nom

v3nom Użytkownik

chyba nie spostrzegłeś że nie doczepiłem się tylko literówki.
    przepłukałeś w wannie szklanką wody, weź przestań pierdolić farmazony ziomek bo coraz słabiej zaczyna to wyglądać i u ciebie wychodzą braki podstawowej wiedzy.
    da się stosować GS z powodzeniem ale nie można nim zastąpić nawozów na FLO. zaczyna się go stosować w połowie kwitnienia rośliny jako pierdolony booster a nie zamiennik, odstresowywacz czy chuj wie co ci jeszcze wpadnie to tego czegoś co ci na szyi wyrosło a ty go polecasz dosłownie do wszystkiego

delikatnie przepłukałeś ziemię w wannie no śmiech na sali haha
    szkoda że nie ma tu tematów w którym można umieszczać takie śmieszne rzeczy bo już byś był krULem wątku
    jeśli naprawdę uważasz że green sensation to dobry booster to uwierz mi że jeszcze daleka droga przed tobą.

na pewno nie dziś, na pewno nie jutro. ale zobaczysz, przyjdzie taki dzień że wspomnisz moje słowa i powiesz sobie po cichutku pod nosem że ten chuj venom miał wtedy rację.

10. Szklanka wody była przenosnią mającą Ci uświadomić że nie wiesz w jaki sposób przepłukałem ziemię...wiesz tylko że była w wannie...ale skoro twierdzisz że wypłukałem w chuj nawozu a potem przez 70 dni leciałem na samej wodzie to strach pomyśleć co by było gdybym nie wypłukał...nie wiem co masz na myśli pisząc zastąpić nawozy na flo ale w odpowiednich proporcjach z dobrym nawozem podstawowym na flo da się zastąpić inne nawozy i cały czas piszę że tak zaleca producent i ja tak robię...zrobiłem tak przy poprzedniej uprawie i nie żałuję a pisałem od samego początku że łączę go z terra flores...nigdy nie napisałem że to dobry booster tylko że dobry preparat 4w1 a polecałem go jako organiczne pk...to Ty z dupy napisałeś że to średni booster a ja nie odnosiłem się w ogóle co do jakości gs jako boostera chociaż twierdzę że jest tak samo dobry jak inne boostery...u mnie teraz w połączeniu z terra flores pełni rolę głównie pk a boostera przy okazji...nie wykluczone że nie dorzucę jeszcze innego boostera pod koniec flo...no to tak podsumowując : czy da się zastąpić nawozy na flo podając roślinie gs+terra flores i czy można polecić gs jako organiczne pk? Ważne jest głównie drugie pytanie bo od tego się zaczęło zanim postanowiłeś zmienić temat rozmowy na zakaz reklamowania green sensation:)

11. Jakieś porady odnośnie mojego zapytania?

ps: zakupiłem PLAGRON GREEN SENSATION, BOOST 100ml

Tak kolega zareklamował że powstrzymać się nie mogłem. Z czym do zmieszać z biobizz a?

:santa:

12. Gs możesz łączyć ze wszystkimi nawozami tylko musisz ostrożnie dobierać dawki kiedy mieszasz z innymi stymulatorami kwitnienia żeby PK nie przedawkować...możesz potraktować gs jako booster i lać dopiero pod koniec flo a możesz dobrać odpowiednie dawki z podstawowymi nawozami na flo i lać wcześniej (ja tak robię:) )...a z nawozami biobizz to juz do pana Venoma:)

13. Tak chcę z podstawowymi zamiast mineralnego PLAGRON PK 13/14.Dawkę chciałem lać maxymalną bo panie miały braki fosforu i potasu ...

A chętnie opinii wysłucham :rastaman:

14. niby ciężko gs przedawkować bo to nawóz organiczny ale pełna dawka na pierwszy raz to chyba nie jest dobry pomysł:) pełną dawkę to tak po drugim tygodniu flo albo i później jak roślinka mała...a w jakiej fazie te Twoje planty i jakie duże?

15. unnamed.jpg
    9 tydzień :karmi:

16. A to wal pełną dawkę i obserwuj jak się szroni ładnie:) a masz miernik ec/tds żeby wiedzieć ile nawozu podstawowego dolać?

17. Czytałem tylko o mierniku ec...Mam tylko ph metr .Myślałem że jeśli chodzi o nawóz to tabele wystarczą?

:cojej:

18. No miernik ec i tds-3 to praktycznie to samo tylko podaje wartość w innym systemie:) ale oba mierzą ilość nawozu w roztworze...gs nie zajmuje dużo miejsca w roztworze pomimo sporej ilości pk i w takiej fazie możesz spokojnie jeszcze coś do roztworu dorzucic tylko bez przesady i nie nawozy z dużą ilością pk a raczej takie co mają wszystkiego po trochu...nie no tabela to taki ogólnik tylko...jak zaczynają występować braki to zmieniasz proporcje nawozów w roztworze tak żeby uzupełnić dany składnik a miernik się wtedy przydaje żeby wiedzieć ile masz nawozu w nawozie:)

• Lubie to x 1
  19. wystarczy...i tak lepszy niż mój:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...