Medyczny automat,problem z ratio thc:cbd

RastaMann 24.12.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Witam,zaczynają mnie interesować szczepy z dużą ilością cbd. Szukam na następne grow takich odmian i zbieram informację dlatego zapraszam do wypowiedzi. Interesują mnie odmiany które są bogate w thc ale chciałbym żeby cbd wyrabiało czyli powinno go być więcej. Na jakich proporcjach skupić się i na jakim ratio ?
    Mówiąc ogólnie to mam przewlekły problem ze zdrowiem i wygląda na to że będę musiał zaprzyjaźnić się z mj na dłużej. Cbd ma chronić przed ewentualnymi skutkami ubocznymi thc których jak na razie nie odczuwam zbytnio ale warto na przyszłość o tym pomyśleć. Na razie nie ma być typowo medycznie więc odrzucam odmiany które mają po 1 % thc czy 3% ale nie wykluczam ich na przyszłość. Ile tego thc powinno być przy dużej ilości cbd ? Np 9% thc i 10 cbd ?
    Chyba że znacie jakieś ciekawe szczepy które są bogatsze w te kanabinoidy. Kolejne pytanie jest takie czy informacje w opisach na temat kanabinoidów a szczególnie cbd są rzetelne ? Pytam ponieważ na niektórych seedbankach jest dokładnie określony a w innych przy tej samej odmianie pisze cbd-mało,średnio,dużo.

2. pierwsze jakie masz problemy zdrowotne :< ??
    https://www.taniesianie.pl/Auto-Somango polecam z spokojnym sumieniem widac ze seedbank nie ogarnia co sprzedaje bo masakra fajne to ,
    powiem moze jak było kilka lat temu ...tak sie zaczyna zakupilem 3 pechy weg--->flo ---> kosa standart
    pale sciaglem nowe transformersy i nachapany jak reksio na szynke na nie
    lezały transormersy 6 dni ( suszylem somango) specjalnie by zajarac do filmu
    to zajaralem ...5-10 min nic ok buch,buch wl film, jeblo mnie
    film leci a ja sie pacze w sciane i 0 problemow 0 bolu raczkow ( po pracy ) nic po ok 1 h pacze film leci to przypalilem i paczylem sie nie w tv 42 cale tylko w sciane i bloga blogosc , palilem cbd kilkanascie rodzaii ale takie co to trza przezyc by uwierzyc 0 problemow 0 bolu 0 zainteresowania niczym total free mind and body

3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Problemy to obstruacyjny bezdech senny i problemy bólowe/mięśniowe. Możliwe że ból i problem z mieśniami wynika to z bezdechu bo może być tak że jestem niedotleniony.Robię ćwiczenia i wtedy jest lepiej ale jak wstaję z rana to znów gorzej. Piję chlorofil żeby się dotlenić,ciężko to zdiagnozować i poza zabiegami czasem się to udaje ogarnąć (mój tata jest po 2 i nic) zostaje maszyna do dotleniania na noc ale za taką dziękuję no chyba że wyjścia nie będzie co nie znaczy że nie będę z tym nic robić. Powiedzmy że najbliższą przyszłość potrzebuję najbardziej odpowiednich dla mnie szczepów by sobie ulżyć a nie zaszkodzić.
    To somango co wysłałeś widzę że cbd ma niskie,poszukam o tym dokładniejszych informacji i dzięki za linka i opis ale bardziej chyba zależy mi na cbd wyższym niż thc żeby wyrabiało.

4. lipton trochu ale 14zeta to nie pieniadz za szt kup 3 :D
    myslisz ze ja to kupowałem dla cbd ale wyszlo jak wyszlo

idz do baru tlenowego jak masz takie cos u siebie w miescie

5. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ćwiczenia z fizjoterapii myślę że mnie dotleniają ale o barach tlenowych pierwsze słyszę,obczaję temat jednak bardziej zależy mi na spokojnym śnie i medycznych odmianach jak wyżej napisałem dopóki tego mi jakiś doktorek nie ogarnie. Więc jak ktoś ma jakieś ciekawe odmiany,najlepiej sprawdzone na sobie to proszę o info.

6. 4 real ? ja nascie lat temu dostalem prezent na 18tke all ex w barze tlenowym poo wizycie masakra ..swierze powietrze az nie palilem 3 dni szlugow

7. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Hmm ciekawe to jest co mi gadasz,jesli takie coś jest gdzieś u mnie to może skorzystam jednak myślę że w przepływie powietrza podczas spania może to nie pomóc. A jak reszta odmian które jarałeś z cbd bo wspominałeś o kilkunastu.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...