czechy Marihuana w Czechach?

wdz 23.05.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. wdz

wdz

Siema, za niedługo jadę do Pragi, i mam zamiar kupić coś dobrego :D ale nie wiem jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy, są coffeshopy w których mogę kupić normalnie zioło? Albo jakieś ciastka czy inne rzeczy z marihuaną? Co polecacie kupić tam dobrego? Założyłem ten temat bo jak widziałem w innych tematach to były one poniżej 2014 roku a chce wiedzieć jak jest teraz.

2. judaista

judaista Moderator Moderator

W Czechach niema coffeshopów. Zioło jest tam nadal nielegalne, jest tylko uregulowana kwestia za jaką ilość nie ponosi się konsekwencji prawnych, dotyczy to również innych narkotyków. Handel w Czechach jest nielegalny i wbrew obiegowej opinii wcale nie jest tak, że po wejściu do baru/pubu/klubu/dyskoteki obsiądzie cię stado ziomeczków którzy będą chcieli ci sprzedać temat.

3. wdz

wdz

W takim razie jak można zdobyć tam zioło? A ciastka i te inne? Ostatnio kolega był i kupił cukierki z haszem

4. Evidox

Evidox Zagubiony

Jak będziesz szedł ulica to Wietnamce będą cie zaczepiać i się pytać czy chcesz kopic przeważnie maja takie male okropnie wyglądające sklepiki ale po ulicach tez chodzą. A przy sobie możesz miec max 15g i jak cie lapną to za to jest tylko jakaś kara pieniężna.

5. wdz

wdz

A co jeszcze ciekawego można kupić w Pradze? Jakiś sprzęt dla palaczy czy coś takiego? Są specjalne sklepy?

6. Sklepy z akcesoriami do palenia to są nawet w polszy :d

7. wdz

wdz

No chodziło mi o akcesoria i jakieś ciastka, cukierki itd

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. czechy jak kupic marihuane

Loading...