Mars hydro 400w Led , 0.36m2 , spiritual punk fem , cotton candy fem, cataract kush fem . Dzieki wie

WujAs 04.09.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam Wszystkich w Mojej 3 Fotorelacji
    Wiec zaczynam Bezposrednio z czym bedziemy Miec do czynienia :

Wymiary Boxa : 0,36m2
    Doniczki 6 Litrowe :
    Zostana One Wymalowane brazowa Farba z zewnatrz by korzenie nie dostawaly Swiatla
    Ziarna Nabyte Od : Gnomsgarden
    Oswietlenie : Hydroponics T5 Propagation Grow Light 2 Red CFL Tube Reflector Kit for Tent | eBay
    Ziemia : Bio Bizz Organic
    Nawozy : Medi One , Massive bloom
    Woda : kranowka odstana dodatkowa napowietrzana
    Filter : Rhino
    Wentylacja : wlot Pasywny 2x , Wylot filter Rhino Mountain Air 250m3/hour
    Oswietlenie : 20/4
    Trening : LST + topping

Wiec Pierwsze 24h ziarna w Wodzie :[​IMG]

Nastepnego przerzucone na waciki :

Dzisiaj Rosliny zostana umieszczone w ziemie . Przedstawie zdjecia jak wyskocza z ziemie :

Czekam na wszelkie Opinie i zjebki .

• Lubie to x 2
    Last edited: 06.11.2014
  2. Ciekawe odmiany, siadam i czekam na kolejne up'y :D

3. Catarack kush no nieźle :D oczekuje up'ów. :D

• Lubie to x 1
  4. Panienki Juz W Ziemi :]

• Lubie to x 2
  5. brylant

brylant Zagubiony

No dobrze widziec ze juz wystartowales. Trxymam kciuki i jestem ciekaw tego katarakta mimo ze auto nie trawie to zobacze jak wyglada vs sezon

• Lubie to x 1
  6. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Fajne medyczne odmianki - z farcikiem ;]

* dla af lepszy FP 24 / 0 lub 20 / 4 lepszy plon i moc - ale jak kolega uważa ;]

• Lubie to x 1
  7. Japonki

Japonki Banned Zbanowany

Powodzenia.
    Jaka lampa?

8. W temacie jest

9. brylant

brylant Zagubiony

You sure? Bo jo tyz nie widzu... ;)

10. Crash_Kush

Crash_Kush Tuptuś

Jest przy oświetleniu link.
    Ja mam inne pytanie, zastosowałeś 1 taką lampę z 2 żarówkami po 5W? Czy ona da radę na tej powierzchni?

11. brylant

brylant Zagubiony

ja pierdziele nie mam pytan hehe slepota doslownie, sorry za spam

12. Podobno daje rade na 1m2 wiec powinno Byc w porzadku kolego

--- Dodano ---

Ty Cycu Jeden :] Hehehe

--- Dodano ---

Tam sa 2 zarowki Podwojne tak apropo Kolego , zobacz sobie na linka . jeszcze nie uzywalem ale chce sprawdzic Kolego

--- Dodano ---

Jak nie da rady zapodam 250cfl bo mam Ale kupilem po okazyjnej cenie wiec dlatego ja zapodalem

--- Dodano ---

Polece 20/4 Kolezanko , wlasnie slyszalem ze lepiej jest 3mac , no i oczywiscie slucham Fachowca :] Hehe Pozdro kolezanko

• Lubie to x 2
  13. Mamy Pierwsza Panne Na zewnatrz :] Dzien 1 :
    Temp ok 30 stopni
    wilgotnosc 75%
    Z tym ze temp jutro bedzie zbita po podlaczeniu wentylatora od filtra .
    Zdjecie Boxa :

--- Dodano ---

Dziwne 5 dzien a one jeszcze nie wyskoczyly. . . Stres:)

• Lubie to x 1
  14. Spokojnie :D cierpliwości :)

• Lubie to x 1
  15. Kolejna Panienka Zdecydowala Sie na wyjscie :
    Dzien 1 Cataract Kush

--- Dodano ---

Ok Ok to po prostu Stres HEhehhe

16. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Tuptuś

Moze oklej czyms te donice bo kozenie nie lubia swiatla najlepiej czarna tasma po co maja sie cofac niech rozrosna sie po calej donicy.

Ogolnie mowiac bardzo fajnie jeszcze pytanie mam co do FP czemu 20/6 a nie 20/4

• Lubie to x 1
  17. 20/4 :] Chyba oko mialem przymkniete jak to pisalem ;] Myslisz ze pomalowane Nie daja rady kolego ? zreszta nic mnie nie kosztuje okleic je czarna tasma , jutro to zalatwie na biegu . dziekowka za opinie

18. Wychodzi maleństwo ślicznie :D oklej tą taśmą. Czekam na kolejne upy. Powodzenia :D

19. brylant

brylant Zagubiony

Jakos bardzo bym sie nie przejmowal tymi donicami oklejonymi pomalowanymi czy golymi. Zanim korzenie porzadnie przerosna (wiem ze od razu cisna na boki ale naprawde nic zlego wie nie stanie jak korzen sie cofnie wglab przed swiatlem - patrz airpot) to gora nie dosc ze odpowiednio zasloni donice to i to malo intensywne swiatlo (w pojeciu cfl to mocne - najlepsze ale vs hps chociazby brak mu przenikania wiec malo intensywne dociera juz do korzeni) nie zrobi wielkiej krzywdy jesli w ogole jakas. W zwiazku z poprzednim zdaniem tez taka porada o ktorej sam sie dowiedzielm szukajac swiatla na wega - trzymaj je jak najnizsze do samego konca nie przekraczajac 30cm. A poza tym dobrze ze juz wychodza ;) powodzenia

20. 3mam Je blisko bo zauwazylem ze sie wyciagaja Male Damy , a z tym oklejeniem to kupie z funciaka jakas tasme i okleje duzo czasu to nie wezmie ... Cos zamula jedno ziarno... Nie wiem czy wyskoczy poczekam z 2 dni a jak nie to wsadze cotton candy i po sprawie ;] jakis upik zrobie jutro albo pojutrze Pozdro

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. Led mars hydro fotorelacja

Loading...