Mars Hydro

damiano2408 28.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, czy ktoś używa MH ts 600 lub ts 1000 i może werazic opinie?

Dzięki ✌

2. ts 1000 czytałem dobra opinie i jest cichy!

3. Dźwięk mi nie przeszkadza akurat, bardziej interesuje mnie jak sobie planty dają pod nim radę ;) W necie też widziałem, że niby daje rade, ale chciałem zasięgnąć info od Polskiego użytkownika ;)

4. Śmiało możesz kupować byle metraż nie był za duży gdyż jest to 150W panel

:)

• Lubie to x 1
  5. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

Testowales to wiesz?

Poszukaj opinii na innych forach, tutaj raczej nikt nie mial przyjemnosci testowania.
    Zagraniczne fora dadza Ci szersza perspektywe, poniewaz marsy sa sa popularne za granica i znajdziesz opinie uzytkownikow, a nie czytelnikow.

6. Przeczytałem chyba wszystko co możliwe, chciałem się jeszcze zorientować czy ktoś tu tego używa, ale zamawiam ;)

7. ja mam pare marsow 3000, moj pierwszy grow, wiec nie mam porownania ale roslinki ida pieknie.. z tego co sie orientuje, to chyba obecnie najlepze lampy kwantowe dostepne w europie (na pewno jakosc-cena).. tu jest link do ziomka uzywajacego ts 600

Last edited: 30.01.2020
  8. 2X 450W robi robotę .

:)

9. pare, znaczy kilka..;] ale zgadza sie - mam 2 na vega, na 32 roslinki, wydaje sie, ze daje rade, musialem nawet podciagnac swiatla nieco do gory, bo chyba za mocno dawaly... jutro mi powininen przyjsc miernik swiatla, bedzie mozna cos wiecej poweidziec jak efektywne te swiatelka sa...

10. Jakiś wypasiony,takie proste są dostępne za 20zł .

11. taki za 70 zeta.. nie jakas masakra, bardziej do jednorazowego uzytku, zeby wiedzic jak swiatelko daje i jak je wszystkie rozmiescic optymalnie.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...