Marsz Niepodległości 2017

Wielki Zdrowy Topas 13.11.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Jestem pod wrażeniem przemówienia Jacka Miedlara. Facet ma jaja i potrafi nosić tłumy. Jeśli tacy ludzie jak on czy Jerzy Zięba ,Jerzy Jaśkowski , Hubert Czerniak , Paweł Bednarz i wielu innych będą informować i uświadamiać ludzi że cały czas jesteśmy pod żydowskim zaborem (wszyscy nasi politycy są żydowskiego pochodzenia i ukrywają się pod polskimi nazwiskami), to wierzę,że w końcu nie będą w stanie już nas kontrolować i żadne kary zakazy czy nakazy i inne straszenie nie pomogą im.

  https://www.youtube.com/watch?v=Z_b-wlJu2tY

  A tak po za tym to aż trudno uwierzyć,że w Niemczech chcą utworzyć 3 płeć i jeszcze kombinują z legalizacją pedofilstwa okurwa
   
  • Lubie to x 1
 2. ZjaranyRasta

  ZjaranyRasta Tuptuś

  Nikt nikogo nie uświadomi bo nikt nie jest głupi ioczywoste jest to ze stare pokolenie będzie za swoim nawet liberalny pokoleniem a nasze będzie za naszym pokoleniem na szczenię złodzieje powoli idą w odstawke i nasze zdanie zaczyna się liczyć
   
 3. Stary Zgreed

  Stary Zgreed Zagubiony

  Dla mnie sprawa wygląda jasno...dzisiaj siewcy prawdy i agitatorzy w imię ojczyzny i jej dobra,zwłaszcza gdy opozycja jest szczątkowa...jutro tacy sami oprawcy i złodzieje na stanowiskach jak i reszta,dbająca tylko jak napchac własne kieszenie.Niestety Polska i jej obywatele to dalej ciemnogród,który ciągle ''marzy'' o ''prawdziwej demokracji'' z silnym przywódcą na czele...a tak naprawdę to wszystko to jeden burdel z wszechobecną medialno-polityczną papką ,która ma tylko za zadanie skłócić i otępić obywateli,którzy zamiast wziac sprawy we własne ręce,to siedzą i czekają,aż ktoś to zrobi za nich.
   
  • Lubie to x 1
 4. 2515

  2515 Zagubiony

  Myślę że niepodległość zachowamy do puki są patrioci w PIS, a wyprzedaż państwowej własności została zatrzymana z chwilą ustąpienia PO...
  Pieniądze przeznaczane są na uzbrojenie, energetykę, infrastruktura, rolnictwo....... minus wydatki z przekrętów, ale może uszczelni się to.......

  Może ktoś coś więcej wie o uzbrojeniu, o tym co posiadamy na tę chwilę, jak wypadamy na tle pozostałych Państw. Wiem ze modernizujemy od jakiegoś czasu arsenał, i technologicznie chyba nie wyglądamy pod tym względem najgorzej ?

  Energetycznie też zabezpieczenie jakieś posiadamy dzięki Kaczyńskiemu, bo to on zapoczątkował projekt powstania Gazoportu na północy kraju. Ilość gazu tam regazyfikowanego rocznie wynosi do 7,5 mld m3. W Polsce roczne zużycie to 17,1 mld m3, jest plan rozbudowy i wybudowania kolejnego takiego obiektu.
  To dobry kierunek gdy Rosja omija nas gazociągiem NordStream.

  Infrastruktura, powstają nowe odcinki dróg autostrad ale, co z tego jeśli przejazd płatny jest.

  Podnoszenie podatków, nakładanie nowych "Danin".., jak się to ma do płacy minimalnej, chyba każdy wie.

  Więcej pieniędzy na NAUKE. Ten kraj powinien zrzeszać naukowców i technologicznie rozwijać się, technologia jutra to PRZYSZŁOŚĆ.
   
  • Lubie to x 1
 5. Fubar

  Fubar Zagubiony

  Co do Jacka Międlara to spoko, ale z tego co wiem, to jednak ludziom się za bardzo nie podobała tak duża dawka religii na Marszu. Ale nie chce gównoburzy tu zaczynać kręcić więc w tym temacie skończe może :D

  Byłem na Marszu, po raz kolejny okazało się, że media to sku%^&$yńskie hieny. Obok mnie gościu palił race, gdy się dopalała to położył przy krawężniku. Wtedy od razu podbiegło 2 albo 3 (nie pamiętam) "fotografów" i z odległości 1-2m obcykali ją z każdej strony. Pewnie pojawią się te zdjęcia w jakiejś gazecie z informacją, że "sceny jak z wojny", ogień, błyski, niebezpieczeństwo :D Szkoda, że obok na Marszu przechodzili ludzie w wieku i 70lat i tacy z małymi dziećmi za ręke. No ale tego pewnie nie pokażą, Marsz ma się kojarzyć z faszystami i niebezpieczeństwem :D

  Szkoda, że pogoda troche nie dopisała. No i tyle.
   
  • Lubie to x 1
 6. marcopolo

  marcopolo Moderator Staff Member

  Marsz Niepodleglosci???? dobre sobiehaha,nastepna okazja by dzielic spoleczenstwo.Dla mnie skrajne ruchy,bez znaczenia czy lewicowe,czy prawicowe sa przejawem radykalizmu,a to nie prowadzi do niczego dobrego.Jesli chodzi o zaslugi braci K....,w tworzeniu silnego panstwa,coz obiecanki cacanki a glupiemu radosc:>.Moim zdaniem jesli u wladzy nadal beda politycy ze starego rozdania,nadal bedzie robione wszystko na pokaz,i pod publike tylko po to, by nastepnych wyborach pozyskac jak najwiecej glosow i pozostac przy korycie.:karmi:
  Sorki ale gdy slucham/czasami/ wypowiedzi ministrow obecnego rzadu,a zwlaszcza Antka,to nie wiem czy nie powinno byc obowiazkowych badan psychiatrycznych dla kandydatow na stanowiska ministerialne:pala:
   
  • Lubie to x 3
 7. Pewnie pokażą to w gazecie wyborczej z tytułem ,,bandyci z marszu palą Warszawę'' :d

  --- Dodano ---

  Marcopolo dlaczego uważasz,że marsz niepodległości ma dzielić Polaków? Przecież jest to jedyne święto które jednoczy i spotykają się takie tłumy. W jaki sposób ma nas dzielić bo nie rozumiem? Kto jest przeciwko?
   
  • Lubie to x 3
 8. 2515

  2515 Zagubiony

  Każdy ma czasem stareotypowe poglądy, ale Pan Kaczyński zalegalizował medyczna marihuanę, dzięki staraniom Pana "leroya" Marca, tak więc Pan Kaczyński nie jest ignorantem na pewno.

  Zgadzam sie z tobą ale, nie w kewstii Pana Macierewicza. Wielu ministrów, prezydentów miast, prezesów spółek.... to osoby bez kompetencji, doświadczenia, z ogólnie ze złym nastawieniem, co jest szkodliwe dla wszystkich "lemingów";D
   
 9. SLP bez urazy ale nic nie rozumiesz. Politycy z Pisu nie są Polakami. Ich celem jest zniszczenie Polski. Marihuana jako lek sativex oczywiście z Izraela została niby zalegalizowana ale nie i tak niedostępna. Taki trik dla głupich polaków co łykają wszystko co im się powie w tv.

  https://www.youtube.com/watch?v=K0ezBBZ3QSw

  I CIEKAWOSTKA DLA WYTRWAŁYCH
  4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
  Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
  Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
  Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
  Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
  Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości “pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
  W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
  Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
  W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
  Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
  Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
  Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
  Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
  Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
  Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
  Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
  Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
  Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
  Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
  2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
  Plany Żydów:
  - wyniszczyć kraj finansowo;
  - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
  - zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;
  - “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
  - wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
  - zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
  To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.

  Opracował Ryszard Nowak


  Źródło Prawdziwe nazwiska “elity polskiej”
   
  • Lubie to x 1
 10. TheSpecialOne

  TheSpecialOne Błyskotlwy

  Na moje to za rok powinno być jeszcze więcej ludzi na marszu :) niektórzy nie rozumieją ze zachód nam zazdrości za to ze Polska jest polska ma swoją wartość i jej nie sprzeda :) i proszę bardzo co pierdola ze na ulicę wychodzą faszysci haha :d

  https://m.youtube.com/watch?v=DCsn-bHgnPA
   
  • Lubie to x 1
 11. 2515

  2515 Zagubiony

  Ale jeśli chodzi o legalizację medycznej marihuany to, prawdopodobnie PIS ją przyjął bo szuka oszczędności w służbie zdrowia.
   
 12. TheSpecialOne

  TheSpecialOne Błyskotlwy

  Teraz w TVP 1 leci ciekawy program na ten temat...
   
 13. Stary Zgreed

  Stary Zgreed Zagubiony

  Mam kumpla dobrego, na Marsz Niepodległości jeździ od dawna i co roku...jak się zapytałem czy jeżdzi tam okazać swój patriotyzm,to odparł,że Patrioci nie istnieją od 1947r, i że ta cała polityczna-patriotyczna-bzdura ,która się tam pojawia to opium dla tępych mas.On się tam pojawia co roku,bo to jedyna taka manifestacja w Polsce,gdzie może w końcu się ponapierdalać legalnie ze znienawidzoną Policją... hehe.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...