"Mad Honey" - miód o właściwościach halucynogennych

Adamus10 16.11.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Adamus10

  Adamus10 Zagubiony

  Witam,

  Ostatnio w internecie znalazłem filmik o miodzie z Nepalu, po którym można doświadczyć mocnych halucynacji.

  Trafiłem na krótki artykuł i opis -

  Środki psychodeliczne występują w wielu postaciach. Czy wiecie jednak, że występuje na świecie miód otwierający drzwi innej percepcji?

  Miód o niezwykłych właściwościach jest wytwarzany przez pszczoły w Nepalu. Nie jest łatwo go zdobyć, jednak są śmiałkowie, którzy dwa razy w roku ryzykują życie dla tego drogocennego towaru.

  Pszczoły te, żyjące na dużych wysokościach w Himalajach, zbierają pyły z tropikalnych roślin, takich jak rododendron, które zawierają unikatowe substancję – grayanotoxins – odpowiedzialną za halucynogenne właściwości produkowanego miodu.

  Poza halucynacjami, miód ten ma wpływ także na funkcje seksualne człowieka, pomaga zwalczyć cukrzycę oraz nadciśnienie. W nepalskiej tradycji jest szeroko stosowany w lecznictwie, a mieszkający tam ludzie zażywają nawet jedną łyżkę 'Mad Honey" dziennie. Jednak w dużych ilościach może prowadzić do poważnych zaburzeń kardiologicznych oraz niezwykle silnych halucynacji.

  Setki śmiałków ryzykują życie, aby zdobyć ten unikatowy produkt. Wspinają się na strome, leżące nawet 3000 metrów nad ziemią klify, bez wykorzystania profesjonalnego sprzętu do wspinaczki czy ochronnej odzieży. Zawieszają się na prowizorycznych linach, odganiając pszczoły dymem. Następnie odkrawają plastry miodu od skał i umieszczają je w przymocowanych do swoich ciał koszach.

  Z racji wyjątkowości tego miodu, jego cena na rynku jest nawet 4-krotnie wyższa od ceny normalnego miodu. Najlepiej kupić go jednak od lokalnych plemion w Nepalu (jak już się tam wybierzecie), którzy specjalizuja się w jego zbiorach od dziesięcioleci....

  Najprawdopodobniej dokładny opis zawartych substancji można znaleźć pod angielskimi stronami. Ktoś kiedyś słyszał o takim miodzie ? :)

  Na YT jest film z tripu po takim miodzie. - https://www.youtube.com/watch?v=psTmwtGRaaU&t=656s
  cena - Product
   
  • Lubie to x 2
 2. Uagder

  Uagder Zagubiony

  [video]https://www.youtube.com/watch?v=wDOvmhqvIA8[/video]  18:00 :bongo:
   
  • Lubie to x 1
 3. ZIELONA

  ZIELONA Autorytet Administrator

  Sposób pozyskiwania takiego miodu to Level Extreme ;f

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Czytałam - oglądałam na yt ale nie miałam okazji skosztować , niestety
   
  • Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...