Miejsce kiełkowania.

biter 28.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cześć. W tym roku chcę sprobowac swoich sił z sadzeniem. Mam pytanko nad którym zastanawiam się jakiś czas...

Kiełkowanie w ciemności - wiadomo. Ale gdy wyjdzie roslinka z ziemi to lepiej żebym ją trzymał i oświetlał w drewnianej skrzyni, czy termicznej torbie na jedzenie? :P Może to i to jest złym pomysłem? Podzielcie sie wiedzą.

2. Lepiej żebyś dał na outdoor xd

3. Pytanie dziwne, napisane pod publikę, coś w stylu nabijanie postów za chwilę z tego konta poleci jakieś polecenie sklepu.
    Odpowiedź dupska z avatarem w stylu kutas jeszcze lepsze.
    Co on ma dać na outdoor wykiełkowane nasiona, musi podchować większe sadzonki i wtedy na spota outdoor.
    Czytam te forum cały czas, czasem coś napiszę. I wydaje mi się że w ostatnim czasie zaczytają tutaj pisać agencje SEO, które piszą głupoty żeby tylko pisać a później linkować i polecać sklepy które im to zleciły.

• HAHA XD x 1
  4. Bagno wykiełkowane nasiono tez można dać na spota ...

5. Robale i ślimaki szybo je zniszczą. Nawet większe sadzonki są narażone na zjedzenie przez zwierzęta (sarny). Na spota daje się większe odchowane sadzonki, które przetrwają objedzenie przez ślimaki.

6. Spokojnie chłopaki, serio pytam... Torba termiczna na jedzenie da rade?

7. polecam po wykiełkowaniu, potrzymać na parapecie niech troche podrosną wtedy możesz dać na outdoor. Bądź możesz wykiełkowane nasiono wrzucić od razu na spota, ale dużych szans nie dostaniesz żeby coś wyszło z tego.

• Lubie to x 1
    • Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...