1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Marsz Niepodległości 2017

Dyskusja w dziale Polityka rozpoczęta przez Wielki Zdrowy Topas w dniu 13.11.2017

 1. Wielki Zdrowy Topas

  Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

  Jestem pod wrażeniem przemówienia Jacka Miedlara. Facet ma jaja i potrafi nosić tłumy. Jeśli tacy ludzie jak on czy Jerzy Zięba ,Jerzy Jaśkowski , Hubert Czerniak , Paweł Bednarz i wielu innych będą informować i uświadamiać ludzi że cały czas jesteśmy pod żydowskim zaborem (wszyscy nasi politycy są żydowskiego pochodzenia i ukrywają się pod polskimi nazwiskami), to wierzę,że w końcu nie będą w stanie już nas kontrolować i żadne kary zakazy czy nakazy i inne straszenie nie pomogą im.

  https://www.youtube.com/watch?v=Z_b-wlJu2tY

  A tak po za tym to aż trudno uwierzyć,że w Niemczech chcą utworzyć 3 płeć i jeszcze kombinują z legalizacją pedofilstwa okurwa
   
  1 person likes this.
 2. ZjaranyRasta

  ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

  Nikt nikogo nie uświadomi bo nikt nie jest głupi ioczywoste jest to ze stare pokolenie będzie za swoim nawet liberalny pokoleniem a nasze będzie za naszym pokoleniem na szczenię złodzieje powoli idą w odstawke i nasze zdanie zaczyna się liczyć
   
 3. Stary Zgreed

  Stary Zgreed Banned

  Dla mnie sprawa wygląda jasno...dzisiaj siewcy prawdy i agitatorzy w imię ojczyzny i jej dobra,zwłaszcza gdy opozycja jest szczątkowa...jutro tacy sami oprawcy i złodzieje na stanowiskach jak i reszta,dbająca tylko jak napchac własne kieszenie.Niestety Polska i jej obywatele to dalej ciemnogród,który ciągle ''marzy'' o ''prawdziwej demokracji'' z silnym przywódcą na czele...a tak naprawdę to wszystko to jeden burdel z wszechobecną medialno-polityczną papką ,która ma tylko za zadanie skłócić i otępić obywateli,którzy zamiast wziac sprawy we własne ręce,to siedzą i czekają,aż ktoś to zrobi za nich.
   
  1 person likes this.
 4. SLP

  SLP Forumowy guru

  Myślę że niepodległość zachowamy do puki są patrioci w PIS, a wyprzedaż państwowej własności została zatrzymana z chwilą ustąpienia PO...
  Pieniądze przeznaczane są na uzbrojenie, energetykę, infrastruktura, rolnictwo....... minus wydatki z przekrętów, ale może uszczelni się to.......

  Może ktoś coś więcej wie o uzbrojeniu, o tym co posiadamy na tę chwilę, jak wypadamy na tle pozostałych Państw. Wiem ze modernizujemy od jakiegoś czasu arsenał, i technologicznie chyba nie wyglądamy pod tym względem najgorzej ?

  Energetycznie też zabezpieczenie jakieś posiadamy dzięki Kaczyńskiemu, bo to on zapoczątkował projekt powstania Gazoportu na północy kraju. Ilość gazu tam regazyfikowanego rocznie wynosi do 7,5 mld m3. W Polsce roczne zużycie to 17,1 mld m3, jest plan rozbudowy i wybudowania kolejnego takiego obiektu.
  To dobry kierunek gdy Rosja omija nas gazociągiem NordStream.

  Infrastruktura, powstają nowe odcinki dróg autostrad ale, co z tego jeśli przejazd płatny jest.

  Podnoszenie podatków, nakładanie nowych "Danin".., jak się to ma do płacy minimalnej, chyba każdy wie.

  Więcej pieniędzy na NAUKE. Ten kraj powinien zrzeszać naukowców i technologicznie rozwijać się, technologia jutra to PRZYSZŁOŚĆ.
   
  1 person likes this.
 5. Fubar

  Fubar Wiedza nadprzyrodzona

  Co do Jacka Międlara to spoko, ale z tego co wiem, to jednak ludziom się za bardzo nie podobała tak duża dawka religii na Marszu. Ale nie chce gównoburzy tu zaczynać kręcić więc w tym temacie skończe może ;d

  Byłem na Marszu, po raz kolejny okazało się, że media to sku%^&$yńskie hieny. Obok mnie gościu palił race, gdy się dopalała to położył przy krawężniku. Wtedy od razu podbiegło 2 albo 3 (nie pamiętam) "fotografów" i z odległości 1-2m obcykali ją z każdej strony. Pewnie pojawią się te zdjęcia w jakiejś gazecie z informacją, że "sceny jak z wojny", ogień, błyski, niebezpieczeństwo ;d Szkoda, że obok na Marszu przechodzili ludzie w wieku i 70lat i tacy z małymi dziećmi za ręke. No ale tego pewnie nie pokażą, Marsz ma się kojarzyć z faszystami i niebezpieczeństwem ;d

  Szkoda, że pogoda troche nie dopisała. No i tyle.
   
  1 person likes this.
 6. marcopolo

  marcopolo Weteran

  Marsz Niepodleglosci???? dobre sobiehaha,nastepna okazja by dzielic spoleczenstwo.Dla mnie skrajne ruchy,bez znaczenia czy lewicowe,czy prawicowe sa przejawem radykalizmu,a to nie prowadzi do niczego dobrego.Jesli chodzi o zaslugi braci K....,w tworzeniu silnego panstwa,coz obiecanki cacanki a glupiemu radosc:>.Moim zdaniem jesli u wladzy nadal beda politycy ze starego rozdania,nadal bedzie robione wszystko na pokaz,i pod publike tylko po to, by nastepnych wyborach pozyskac jak najwiecej glosow i pozostac przy korycie.:karmi:
  Sorki ale gdy slucham/czasami/ wypowiedzi ministrow obecnego rzadu,a zwlaszcza Antka,to nie wiem czy nie powinno byc obowiazkowych badan psychiatrycznych dla kandydatow na stanowiska ministerialne:Pala:
   
  3 people like this.
 7. Wielki Zdrowy Topas

  Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

  Pewnie pokażą to w gazecie wyborczej z tytułem ,,bandyci z marszu palą Warszawę'' ;d

  --- Dodano ---

  Marcopolo dlaczego uważasz,że marsz niepodległości ma dzielić Polaków? Przecież jest to jedyne święto które jednoczy i spotykają się takie tłumy. W jaki sposób ma nas dzielić bo nie rozumiem? Kto jest przeciwko?
   
  3 people like this.
 8. SLP

  SLP Forumowy guru

  Każdy ma czasem stareotypowe poglądy, ale Pan Kaczyński zalegalizował medyczna marihuanę, dzięki staraniom Pana "leroya" Marca, tak więc Pan Kaczyński nie jest ignorantem na pewno.

  Zgadzam sie z tobą ale, nie w kewstii Pana Macierewicza. Wielu ministrów, prezydentów miast, prezesów spółek.... to osoby bez kompetencji, doświadczenia, z ogólnie ze złym nastawieniem, co jest szkodliwe dla wszystkich "lemingów";d
   
 9. Wielki Zdrowy Topas

  Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

  SLP bez urazy ale nic nie rozumiesz. Politycy z Pisu nie są Polakami. Ich celem jest zniszczenie Polski. Marihuana jako lek sativex oczywiście z Izraela została niby zalegalizowana ale nie i tak niedostępna. Taki trik dla głupich polaków co łykają wszystko co im się powie w tv.

  https://www.youtube.com/watch?v=K0ezBBZ3QSw

  I CIEKAWOSTKA DLA WYTRWAŁYCH
  4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
  Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
  Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
  Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
  Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
  Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości “pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
  W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
  Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
  W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
  Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
  Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
  Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
  Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
  Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
  Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
  Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
  Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
  Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
  Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
  2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
  Plany Żydów:
  - wyniszczyć kraj finansowo;
  - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
  - zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;
  - “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
  - wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
  - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
  To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.

  Opracował Ryszard Nowak


  Źródło Prawdziwe nazwiska “elity polskiej”
   
  1 person likes this.
 10. TheSpecialOne

  TheSpecialOne Expert

  Na moje to za rok powinno być jeszcze więcej ludzi na marszu :) niektórzy nie rozumieją ze zachód nam zazdrości za to ze Polska jest polska ma swoją wartość i jej nie sprzeda :) i proszę bardzo co pierdola ze na ulicę wychodzą faszysci haha ;d

  https://m.youtube.com/watch?v=DCsn-bHgnPA
   
  1 person likes this.
 11. SLP

  SLP Forumowy guru

  Ale jeśli chodzi o legalizację medycznej marihuany to, prawdopodobnie PIS ją przyjął bo szuka oszczędności w służbie zdrowia.
   
 12. TheSpecialOne

  TheSpecialOne Expert

  Teraz w TVP 1 leci ciekawy program na ten temat...
   
 13. Stary Zgreed

  Stary Zgreed Banned

  Mam kumpla dobrego, na Marsz Niepodległości jeździ od dawna i co roku...jak się zapytałem czy jeżdzi tam okazać swój patriotyzm,to odparł,że Patrioci nie istnieją od 1947r, i że ta cała polityczna-patriotyczna-bzdura ,która się tam pojawia to opium dla tępych mas.On się tam pojawia co roku,bo to jedyna taka manifestacja w Polsce,gdzie może w końcu się ponapierdalać legalnie ze znienawidzoną Policją... hehe.