1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez PositiveVibe w dniu 17.07.2013

 1. PositiveVibe

  PositiveVibe Forumowy guru

  Witam, jako że jeszcze nie mam zbioru ze swojego krzaczka, w pięciu postanowiliśmy coś zakopcić z miasta. Wzięli 1g podobno dobrego palenia, ale był duży minus - krusz a nie topek. Jednak koledzy powiedzieli, że tamci zapewniali że to czyściutkie i dobre.

  Więc skusiliśmy się i skręciliśmy 5 małych papci. Haj marihuany poczułem bardzo szybko, ale nie trwał zbyt długo. Zaraz przerodziło się to w coś dziwnego. W tym momencie zostałem tylko ja i kumpel bo reszta musiała iść i od tego się zaczęło. Wydawało mi się że idą zbyt szybko (co oni tak nagle poszli ??). Chwilę potem musiałem przenieść się na fotel, nogi miałem jak z metalu. Po rozłożeniu się na fotelu odczułem całkowitą ciemność w oczach, myślałem że zemdleję. Następnie lekkie skoki warg, ogromna suchość (aż brało mnie na rzygi z powodu braku śliny), przerodziło się to w drgawki nóg i barków, uczucie braku wody w skórze (tak jakby ze mnie schodziła). Oczy zamykały mi się natychmiastowo i nie miałem siły nawet ruszać nogami a tym bardziej wstać. Kiedy otworzyłem oczy widziałem tylko blask zachodzącego słońca.

  Moi kumple ponoć nie wyczuli w tym dopalacza, bo tak jak słyszałem brali ten syf kiedyś, ja natomiast pierwszy raz. Ponieważ nie uważam by zwykłe ziółko dało tak niewyobrażalną bombę i długą na ok. 2,5 godziny. Paliłem niejedno mocne zioło, ale takich efektów nie było. Pozatym kto normalny daje staff w kruszu? Podejrzewam dopalacz "Spice".

  Czekam na wasze spostrzeżenia, komentarze i opinie.
   
 2. Akaczka47

  Akaczka47 Wiedza nadprzyrodzona

  mogło być wymieszane z syntetyczną mj , najlepieszy towar tak zwany czyscioch musi być w topach i to jest warunek konieczny do obejrzenia go pod lupą i stwierdzenia czy jest czyms obsypany, powiedz kolegom niech tego nie kupują bo tylko zdrowia szkoda:) A po paleniu mocnym mozna mieć banie do 4 h:)
   
 3. karisnikos

  karisnikos Dyskutant

  Są takie weedy ze pojęcia nie masz..
   
 4. PositiveVibe

  PositiveVibe Forumowy guru

  Pewnie, bo ty wiesz najlepiej co paliłem a czego nie.
   
 5. NWA

  NWA Autorytet

  A jak jeden top wazy 30-50 gram taki z sativy to tez do samarki
  i sie sprzedaje pojedynczo chyba trzeba kruszyc
   
 6. NoCoca

  NoCoca Inspiracja

  Fajnie jak ktoś wrzucił artykuł typu; Jak rozpoznać czystą Mj. Najlepiej to zrobić po smaku zioła ale to i tak nie daje 100% gwarancji czystości
   
 7. PositiveVibe

  PositiveVibe Forumowy guru

  Jeden top ważący tyle gram? To jakiej on musiałby być wielkości? Piłki nożnej? Chyba miałeś na myśli boczną łodygę obłożoną topkami.
   
 8. american2009

  american2009 Dyskutant

  Prawdopodobnie dostałeś wyjebke i zamiast marihuany dostales dopalacz. Konsystencja o której opowiadasz to nic innego jak dop. Na poczatku dzialania myslales ze to maria bo tak jest ale za chwile dop dziala na maxa i juz jest lipa. Paliles dopalacza ziomus.
   
 9. P0RT0WIEC1948

  P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

  może sie przejarałeś haha
   
 10. Ryjownik

  Ryjownik Inspiracja

  rany ja z rok nie jarałem i nie miałbym nic przeciwko żeby mnie tak sponiewierało ;d
   
  P0RT0WIEC1948 likes this.
 11. P0RT0WIEC1948

  P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

  nawet po roku to nie jest to samo co 1 przejaranie alebeka napewno każdy pamięta swoje pierwsze takie akcje ;]
   
 12. ZjaranyRasta

  ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

  powiem ci tak
  ciesz sie ze miales kozacka faze i juz nie bierz od niego panczu ;d
   
 13. Ryjownik

  Ryjownik Inspiracja

  no ja goniłem pająka który nagle wypuścił z siebie dziesiątki innych malutkich pajączków - do tej pory nie wiem czy to jest możliwe ;d
   
 14. greenkarwasi

  greenkarwasi Błyskotlwy

  mój ziomek miał czarno przed oczami z 15 min i widział klocki lego tylko okazało sie póżniej że to pomieszane dopki a i zarzygał prawie całą wanne