1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Migrena po długim okresie intensywnego palenia

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez Sinister w dniu 26.11.2018

1. Sinister

Sinister Zagubiony

Witam,

Jestem ciekaw, czy Was też to czasami spotyka. Nie mam tu na myśli tzw. "weed hangover", o którym jest wszędzie pełno. Przez całe życie nie wiedziałem czym naprawdę jest migrena. Miewałem bóle głowy (jak każdy), ale do prawdziwej migreny było im daleko. Od kilku miesięcy zauważyłem, że jeśli palę dziennie po 2-3g przez tydzień, pod koniec tygodnia po zapaleniu chwyta mnie prawdziwa migrena, która trwa przez 2 - 3 dni. Wiąże się to ze światłowstrętem oraz bardzo silnym bólem głowy, który nie ustaje nawet po położeniu się i próbie zaśnięcia. Zaznaczam, że ten stan nie występuje KOLEJNEGO dnia po zapaleniu, tylko niedługo po zażyciu. Zrobiłem sobie takie dwie tygodniowe sesje w ostatnich miesiącach i dwa razy mnie to spotkało 6 lub 7 dnia palenia.
    Mieliście też coś takiego? Wiem, że co za dużo, to niezdrowo, ale wiele osób uważa, że zioło (głównie CBD) powinno wręcz pomagać na migrenę, a nie ją wywoływać.

2. Co dokładnie palisz i z jakiego źródła to masz? Mi na migrenę pomagają olejki CBD, tylko trzeba pamiętać, że zalecana dzienna porcja to dwa razy po 1 kropli. Dobre olejki np. CannabiGold są tutaj https://konopteka.pl/

nasiona marihuany, nasiona konopi