Medyczna marihuana - wszelkie info

Deep Root 19.07.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Informacja : „Medyczna marihuana”

  Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie informuje, że w dniu 07 lipca 2015 w Poradni Przeciwbólowej Hospicjum uruchomiono punkt konsultacyjny o nazwie „Medyczna Marihuana”.

  Ta nowa inicjatywa ma na celu pomoc osobom stosującym preparaty zawierające marihuanę do celów leczniczych w uzyskiwaniu informacji na temat leczenia. Lekarz i pielęgniarka będą udzielać konsultacji dotyczących właściwości farmakologicznych kanabinoidów pochodzenia roślinnego, roli układu kanabinoidowego w funkcjonowaniu organizmu, poznanych i oczekiwanych zastosowań leczniczych.

  Innym kierunkiem działań punktu jest analiza doniesień naukowych dotyczących medycznych zastosowań marihuany i działalność edukacyjna w tym zakresie skierowana do lekarzy i społeczeństwa.

  W założeniu, punkt konsultacyjny, oprócz bezpośredniej pomocy chorym i lekarzom ma gromadzić informacje naukowe, analizować oczekiwania pacjentów i sposób ich zaspokajania, gromadzić dane pozwalające na racjonalne kreowanie „polityki” państwa i służby zdrowia wobec stosowania marihuany do celów medycznych w naszym kraju.

  Konsultacje udzielane są w siedzibie Poradni Przeciwbólowej Hospicjum – ul Rtm. Pileckiego 105,
  02 – 781 Warszawa lub telefonicznie : 225440677 w środy od godz. 9: 00 do 13: 00 lub mailowo – jerzy. jarosz@fho.org.pl
   
  • Lubie to x 1
 2. CharlieTango

  CharlieTango Użytkownik

  Edukować, sadzić, zalegalizować ;)
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...