1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Male pytanko dotyczace nasionka.

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez Ysymix w dniu 26.05.2018

1. Siema, otoz mam pytanko skierowane do zaawansowanych ;d.
    Otoz tak ogarnalem sobie nasionko, odrazu mowie zielony w tym jestem takze, no i wracajac do tematu wrzucilem je do wody po okolo 8-10h nasionko poszlo na dno poczekalem jeszcze pare h i wybralem metode papieru, polozylem na talerzyku warstwe papieru bezzapachowego i kolorowego dalem nasionko wraz z woda i przykrylem listkiem papieru. Przykrylem drugim talerzykiem i wsadzilem do pudelka tekturowego z przewietrznikami, minelo 20h a kielka dalej nie widac i moje pytanie jest takie czy czekac jeszcze i co jakis czas sprawdzac wilgotnosc czy zastosowac metode PC albo ewentualnie juz nic z tego nie bedzie?:/
    Pozdrawiam

2. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Spokojnie badz ciwrpliwy jedno peka po 2 dniach drugie po tygodniu
    Wazne by nie plywalo w wodzie a mialo wilgotno i nie zaparz tego otwieraj pudelko 2 razy dziennie zeby dostalo swiwrzego powietrza

Ysymix likes this.
  3. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Ja od siebie polecam ci easyplugs lub poprostu kuelkowanie w ziemi nie wiem dlaczego ale tw tw metody mi najbardziej pasuja

4. Wlasnie tak robie, tylko czytalem ze inni efekty kielka po parunastu h mieli. Ale dziekuje za odpowiedz czekam z niecierpliwoscia

5. Moglbys opisac te metody bardziej?

6. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Easyplugs to nic innego jak kostki torfowe nasiakniete ukorzeniaczem bodajrze 20zl za 20kostek kupisz nawet na alledrogo (taniej chyba wychodzi ale nie pamietam)
    A w ziemi no to w ziemi bierzesz mala donice lub jak wolisz docelowa ale szkoda jak w docelowej nie wykielkuje ja mam 0,3L doniczki sypie ziemi zalewa woda tak zeby bylo prawie bagno wkladam nasionko do ziemi na max 0,5cm i czekam max 3-4dni i juz pobiera swiatlo po przez liscie

7. Ok, dzieki nastepnym razem sprobuje tych metod teraz sie skupie na papierku zobaczymy moze cos z tego bedzie

8. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Pilnuj wilgoci otworz od czasu do czasu a powinno byc ok

9. Mysle ze tak co 6-7h powietrza wpuscic? Wilgoci pilnuje.

10. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Ja otwieralem z rana i przed snem

11. A powiedz mi jakbym wrzucil te nasionko do ziemi to co by sie stalo?

12. lakazs

lakazs Kumaty

tylko nie do ziemi, to jest najgorsze miejsce dla nasion

13. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

nic
    albo wyjdą albo nie
    jak z każdym nasionkiem

14. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

uzasadnij bo nie wiem dlaczego

15. lakazs

lakazs Kumaty

mam ci wkleić definicję sarkazmu czy powinienem dawać emotki żeby był łatwiej wyczuwalny ?

16. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

dlaczego tak niekulturalnie ;d
    wybacz nie wyczułem sarkazmu

17. lakazs

lakazs Kumaty

ja z natury niekulturalny jestem więc trzeba brać na moje słowa małą poprawkę zawsze ;d

18. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Teraz będziesz czekał dłużej na kiełek, bo księżyc jest prawie w pełni. Najszybciej kiełki się rozwijają we wczesnej fazie sierpu dopełniającego ;) Nawet w 24h możesz wtedy uzyskać kiełek gotowy do zasiania.

ProrokX485X likes this.
  19. To zostawic je na papierku wilgotnym?

20. weź wrzuć do ziemi podlej wystaw na parapet i czekaj jak nic nie wyjdzie przez tydzien wypierdol to w pizdu

nasiona marihuany, nasiona konopi