1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

czechy marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak?

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez draksone w dniu 07.01.2015

1. Na wakacje zamierzamy jechać z kumplami do czech,więc mam kilka pytań
    1.W Ostrawie gdzie dostaniemy najlepsze zioło,są tam cofee shopy ?
    2.Jaka jest tam cena zioła i wódki ?
    3.Jakie ceny noclegów ?
    4.Ile gram może posiadać 1 osoba ? 15 ?

Last edited by a moderator: 15.01.2015
  2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Banned

Haha z tego co slyszalem to nie ma w Czechach hashbarow.Sa growshopy.Zioło na ulicy ogarniesz.Ty jako polak pewnie nic niemozesz miec przy sobie chociaz nie jestem pewny.pozdRo!

3. Strasznie podzielone zdania są na forach nt. zioła,ale z tego co czytałem to nie ważna jest narodowość tylko teren,na którym się jest.Czytałem też,że Polacy którzy mieszkają przy granicy wykupują działki i sadzą sobie tam,weekend zawsze w czechach :>

4. mattiv

mattiv Expert

5. gumi963

gumi963 Inspiracja

posiadanie marihuany w czechach jest nielegalne! ALE małe ilości nie są karane (legalna jest medyczna mary na recepte:) Bez znaczenia czy jesteś czechem polakiem czy rumunem :) w klubach z kupnem nie ma problemu, na ulicy troszkę sie rozglądniesz i zaraz ktoś podbije do ciebie, w sklepach chinczycy handlują. Ostrava? Obowiązkowo na ulice stodolnia! Mam blisko do czech to nie raz wolimy tam na impreze jechać. Laski taplające się w basenie :) kelner zza baru jeszcze je wodą z węża polewał ;d impreza przednia. Nie raz na blacie baru dupeczki tańczą jak już miejsca nie ma ;) poleceam!

2 people like this.
  6. @UP
    artykuł onetu sprzed pół roku:W Czechach zaostrzono przepisy ws. narkotyków - Wiadomości
    Bez konsekwencji prawnych można mieć przy sobie 10 gramów marihuany (wcześniej 15)
    Jest nielegalne,ale nie jest karane posiadanie do 10g także myśle że więcej nie jest mi potrzebne :]
    Właśnie już któryś raz natknąłem się,że ktoś napisał o stodolni.Tam pewnie zatem pojedziemy :] Dzięki :]

7. gumi963

gumi963 Inspiracja

@up
    Dzieki :) co do ilości nie bylem pewny. Właśnie cos mi się obiło ze 15. Widac stare info :) ciekaw jestem jak sprawa wygląda z własnym krzakiem

8. DymekSojusznik

DymekSojusznik Forumowy guru

Kowaliski palil ziolo w czechach wiec Polak moze :)

9. RAS K.O

RAS K.O Wiedza nadprzyrodzona

Ja tam polecam Ci HIP HOP KEMP'a :) akurat jest na wakacjach, tam wszystko jest na miejscu, nocleg namiot, pierdol wodke!, kup sobie absynt, chociaz i tak nie popieram pijanstwa heh HHK - dobry melanz, spoko ludzie i fajne cipki :-)

10. TSW

TSW Weteran

Caffe dela Ostrava tam kupisz na lajcie albo w Czeskim Cieszynie na dworcu w barze. Nie pamiętam nazwy.

11. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Wiedza nadprzyrodzona

Gumi a gdzie na ulicy "Stodolnia" moge dostac palenie ? możesz mi pokazać na google maps ?

--- Dodano ---

Gumi a gdzie na ulicy "Stodolnia" moge dostac palenie ? możesz mi pokazać na google maps ?

12. Oferta Big Bud XXL w Czechach - miasto Uherské Hradiště. 20pln/g.
    lopuch1"malpa" centrum.cz

nasiona marihuany, nasiona konopi