1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Mikołajkowy Open Seeds

Dyskusja w dziale Konkursy i open seedy rozpoczęta przez ZIELONA w dniu 10.12.2017

1. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

:santa:

W mroźną noc grudniową
    Wśród śnieżnej zamieci
    Para reniferów
    Z nieba do nas leci

Ciągną piękne sanie
    W złocistym zaprzęgu
    A w saniach Mikołaj
    I worek prezentów

Święty Mikołaju
    Na Ciebie czekamy
    Przez okno zmarznięte
    Ciągle wyglądamy

:santa:

Moi Drodzy

Mikołaj obdarował Nasze Forum workiem prezentów

Dla każdego z Was brodaty przygotował pakiet automatów.

OS ma charakter otwarty i adresowany jest do osób chętnych przetestować nowe geny Naszego Kolegi Grzecha * Grzech Grow Seeds

Zachęcamy was do zamieszczania swoich zgłoszeń spośród których wybierzemy kilku szczęśliwców i obdarujemy ich pakietem niespodzianką ;d

Na zgłoszenia czekamy od dziś przez 14 dni czyli do Wigilii ( 24 Grudnia 2017 godzina 0:00)

* Zgłoszenia oferujące przeprowadzenie FR z testu mają pierwszeństwo
    .

Do dzieła

10 people like this.
  2. grassmaster2k

grassmaster2k Błyskotlwy

zgłaszam się, mam już pare pestek od Grzesia na out 2018 ale nowe geny chętnie przetestuję i fotorelacja na pewno będzie ;d

3. Komando

Komando Geniusz

O jak super że Grzesie ;d zgłaszam się obowiązkowo

4. GoHan

GoHan Moderator Moderator

ja również się zgłaszam!!!! od Grzesia zawsze af przyjmę ;)))))))) też postaram się o GL :0

5. Mroczny

Mroczny Weteran

I ja przytuliłbym parę automatów do lodóweczki bo zapasy powoli się kończą.Co do fotorelacji zapewne jakąś by się zrobiło po zaplanowanych projektach.Może lodówka 4 GGS ów by poleciała.

Last edited: 10.12.2017
  6. APACH

APACH STEEL FISTS!

witam
    chetnie sie pisze na afki od ggs
    testowalem juz pafy ktore daly swietnej jakosci susz teraz przydalo by sie sprawdzic automaty :)
    relka bedzie na nowy sezon :]
    pozdro APACH

7. Lubię Matme

Lubię Matme Autorytet

Z chęcią przetestuje je pod nowymi świątecznymi ledami
    :odlot: oczywiście z foto relacją :Paczka:

8. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

To i ja. Fr będzie.

9. Medicum89

Medicum89 Expert

zglaszam sie za nie glugo koncze aktualna fr i mialrm wrzucac ponownie hindu kusha od grzesia ale moge cos innego wrzucic . box to 30x30x60 i cob 50w. A tu fotka z hindu kush

10. Bobr

Bobr Dyskutant

Zgłaszam się;d Chętnie przetestuje na Out oczywiście fotorelacja będzie;d

11. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Jeszcze nie mialem okazji testowac,bardzo chetnie cos posadze;d

12. Zielarz Gepard.

Zielarz Gepard. Inspiracja

Kończę właśnie jeden projekt :) i chętnie poleciałbym następny na tych pestkach , fr prowadzona będzie yool :)

13. Gandalf.

Gandalf. Expert

zgłaszam się, na profilu mam udokumentowane 3zakończone fotorelacje indoor, jedna na 3/4 bo jeszcze trwa, są to growy na większą ilość krzaków hps400/600 a w planach kolejne , oraz 2 większe outy i jednego mniejszego, z pewnością kiedyś udokumentuje poprzednie lata z indora i outa więc bd tego więcej
    chętnie przetestowałbym siuwaks od grzesia na spocie i na i indorze od razu a na dworze jak się sezon zacznie
    pozdro na robocie

14. Eazy-E

Eazy-E Wiedza nadprzyrodzona

W zeszłym sezonie byłem bardzo zadowolony z auto diesel od Grzesia, więc z chęcią sprawdzę jakąś nowość.

15. v3nom

v3nom Weteran

w boksie siedzą teraz 4 GGs'y i ładnie idą więc będę zadowolony z jego paczuszki ponownie.
    Poprzednia Sweaty betty miała takiego kopa że musiałem wrzucić ją ponownie, kozackie jaranko :)

Więcej Grzechów nie pamiętam :) :) :)

16. zipsklad87

zipsklad87 Autorytet

Tez się zgłaszam i chętnie przeprowadze fr :)

17. Mr.MJ

Mr.MJ Autorytet

Chętnie przygarnę choćby pojedyncze sztuki i oczywiście przeprowadzę z nich FR po dłużej przerwie od ogrodnictwa ;d

18. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Póki co mam 3 fotorelacje na oucie 3 lata z rzędu robione i chętnie zrobię następną z pestkami Grzesia których jeszcze nie miałem ;]

19. GRyf

GRyf Tuptuś

Zgłaszam się FR oczywiście będzie

20. Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski Majster :v

Również się zgłaszam! Fotorelka jak najbardziej ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi