1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez PositiveVibe w dniu 17.07.2013

1. PositiveVibe

PositiveVibe Forumowy guru

Witam, jako że jeszcze nie mam zbioru ze swojego krzaczka, w pięciu postanowiliśmy coś zakopcić z miasta. Wzięli 1g podobno dobrego palenia, ale był duży minus - krusz a nie topek. Jednak koledzy powiedzieli, że tamci zapewniali że to czyściutkie i dobre.

Więc skusiliśmy się i skręciliśmy 5 małych papci. Haj marihuany poczułem bardzo szybko, ale nie trwał zbyt długo. Zaraz przerodziło się to w coś dziwnego. W tym momencie zostałem tylko ja i kumpel bo reszta musiała iść i od tego się zaczęło. Wydawało mi się że idą zbyt szybko (co oni tak nagle poszli ??). Chwilę potem musiałem przenieść się na fotel, nogi miałem jak z metalu. Po rozłożeniu się na fotelu odczułem całkowitą ciemność w oczach, myślałem że zemdleję. Następnie lekkie skoki warg, ogromna suchość (aż brało mnie na rzygi z powodu braku śliny), przerodziło się to w drgawki nóg i barków, uczucie braku wody w skórze (tak jakby ze mnie schodziła). Oczy zamykały mi się natychmiastowo i nie miałem siły nawet ruszać nogami a tym bardziej wstać. Kiedy otworzyłem oczy widziałem tylko blask zachodzącego słońca.

Moi kumple ponoć nie wyczuli w tym dopalacza, bo tak jak słyszałem brali ten syf kiedyś, ja natomiast pierwszy raz. Ponieważ nie uważam by zwykłe ziółko dało tak niewyobrażalną bombę i długą na ok. 2,5 godziny. Paliłem niejedno mocne zioło, ale takich efektów nie było. Pozatym kto normalny daje staff w kruszu? Podejrzewam dopalacz "Spice".

Czekam na wasze spostrzeżenia, komentarze i opinie.

2. Akaczka47

Akaczka47 Wiedza nadprzyrodzona

mogło być wymieszane z syntetyczną mj , najlepieszy towar tak zwany czyscioch musi być w topach i to jest warunek konieczny do obejrzenia go pod lupą i stwierdzenia czy jest czyms obsypany, powiedz kolegom niech tego nie kupują bo tylko zdrowia szkoda:) A po paleniu mocnym mozna mieć banie do 4 h:)

3. karisnikos

karisnikos Dyskutant

Są takie weedy ze pojęcia nie masz..

4. PositiveVibe

Pewnie, bo ty wiesz najlepiej co paliłem a czego nie.

5. NWA

NWA Autorytet

A jak jeden top wazy 30-50 gram taki z sativy to tez do samarki
    i sie sprzedaje pojedynczo chyba trzeba kruszyc

6. NoCoca

NoCoca Inspiracja

Fajnie jak ktoś wrzucił artykuł typu; Jak rozpoznać czystą Mj. Najlepiej to zrobić po smaku zioła ale to i tak nie daje 100% gwarancji czystości

7. PositiveVibe

Jeden top ważący tyle gram? To jakiej on musiałby być wielkości? Piłki nożnej? Chyba miałeś na myśli boczną łodygę obłożoną topkami.

8. american2009

american2009 Dyskutant

Prawdopodobnie dostałeś wyjebke i zamiast marihuany dostales dopalacz. Konsystencja o której opowiadasz to nic innego jak dop. Na poczatku dzialania myslales ze to maria bo tak jest ale za chwile dop dziala na maxa i juz jest lipa. Paliles dopalacza ziomus.

9. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

może sie przejarałeś haha

10. Ryjownik

Ryjownik Inspiracja

rany ja z rok nie jarałem i nie miałbym nic przeciwko żeby mnie tak sponiewierało ;d

P0RT0WIEC1948 likes this.
  11. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

nawet po roku to nie jest to samo co 1 przejaranie alebeka napewno każdy pamięta swoje pierwsze takie akcje ;]

12. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

powiem ci tak
    ciesz sie ze miales kozacka faze i juz nie bierz od niego panczu ;d

13. Ryjownik

Ryjownik Inspiracja

no ja goniłem pająka który nagle wypuścił z siebie dziesiątki innych malutkich pajączków - do tej pory nie wiem czy to jest możliwe ;d

14. greenkarwasi

greenkarwasi Błyskotlwy

mój ziomek miał czarno przed oczami z 15 min i widział klocki lego tylko okazało sie póżniej że to pomieszane dopki a i zarzygał prawie całą wanne