Miejscówka idealna, tylko te cholerne ambony...

QueOneQue 12.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. QueOneQue

QueOneQue Tuptuś

Siemanko, po trzech chudych sezonach na słabo nasłonecznionych spotach postanowiłem znaleźć miejscówkę idealną. Dalego zacząłem poszukiwania już teraz. Trafiłem na coś pięknego, spocik na polanie. Od północy wyższe drzewa. Od południa, wschodu i zachodu wysokie chaszcze. Gdzieniegdzie niskie drzewka iglaste. Blisko strumyka, i rzeki. Pole uprawne oddalone jest z pół kilometra. I teraz wada; niedaleko spota znajduję się ambonka myśliwska. Z tym że jest dość stara i podniszczona. Nie mam pewności czy z niej korzystają. Wpadł mi taki pomysł żeby przewrócić drabinkę i wrócić w marcu zobaczyć czy ją postawili z powrotem. Dodam że po drugiej stronie rzeki stoi nowiutka ambona (spot z niej niewidoczny) postawiona w tym roku. Możliwe że zrezygnowali z tej obok mnie na rzecz nowej? Jeśli ktoś jest obeznany w temacie myślistwa proszę o rady bo jestem zielony. Oni tam się turlają po tych chaszczach za zwierzyną czy tylko sypią nabojami z ambonek? W jakich godzinach polują, kiedy jest sezon?

2. redisTUO

redisTUO Zagubiony

Nie znam się na myślistwie ale miałem tego roku spota jakies 50m od ambony. w moim rozumowaniu leśniczy idzie do ambony swoja sciezka a nie przez chaszcze dlatego postanowiłem tam sadzic. Wrocilem wlasnie ze spota w lesie mijałem dwóch myśliwych z psem a jest godzina 13:00. Na innym spocie spotkałem gościa co se kladke robil przez strumyk z którego czerpałem wode, jakies 30m od spota, generalnie kuwa nie mam gdzie sadzic i dupa dupa trza nad inem pomyslec

3. QueOneQue

QueOneQue Tuptuś

U mnie to samo, nie ma gdzie. Ogólnie ambona na ambonie, do tego stawy czyli wędkarze. Jak już znajdę coś fajnego to pełno śmieci. A tych myśliwych to na ścieżce spotkałeś?

4. Jak sama ambona stoi na przeszkodzie to rozwal szczeble drabiny tak by nie dało sie wejsc i spokojna glowa.

5. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Nie wrzucaj tam 3 metrowych sezonów tylko z 10 auto i nie będzie problemu

6. Ogólnie to wiadomoa ze miejscówki idealnej to ni mo ,bo jak Ty tam wleziesz to kazdy inny tyż.
    Co do myśliwych to są popierdoleni ludzie i jeszcze CIę odszczelą choc oficjalnie musz zidetyfikowac do czego strzelają :)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...